Srovnání cen » Nábytek a bytové doplňky » Střešní okna » Dřevěná střešní okna » Srovnání cen Toso dřevěné střešní okno s ventilační klapkou

Dřevěná střešní okna

Toso dřevěné střešní okno s ventilační klapkou

Hodnocení: 0x
  • 4

POPIS Dřevěné střešní okno Toso 55x78 cm s ventilační klapkou. Ventilační klapka je umístěna v horní části okna a je nastavitelná ve třech úrovních, které umožňují klapku uzavřít nebo nastavit pro slabší případně silnější větrání. Tento model střešního okna je také vybaven mikro ventilací. Větraní je dále možné i ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Toso dřevěné střešní okno s ventilační klapkou

Kategorie Dřevěná střešní okna
Výrobce Toso
Nejnižší cena 3 239 Kč
Požadované vlastnosti Ventilační klapka

Model dřevěného střešního okna 55x78, který je také vybavený mikro ventilací a ještě navíc i ventilační klapkou. Jako každé střešní okno TOSO je i tento model vybaven tvrzenými dvojskly s argonem. ... a dál?

Produkt Toso dřevěné střešní okno s ventilační klapkou

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Fakro FTT U8

Fakro FTT U8

od 21 228 Kč

FAKRO FTS U2

FAKRO FTS U2

od 3 785 Kč

Fakro FTP-V U3

Fakro FTP-V U3

od 4 731 Kč

RoofLITE AERO

RoofLITE AERO

od 2 870 Kč

RoofLITE CORE

RoofLITE CORE

od 2 900 Kč

Novinky z okolí


Toso dřevěné střešní okno s ventilační klapkou - parametry

Název produktu: Toso dřevěné střešní okno s ventilační klapkou
Výrobce: Toso
Minimální cena: 3 239 Kč
Maximální cena: 5 017 Kč
Ušetríte až: 1 777 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 0 x
Hodnocení:
  • 4
Požadované vlastnosti Ventilační klapka
Podrobný popis:

POPIS

Dřevěné střešní okno Toso 55x78 cm s ventilační klapkou. Ventilační klapka je umístěna v horní části okna a je nastavitelná ve třech úrovních, které umožňují klapku uzavřít nebo nastavit pro slabší případně silnější větrání. Tento model střešního okna je také vybaven mikro ventilací. Větraní je dále možné i běžným otevřením okenního křídla, které lze přetočit až o 180 stupňů pro snadné mytí vnější strany skla z pohodlí místnosti. Okno je vyrobené ze severské borovice v prémiové kvalitě A+. Dřevo je chráněno podtlakovou impregnací a opatřeno dvěma vrstvami finálního lakování. Dřevěné části jsou lamelované a maximálně odolné vůči deformaci a jsou trvale stálé za všech povětrnostních podmínek. Okno má skvělé izolační hodnoty (viz popis níže) a velmi stabilní konstrukci. Třída nepropustnosti vzduchu má číslo 4 (to je nejlepší třída izolace) a okno Toso tak zajistí skutečné úspory nákladů na vytápění.

 

 

Vlastnosti:

· U = 1,1, W / m2K · Podtlakově impregnováno · Dvě vrstvy lakování · Mikro ventilace + ventilační klapla · TVRZENÁ zasklení vyplněná argonem · Certifikace kvality CE · Záruka na dobu 10 let na celý výrobek a jeho vlastnosti

 

 

ZASKLENÍ

K zasklení je použito kvalitní izolační dvojsklo o síle 24 mm s nerezovým "teplým" rámeček, který zabraňuje vzniku tepelných mostů. Mezera mezi skly je vyplněna argonem, který dále zlepšuje vlastnosti tepelné i zvukové izolace. Zvukový útlum hluku je 32 dB (-1, -5). Kvalitní zasklení snižuje tepelné ztráty v chladném období a v teplých dnech zabraňuje přehřívání obytných místností. Pro opravdu bezpečné bydlení jsou použita výhradně tvrzená skla s mimořádnou odolností proti krupobití.

 

 

OVLÁDÁNÍ

Ovládání našich oken je zajištěné klikou s trojbodovým uzávěrem. Klika je umístěná ve spodní části okna a ovládání je proto pohodlné a dostupné. Klika slouží nejen pro uzavření a otevření okna, ale slouží také jako nastavitelná mikro ventilace se slabším a se silnějším přivětráváním, dle aktuální potřeby uživatele.

 

 

NÍŽE NAD KRYTINOU

Střešní okna a lemování TOSO nové generace jsou konstruována v estetickém provedení pro instalaci níže nad střešní krytinou. Je tím dosaženo velice příznivého vhledu a zároveň docíleno výrazného efektu tepelné izolace. Jelikož je okno instalováno níže v krytině, není tím vystaveno vlivům povětrnostních podmínek, tak jako je tomu u oken ukotvených výše nad krytinou. Další významnou výhodou našich níže ukotvených oken je vlastnost, že se za okny nehromadí led a sníh v takové míře, která je obvyklá u vysoko ukotvených oken.

 

 

ZÁRUČNÍ DOBA A MONTÁŽ

Montáž střešních oken Toso je vhodná pro všechny krytiny a do všech střech, které mají minimální sklon 15 stupňů a maximální sklon až 90 stupňů. Montáž je snadná nejen pro vyškolené montážní firmy, ale dokonce i pro běžné zákazníky, kteří nemají s touto prací žádné předchozí zkušenosti. Aby si s montáží poradil opravdu každý, je z výroby do každého balení okna vkládán podrobný ilustrovaný montážní návod. K prohlédnutí je také bezplat


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.