Transformers RID Mega Optimus Prime
Transformers RID Mega Optimus Prime

Transformers RID Mega Optimus Prime

90%
Typ Pro kluky: Transformers * Hrdina, vůdce Autobotů je připraven k akci! Optimus Prime přes 11 cm vysoký, transformace z vozidla na Transformera jedním plynulým pohybem! * Jednoduše zatáhněte za přívěs od sebe, poté stiskněte hrudník Transformera a otočte dolů do kabiny pro zpětnou transformaci. * Stáhněte si aplikaci do svého digitálního zařízení, naskenujte kód a odemkněte další level! * Vhodné pro děti od 6 let. Rozměry výrobku: Hmotnost (kg…
Produkt již neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, ale máme pro vás podobné.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Transformers RID Mega Optimus Prime
Výrobce: Transformers
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,50 bodů z 5
Hodnocení:
4.5

Popis produktu

Typ Pro kluky: Transformers * Hrdina, vůdce Autobotů je připraven k akci! Optimus Prime přes 11 cm vysoký, transformace z vozidla na Transformera jedním plynulým pohybem! * Jednoduše zatáhněte za přívěs od sebe, poté stiskněte hrudník Transformera a otočte dolů do kabiny pro zpětnou transformaci. * Stáhněte si aplikaci do svého digitálního zařízení, naskenujte kód a odemkněte další level! * Vhodné pro děti od 6 let. Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.250 Výška (cm): 31.00 Šířka (cm): 8.00 Hloubka (cm): 23.00 Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.250 Výška (cm): 31.00 Šířka (cm): 8.00 Hloubka (cm): 23.00 EAN: 5010994880514 Záruční doba: 24 měsíců Odolná plastová figurka autobota Optimus Prime z filmu Transformers, kterou lze jednoduše přestavět na auto. Vhodné pro děti od 6 let. Figurka doporučený věk od 6 let. Pořiďte vaší ratelosti do sbírky vůdce Autobotů - figurku Optimus Prime! Pořiďte vaší ratelosti do sbírky vůdce Autobotů - figurku Optimus Prime! Hrdina je jedním plynulým pohybem transformován z vozidla na Transformera o výšce 29 cm. Postup je jednoduchý, zatáhni za přívěs od sebe, stiskni hrudník Transformera a otoč dolů do kabiny pro zpětnou transformaci. Stáhni si aplikaci do svého digitálního zařízení, naskenuj kód a odemkni další level. Vhodné pro děti od 6 let.Hračka splňuje směrnice Evropského parlamentu a Rady 2009/48/ES ze dne 18. června 2009 o bezpečnosti hraček a všechny zákonné normy dle české legislativy. Samozřejmostí je prohlášení o shodě CE. Vyhrazeno pro fanoušky! Hrdina, vůdce Autobotů je připraven k akci! Optimus Prime přes 30 cm vysoký, transformace z vozidla na Transformera jedním plynulým pohybem! Jednoduše zatáhněte za přívěs od sebe, poté stiskněte hrudník. Transformera a otočte dolů do kabiny pro zpětnou transformaci. To není vše figurka Mega Flip Optimus Prime disponuje spoustou míst, kde lze ukrýt věci. Autobot je tu! Měj svého hrdinu! Podrobnosti: • Űíslo výrobku výrobce: B1564EU4 • Ve stylu nové TV série Transformers: Robots in Disguise" • Přeměna ve 3 krocích • ca. 30 cm velký • Transformuje se v gigantický nákladák • Věk: od 5 let. Upozornění: Nevhodné pro děti do 36 měsíců.

Hasbro Transformers RID Mega Optimus Prime

Optimus Prime velitel Autobotů se umí transformovat do tahače kamionu. Pokud ho kluci budou chtít transformovat, stačí k tomu 3 kroky a bude připraven k akci.

V řadě RID Mega si mohou kluci stáhnout apku do svého mobilního zařízení, načíst kód a odemknout další level.

Dopřejte Vašim chlapcům nové hry s novým Transformerem!

Vhodné pro děti od 6 let Materiál: plast Výška robota: 29 cm

Recenze

Celkové hodnocení

90
90%
5
1x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.

Vaše recenze