Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Tomáš Novák: Tréma - jak s ní bojovat

Knihy naučná literatura

Tomáš Novák: Tréma - jak s ní bojovat

Hodnocení: 1x
  • 4

Bojujete v náročných a důležitých situacích s nadměrnou obavou, napětím a strachem z vlastního neúspěchu?. Brání vám tréma v seznámení? Zajímá vás, jak nevychovat malého trémistu? Pak je tato kniha určena právě vám. Renomovaný český psycholog, PhDr. Tomáš Novák se nezaměřuje jen na projevy trémy zkouškové, řečnické ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tomáš Novák: Tréma - jak s ní bojovat koupíte i tady

Specifikace Tomáš Novák: Tréma - jak s ní bojovat

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 83 Kč

Bojujete v náročných a důležitých situacích s nadměrnou obavou, napětím a strachem z vlastního neúspěchu? Brání vám tréma v seznámení? Zajímá vás, jak nevychovat malého trémistu? Pak je tato kniha určena právě vám. Renomovaný český psycholog, PhDr. Tomáš Novák se nezaměřuje jen na projevy trémy zkouškové, řečnické či studijní, ale také na trému jako na protiklad asertivity v pracovních vztazích. Nezapomíná samozřejmě ani na trému při seznamování se a v rodině, která velmi často vede k neobratnostem a » ... a dál?

Produkt Tomáš Novák: Tréma - jak s ní bojovat

Tomáš Novák: Tréma - jak s ní bojovat - parametry

Název produktu: Tomáš Novák: Tréma - jak s ní bojovat
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 83 Kč
Maximální cena: 237 Kč
Ušetríte až: 154 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Bojujete v náročných a důležitých situacích s nadměrnou obavou, napětím a strachem z vlastního neúspěchu?. Brání vám tréma v seznámení? Zajímá vás, jak nevychovat malého trémistu? Pak je tato kniha určena právě vám. Renomovaný český psycholog, PhDr. Tomáš Novák se nezaměřuje jen na projevy trémy zkouškové, řečnické či studijní, ale také na trému jako na protiklad asertivity v pracovních vztazích. Nezapomíná samozřejmě ani na trému při seznamování se a v rodině, která velmi často vede k neobratnostem a nedorozuměním. Z obsahu  K zamyšlení místo motta Úvodem několik otázek Proč číst tuto knihu? Tréma a její bližní – vymezení příbuzných prožitků Obava Strach Strach z pódia Úzkost Sociální úzkostnost Fobie Předzkouškový stav Zkoušková neuróza Ponopatie Když má Amor trému Oslovení a tréma Ach lásko, lásko… Co je dovoleno Jovovi, není dovoleno každému Ono se řekne tréma, ale… Iracionální emotivní reagencie Bludné kruhy vznikající trémy Hodláte vychovat trémistu? Osobnostní souvislosti trémy „Velká pětka“ a tréma Test: Big five a vy Tréma a sebehodnocení Motivace, výkon a tréma Váš „guru“ je Eric Berne, nebo Karel Paulík? Autoritativní osobnost a tréma Pan profesor sám trému nemíval… alespoň to tvrdil  Kondášova zjištění o důsledcích trémy „Stop technika“ Kdo nevěří, ať tam běží aneb Ještě jednou O. Kondáš Test: Dusí vás tréma i s odstupem času? Jak a čím se trémě nebránit?  Existují „tajní agenti s trémou“? Souvislosti trémy Tréma a stres  Životní události a tréma  Je tréma skutečně tak závažná? Červenání a tréma Sociální fobie a červenání Červenám se. A co má být? Úlek a tréma Naučená bezmocnost a tréma Tréma, autismus a Aspergerův syndrom  Aspergerův syndrom Slova trémy Úvahy trémy. Dg.: Pesimismus (a tréma) Dědíme, nebo se učíme? Riziko pesimismu – „potvrzení předpovědi“ Není jen černá a bílá Kdo to ví, odpoví, a kdo je objektivní, dokáže posoudit i sám sebe  Jak jste na tom s trémou a s ostýchavostí? Test: Je to vůbec tréma? Kontrolní test pro osoby s vysokým skóre v prvním subtestu (depresivně neurotickém) Bonus Test: Jak jste na tom s únavou Smysl „testové psychologické hry“  Test: Co trémě předchází? Malá osobní inventura Vyhodnocení na základě srovnání vážených skóre Kolik tváří má tréma? Gagarin Po letech: dodatek psychologa Náslech Dodatek psychologa…  Zlý sen? Ne, realita Dodatek psychologa Dg.: „Cukrovka“ Dodatek psychologa K soudu se nechodí pro spravedlnost, ale pro rozsudek Dodatek psychologa Vlastní pochyby nesvádět na asertivitu Dodatek psychologa Povedený tatínek Povedený tatínek model no. 2 Dodatek psychologa ke sporům s oběma povedenými tatínky Známe se od dětství, a tak jí tykám… Dodatek autora textu „o tykání“ Trémy se nebojte, na její množství nehleďte Dodatek psychologa Hřbitovní kvítí aneb Nezvládnuté a odstrašující příklady Dodatek psychologa zabývajícího se asertivitou Ne každá rada je nad zlato – platí i pro zvládání trémy Test: Je vám (dopisem) rady a pomoci? Desatero vzniku a přetrvávání trémy a bonus „Co s tím?“ Co s tím?


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.