Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Triton Vyšetřovací metody a základní diagnostika v otorinolaryngolo...

Knihy

Triton Vyšetřovací metody a základní diagnostika v otorinolaryngolo...

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Vyšetřovací metody a základní diagnostika v otorinolaryngologii - Bořivoj Uchytil;Miroslav Novotný;Pavel Smilek;Rom Kostřica. Až 60 % pacientů, přicházejících k praktickému lékaři, trpí problematikou tohoto oboru. V případě otorinolaryngologie je situace komplikována tím, že se patologické změny odehrávají ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83703

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Triton Vyšetřovací metody a základní diagnostika v otorinolaryngolo...

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 73 Kč

Publikace: Vyšetřovací metody a základní diagnostika v otorinolaryngologii - Bořivoj Uchytil;Miroslav Novotný;Pavel Smilek;Rom Kostřica. Až 60 % pacientů, přicházejících k praktickému lékaři, trpí problematikou tohoto oboru. V případě otorinolaryngologie je situace komplikována tím, že se patologické změny odehrávají většinou ve špatně přehledných a anatomicky hluboko uložených orgánech a prostorách. Dalším specifikem je velmi hojné prokrvení této oblasti a možnost rychlého vzniku život ohrožujících komplikací » ... a dál?

Produkt Triton Vyšetřovací metody a základní diagnostika v otorinolaryngolo...

Triton Vyšetřovací metody a základní diagnostika v otorinolaryngolo... - parametry

Název produktu: Triton Vyšetřovací metody a základní diagnostika v otorinolaryngolo...
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 73 Kč
Maximální cena: 73 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Vyšetřovací metody a základní diagnostika v otorinolaryngologii - Bořivoj Uchytil;Miroslav Novotný;Pavel Smilek;Rom Kostřica. Až 60 % pacientů, přicházejících k praktickému lékaři, trpí problematikou tohoto oboru. V případě otorinolaryngologie je situace komplikována tím, že se patologické změny odehrávají většinou ve špatně přehledných a anatomicky hluboko uložených orgánech a prostorách. Dalším specifikem je velmi hojné prokrvení této oblasti a možnost rychlého vzniku život ohrožujících komplikací (dušení, krvácení). Právě tyto důvody vedly autory k napsání publikace, která je určena nejen studujícím lékařství v pregraduálním typu studia, ale zejména lékařům, kteří se potřebují blíže seznámit s danou problematikou. Autoři začlenili do textu všechny nezbytné vyšetřovací postupy. Publikace: Vyšetřovací metody a základní diagnostika v otorinolaryngologii - Bořivoj Uchytil;Miroslav Novotný;Pavel Smilek;Rom Kostřica.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.