Tommi Těstoviny žluté 9 kg
Tommi Těstoviny žluté 9 kg

Tommi Těstoviny žluté 9 kg

70% 1x
od 193 Kč
Krmn a eacute; těstoviny - doplněk krmn a eacute; d a aacute;vky pro zv a iacute;řata. Př a iacute;loha k masu, konzerv a aacute;m a masov a yacute;m sal a aacute;mům.Složen a iacute;: p a scaron;eničn a aacute; mouka světl a aacute;, voda, tartrazin.N a aacute;vod k př a iacute;pravě: těstoviny vhoďte do dostatečn a eacute;ho množstv a iacute; vrouc a iacute; vody a vařte 3 min. Pot a eacute; odstavte a nechte doj a iacute;t. Pod a aacute;v a…
Spolehlivý eshop
Za dopravu 49 Kč Skladem
193 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Tommi Těstoviny žluté 9 kg
Výrobce: TOMMI
Minimální cena: 193 Kč
Maximální cena: 242 Kč
Ušetříte až: 49 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3,50 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
3.5

Popis produktu

Krmn a eacute; těstoviny - doplněk krmn a eacute; d a aacute;vky pro zv a iacute;řata. Př a iacute;loha k masu, konzerv a aacute;m a masov a yacute;m sal a aacute;mům.Složen a iacute;: p a scaron;eničn a aacute; mouka světl a aacute;, voda, tartrazin.N a aacute;vod k př a iacute;pravě: těstoviny vhoďte do dostatečn a eacute;ho množstv a iacute; vrouc a iacute; vody a vařte 3 min. Pot a eacute; odstavte a nechte doj a iacute;t. Pod a aacute;v a aacute;me v pokojov a eacute; teplotě.

Krmné těstoviny - doplněk krmné dávky pro zvířata. Příloha k masu, konzervám a masovým salámům.Složení: pšeničná mouka světlá, voda, tartrazin.Návod k přípravě: těstoviny vhoďte do dostatečného množství vroucí vody a vařte 3 min. Poté odstavte a nechte dojít. Podáváme v pokojové teplotě.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0% 0x
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze