Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Tomáš Novák: Proč jsi stále tak neklidný?!

Knihy

Tomáš Novák: Proč jsi stále tak neklidný?!

Hodnocení: 1x
  • 4

Anotace Všichni se ve svém pracovním i soukromém životě setkáváme s tak trochu zvláštními osobnostmi - lidmi neklidnými, nesoustředěnými, neobratnými, zbrklými, citově labilními. Jejich psychická nevyrovnanost může být důsledkem tzv. lehké mozkové dysfunkce - nepatrného poškození mozku při porodu nebo brzy po něm. U ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Proč jsi stále tak nekl..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tomáš Novák: Proč jsi stále tak neklidný?! koupíte i tady

Specifikace Tomáš Novák: Proč jsi stále tak neklidný?!

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 74 Kč

Všichni se ve svém pracovním i soukromém životě setkáváme s tak trochu zvláštními osobnostmi - lidmi neklidnými, nesoustředěnými, neobratnými, zbrklými, citově labilními. Jejich psychická nevyrovnanos ... a dál?

Produkt Tomáš Novák: Proč jsi stále tak neklidný?!

Tomáš Novák: Proč jsi stále tak neklidný?! - parametry

Název produktu: Tomáš Novák: Proč jsi stále tak neklidný?!
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 74 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 75 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Anotace Všichni se ve svém pracovním i soukromém životě setkáváme s tak trochu zvláštními osobnostmi - lidmi neklidnými, nesoustředěnými, neobratnými, zbrklými, citově labilními. Jejich psychická nevyrovnanost může být důsledkem tzv. lehké mozkové dysfunkce - nepatrného poškození mozku při porodu nebo brzy po něm. U dětí je všeobecně známý projev neklidu, nesoustředění, příliš široké pozornosti, méně známá je však skutečnost, že stav přetrvává do určité míry až do dospělosti. Mnoho už dávno zletilých lidí s diagnózou lehké mozkové dysfunkce patří mezi ty, kteří často mění práci, partnery, obtížně se s nimi žije a spolupracuje. Kniha zkušeného poradenského psychologa Tomáše Nováka detailně, s empatií i s nadhledem popisuje dopad lehké mozkové dysfunkce na každodenní život dětí i dospělých. Poradí také, jak pomoci dětem s LMD a jejich rodičům zvládnout úskalí školního vzdělávání. Z obsahu Předmluva aneb Dobré přání na cestu Místo úvodu aneb Moji encefalopaté mne provázejí Jako zaříkávání šamanů Retro letem světem (Ne)pozornost je to, oč (mimo jiné v LMD) běží Fáze není fráze Hyperkinetický syndrom, ať již s hyperaktivitou nebo bez ní Nonverbální poruchy učení Nezlobte se na zrcadlo aneb Co vlastně to dítě provádí a kdo za to může Překřížená lateralita Co a jak říci? Jak pomoci? Jak chránit dítě před školními následky mimointelektových příčin neprospěchu? Láska celý svět změní? Je to on/a, vašeho srdce šampion/ka? Rozmysli si, dceruško, rozmysli... aneb Některé svéráznosti žen, jež "zachovají rodinu" s encefalopatickým manželem Jaké jsou rodiny s mužem, v jehož anamnéze je LMD? Jaké jsou rodiny s ženou, v jejíž anamnéze je LMD? Jaké jsou rodiny s dítětem, v jehož anamnéze je LMD? Takové malé, dobře míněné soukromé a výchovné peklo Lepší dobrý příklad nežli písma výklad Lidé, nerouhejte se! Místo závěru - neptejte se "kdo za to může" Přílohy Příloha 1 - Kauza samizdat Příloha 2 - Chmurné vize mladého encefalopata Příloha 3 - Jak to vidí psycholog pedagogicko-psychologické poradny Přečtěte si


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.