Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Tomáš Novák: Proč se mnou nemluvíš?!

Knihy naučná literatura

Tomáš Novák: Proč se mnou nemluvíš?!

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace Jak si najít cestu k partnerovi, který téměř nedává najevo své city, chová se odtažitě, komunikuje minimálně, žije svými zájmy a nebere příliš ohledu na rodinu? Pokud se ptáte stejně a těžce hledáte řešení tohoto zapeklitého vztahového příkladu, pak je tato kniha určena právě vám. Poskytuje totiž rady, jak ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.83901

Jaké má kniha
Proč se mnou nemluvíš?!
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tomáš Novák: Proč se mnou nemluvíš?! koupíte i tady

Specifikace Tomáš Novák: Proč se mnou nemluvíš?!

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 161 Kč

Publikace: Proč se mnou nemluvíš?! - 2., upravené vydání - Novák Tomáš. Jak si najít cestu k partnerovi, který téměř nedává najevo své city, chová se odtažitě, komunikuje minimálně, žije svými zájmy a nebere příliš ohledu na rodinu? Pokud se ptáte stejně a těžce hledáte řešení tohoto zapeklitého vztahového příkladu, pak je tato kniha určena právě vám. Poskytuje totiž rady, jak žít s tzv. schizoidním, citově uzavřeným partnerem. Autor se věnuje jak odbornému výkladu o schizoidní osobnosti, tak příkladům z praxe » ... a dál?

Produkt Tomáš Novák: Proč se mnou nemluvíš?!

Tomáš Novák: Proč se mnou nemluvíš?! - parametry

Název produktu: Tomáš Novák: Proč se mnou nemluvíš?!
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 161 Kč
Maximální cena: 219 Kč
Ušetríte až: 58 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace Jak si najít cestu k partnerovi, který téměř nedává najevo své city, chová se odtažitě, komunikuje minimálně, žije svými zájmy a nebere příliš ohledu na rodinu? Pokud se ptáte stejně a těžce hledáte řešení tohoto zapeklitého vztahového příkladu, pak je tato kniha určena právě vám. Poskytuje totiž rady, jak žít s tzv. schizoidním, citově uzavřeným partnerem. Autor se věnuje jak odbornému výkladu o schizoidní osobnosti, tak příkladům z praxe a praktickým doporučením. Publikace je psána především s ohledem na ženy-partnerky, ale může sloužit také mužům jako pomůcka k sebereflexi nebo jako poučení o schizoidních ženách. Příručku čerpající z autorovy bohaté poradenské praxe by měli znát také soudci, advokáti, lékaři, psychologové a sociální pracovníci.   Z obsahu Slovo o autorovi Motto, nebo spíše podnět k (auto)diagnostickému zamyšlení Předmluva k prvnímu vydání Úvodem 1. Proč je takový aneb „On snad za to ani nemůže“ Schizothym a schizoid Příčiny schizoidní poruchy Povaha člověka a uspokojování jeho potřeb Výchova korunovaných hlav Jak vychovat schizoida 2. Typ – typizace – typologie Kretschmerova teorie temperamentu Střípky poznání kolem schizoidů Žena schizoid Jaký je vlastně schizoid otec? Jaká je vlastně schizoidní matka? 3. Naši výtečníci Trocha historických souvislostí Jaký vlastně je schizoid? Schizoidní příběhy či snad další příběhy schizoidů? Typologie interakcí v manželství se schizoidem Jeden hot a druhý čehý „jo-jo“ vztah Manželství naučené bezmocnosti Infantilní manželství Manželství á la Luisa a Lotka Manželství poněkud falešné 4. Ty a já v nedbalkách Manžel očima manželky Manželka očima manžela 5. Raději být Kamilou než Dianou Krok první Inventura v babiččině krabičce dívčího snění Vlídná nezávislost aneb růžice vztahu Kotvicí cvičení přesunu pozornosti od katastrofických myšlenek Pozitivní myšlení Může pomoci asertivita? 6. První pomoc Relaxace a stop technika Meditace… Ne však „po česku“ Postupy „první pomoci“, jejichž cílem je nenechat se otrávit Protistresový balíček rad (volně podle L. Kostroně) Popište přesně požadované chování! Uvědomte si, čím „spouštíte“ chování, jež vám u partnera vadí Jednám tak, že žádoucí chování posiluji? Strategie změny podnětu aneb „všechno bude jinak“ Měnit svou reakci na podněty Chování (své i partnerovo) oddělte od své osoby Připravte svoji proklamaci nezávislosti Co dělat, když se nám ve vztahu nedaří? Přeznačkovat způsob vlastní aktivity Přeznačkovat, co je úspěch a co je neúspěch Přeznačkovat směr naší aktivity Přeznačkovat pocity zodpovědnosti Přeznačkovat hodnocení vlastní aktivity Co mohu změnit, pokud nedokážu změnit svého partnera? Jak uzavřít smlouvu sám se sebou aneb Když se chce, tak alespoň něco přece jen jde Závěr 7. Nezlobte se na zrcadlo Test: Má váš život smysl? Test: Jaký je váš styl sociálního jednání? Test: Jste reaktivní, nebo proaktivní? Místo závěru Jak s mrzoutem zacházet Slovníček pojmů Použitá literatura Přečtěte si   O autorovi PhDr. Tomáš Novák, nar. 1946, se psych


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.