ToyJoy FUNKY LOVE BALLS
ToyJoy FUNKY LOVE BALLS

ToyJoy FUNKY LOVE BALLS

od 125 Kč
Použití a popis Krásně hladké Venušiny kuličky spojené provázkem s očkem na konci. Uvnitř dvou plastových kuliček jsou vloženy na volno ocelové menší kuličky, které po zavedení do vagíny a při pohybu těla vyvolají jemné chvění. Chvění kuliček spouští svalovou reakci a vyvolají vzrušení. Při pravidelném použití se vaše pánevní svalstvo posílí a to zkvalitní váš intimní život. Kuličky můžete ,,nosit" při každodenních činnostech. Vyzkoušejte…
Erosstar.cz
Za dopravu 49 Kč Skladem
125 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: ToyJoy FUNKY LOVE BALLS
Výrobce: ToyJoy
Minimální cena: 125 Kč
Maximální cena: 229 Kč
Ušetříte až: 104 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Použití a popis Krásně hladké Venušiny kuličky spojené provázkem s očkem na konci. Uvnitř dvou plastových kuliček jsou vloženy na volno ocelové menší kuličky, které po zavedení do vagíny a při pohybu těla vyvolají jemné chvění. Chvění kuliček spouští svalovou reakci a vyvolají vzrušení. Při pravidelném použití se vaše pánevní svalstvo posílí a to zkvalitní váš intimní život. Kuličky můžete ,,nosit" při každodenních činnostech. Vyzkoušejte procházku v přírodě, ze které se vrátíte dobře naladěná. Voděodolnost kuliček přímo vyzívá vyzkoušet nové zážitky při kondičním plavání. Před zavedením použijte lubrikační gel, aby bylo zavedení kuliček příjemné a hladké. Materiál a barva Materiál: Kuličky jsou vyrobené z hladkého ABS plastu se sametovou úpravou povrchu. Pomůcka má krásné výrazné barvy: svítivě růžovou, růžovofialovou, tmavě fialovou. Rozměry a vlastnosti Vodotěsné Nevibrační Celková délka kuliček s provázkem i očkem: 22cm Průměr kuliček: 3,5cm Váha: 50g (jedna kulička 25g) Obsah balení ToyJoy Funky Love Balls Údržba Plastový povrch kuliček je kompletně vodotěsný, proto se nemusíte obávat umýt je mýdlem bez glycerinu a opláchnout pod vlažnou vodou. Ošetřete kuličky dezinfekcí určenou pro erotické pomůcky a nechte volně oschnout nebo otřete suchým čistým hadříkem. Poslouží i papírový ubrousek. Uložte kuličky do látkového sáčku a schovejte na suchém místě.

Venušiny kuličky spojené jemnou šňůrkou díky sametově hladkému povrchu zpříjemní nejen hezké večery. Jsou vhodné i pro ženy po porodu, protože napomáhají příjemnou formou k rekonvalescenci pánevních svalů. Uvnitř plastových kuliček jsou vloženy na volno menší ocelové kuličky, které po zavedení do vagíny při pohybu těla vyvolají jemné chvění. Vodotěsné.

Údržba: plastový povrch kuliček je vodotěsný, proto stačí umýt je mýdlem bez glycerinu a opláchnout pod vlažnou vodou. Ošetřete kuličky dezinfekcí určenou pro erotické pomůcky a nechte volně oschnout nebo otřete suchým čistým hadříkem.

Materiál: ABS se sametovou úravou (hypoalergenní odolný neporezní tvrdý plast, který výborně vede vibrace)

Průměr kuliček: 3,5 cm

Celková délka: 22 cm

Hmotnost: 50 g

Velmi hezké Venušiny kuličky vás potěší při milostné předehře i při posilování pánevního svalstva. Zaveďte si kuličky do vagíny a běžte na procházku. Užijte si vzrušivé chvíle s každým vaším krokem. Venušiny kuličky Toyjoy Funky jsou vhodné svou velikostí a váhou pro začátečnice. Materiál: PVC Barva: Svítivě růžová Celková délka kuliček s provázkem i očkem: 22cm Průměr kuliček: 3,5cm Váha: 50g

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.