Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dýchání » Srovnání cen Trachisan 8 mg 20 pastilek

Léky na dýchání

Trachisan 8 mg 20 pastilek

Hodnocení: 1x
  • 4

Trachisan 8 mg proti bolesti v krku se používá ke krátkodobé lokální léčbě bolesti v krku u nehnisavých infekcí. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Trachisan 8 mg proti bolesti v krku, pastilky Lidocaini hydrochloridum monohydricum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.88917

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Trachisan 8 mg 20 pastilek koupíte i tady

Specifikace Trachisan 8 mg 20 pastilek

Kategorie Léky na dýchání
Výrobce ENGELHARD ARZNEIMITTEL
Nejnižší cena 92 Kč

Pastilky ke krátkodobé léčbě bolesti v krku. Používá se při nehnisavých infekcích. Obsahuje látku, která místo znecitliví, a tak uleví od bolesti v krku a v dutině ústní. Pastilky mají citronovou příchuť a jsou určeny pouze pro dospělé. Dávkování: Dospělí užívají 1 pastilku každé 2 hodiny, pastilku nechte pomalu rozpustit v ústech. Neužívejte více než 6 pastilek za 24 hodin. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 3 dnů, musíte se poradit s lékařem. Složení: Léčivou látkou je lidocaini hydrochloridum » ... a dál?

Produkt Trachisan 8 mg 20 pastilek

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Trachisan 8 mg 20 pastilek - parametry

Název produktu: Trachisan 8 mg 20 pastilek
Výrobce: ENGELHARD ARZNEIMITTEL
Minimální cena: 92 Kč
Maximální cena: 125 Kč
Ušetríte až: 33 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Trachisan 8 mg proti bolesti v krku se používá ke krátkodobé lokální léčbě bolesti v krku u nehnisavých infekcí. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE Trachisan 8 mg proti bolesti v krku, pastilky Lidocaini hydrochloridum monohydricum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však Trachisan 8 mg proti bolesti v krku musíte používat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 3 dnů, musíte se poradit s lékařem. - Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: 1. Co je Trachisan 8 mg proti bolesti v krku a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Trachisan 8 mg proti bolesti v krku používat 3. Jak se Trachisan 8 mg proti bolesti v krku používá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak Trachisan 8 mg proti bolesti v krku uchovávat 6. Další informace 1. CO JE TRACHISAN 8 MG proti bolesti v krku A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Pastilky patří do skupiny léčiv určených ke zmírnění bolesti v krku (lokální anestetika). Použití lokálních anestetik snižuje citlivost v krku. Trachisan 8 mg proti bolesti v krku se používá ke krátkodobé lokální léčbě bolesti v krku u nehnisavých infekcí. 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Trachisan 8 mg PROTI BOLESTI V KRKU užívat Neužívejte Trachisan 8 mg proti bolesti v krku - jestliže jste alergický/á (přecitlivělý/á) na lidokain-hydrochlorid, jiné lokální anestetikum amidového typu nebo na kteroukoli další složku přípravku Trachisan 8 mg proti bolesti v krku. - Trachisan 8 mg proti bolesti v krku nesmí užívat děti mladší než 12 let. Zvláštní opatrnosti při použití přípravku Trachisan 8 mg proti bolesti v krku je zapotřebí - jestliže trpíte vážným zánětem nebo bolestí krku s vysokou horečkou, bolestí hlavy, nevolností či zvracením. V těchto případech nesmíte používat Trachisan 8 mg proti bolesti v krku déle než 2 dny bez porady s lékařem, aby se předešlo komplikacím. - u pacientů s těžce poškozenou a/nebo zanícenou sliznicí dutiny ústní a hltanu, jelikož může dojít ke zvýšenému vstřebávání léčivé látky. Toto opatření se týká zejména pacientů s kardiovaskulárním onemocněním nebo se sklonem k záchvatům. - u pacientů s poruchou funkce jater a/nebo ledvin, jelikož tyto stavy mohou vyvolat zvýšení množství léčivé látky v krvi. - jestliže víte, že jste alergický/á na jiné lokální anestetikum amidového typu, jelikož můžete být alergický/á i na lidokain. Děti a dospívající Děti mladší než 12 let nesmí Trachisan 8 mg proti bolesti v krku používat (viz výše). Nejsou k dispozici dostatečné úda


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.