Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Tomáš Novák: Mnohem menší dareba, než jste čekali

Knihy naučná literatura

Tomáš Novák: Mnohem menší dareba, než jste čekali

Hodnocení: 1x
  • 4

V hodnocení „žáků-darebáků“ lidé často kolísají mezi extrémy typu „to ta dnešní doba za to může“ a představou o všemocném vlivu genetiky.. Časté je i tzv. nálepkování, ať již formou psychiatrizace („je to blázen“), nebo s důrazem na delikvenci („je to lotr, roste pro šibenici“). Ve skutečnosti to není zdaleka tak ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.71429
skladem

Jaké má kniha
Mnohem menší dareba, ne..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tomáš Novák: Mnohem menší dareba, než jste čekali koupíte i tady

Specifikace Tomáš Novák: Mnohem menší dareba, než jste čekali

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 71 Kč

V hodnocení „žáků-darebáků“ lidé často kolísají mezi extrémy typu „to ta dnešní doba za to může“ a představou o všemocném vlivu genetiky. Časté je i tzv. nálepkování, ať již formou psychiatrizace („je to blázen“), nebo s důrazem na delikvenci („je to lotr, roste pro šibenici“). Ve skutečnosti to není zdaleka tak zlé. Výchovné problémy dětí školního věku jednoduše nejsou ojedinělé. Publikace známého českého psychologa se zabývá rozdělením poruch chování dětí, popisuje příčiny krádeží, záškoláctví, lží a zabývá se » ... a dál?

Produkt Tomáš Novák: Mnohem menší dareba, než jste čekali

Tomáš Novák: Mnohem menší dareba, než jste čekali - parametry

Název produktu: Tomáš Novák: Mnohem menší dareba, než jste čekali
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 71 Kč
Maximální cena: 230 Kč
Ušetríte až: 159 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

V hodnocení „žáků-darebáků“ lidé často kolísají mezi extrémy typu „to ta dnešní doba za to může“ a představou o všemocném vlivu genetiky.. Časté je i tzv. nálepkování, ať již formou psychiatrizace („je to blázen“), nebo s důrazem na delikvenci („je to lotr, roste pro šibenici“). Ve skutečnosti to není zdaleka tak zlé. Výchovné problémy dětí školního věku jednoduše nejsou ojedinělé. Publikace známého českého psychologa se zabývá rozdělením poruch chování dětí, popisuje příčiny krádeží, záškoláctví, lží a zabývá se také souvisejícími projevy – konflikty dětí s rodiči a učiteli, zneužíváním dítěte, šikanou atd. Kniha je věnována především rodičům, ale i učitelům, výchovným poradcům na různých úrovních, sociálním pracovníkům a těm z řad odborné veřejnosti, kteří mohou publikaci rodičům doporučovat, a tak jim usnadnit pochopení chování jejich dítěte. Z obsahu Citát a příběh místo motta Koho milujeme? Příběh má možná s citátem něco společného Úvodem Dědičnost – prostředí – výchova… Jak se to rýmuje? Michael Rutter a Zdeněk Matějček o dědičnosti, prostředí a výchově Obraz „století dítěte“ ve vývoji výchovných požadavků. Mnohem menší dareba, než jsme si mysleli… Vzpomeň, ale neoživuj Když jsem byl mlád… Nahlédnutí do míry rodinného stresu Bonus: Hrdinství všedního podvečera Výchovný kříž Kam to vede? Typické charakteristiky v rodinách dětí s výraznými poruchami chování Bonus: Co je nejdůležitější? Inspirace transakční analýzou Pohlazení ničím nenahradíš aneb Memento pro kritické a náročné rodiče  „Žáby na prameni“ pohlazení Terminologická „ochutnávka“ Extempore o obtížnosti změny Disharmonická osobnost Když dítě zlobí, není to jen tak aneb Nápadné znaky Varovné příznaky Pokud o dítěti řekneme, že je nesoustředěné Pokud o dítěti řekneme, že je hyperaktivní Pokud o dítěti řekneme, že je impulzivní Pokud o dítěti řekneme, že vypadá, jako by se právě vrátilo z hladomorny Když povzdechnete „někdo zase vyjedl celou ledničku“ …a víte, kdo to byl Co sdělujete, pokud řeknete: „Styď se!“ Co s tím? Když se řekne: „Kdo o sebevraždě mluví, tak ten ji nespáchá“ Rizikové faktory pro opakování sebevražedných pokusů Bonus: Dalekáť cesta, marné volání Další velká trápení ve škole i doma Školský stres a jeho souvislosti Prevence školského stresu Ono se řekne tréma, ale… Iracionální emotivní reagencie Bludné kruhy vznikající trémy Hodláte vychovat trémistu? Jaký postup doporučujete ke zvládnutí trémy? Autismus a Aspergerův syndrom Aspergerův syndrom Neverbální poruchy učení LDE LMD MBD BDM MDA ADHD DHD LDE, LMD, ADHD, HKP Co s tím? Dysthymie Jen si tak trochu říznout Proč si ubližují? Typické způsoby sebepoškozování Na co myslet, když u dítka dochází k sebepoškozování? Co s tím? Jídlo? Brr! Bulimik chce jíst pořád dál a dál Kritéria mentální bulimie Následky Rodina a poruchy příjmu potravy Super biorodina Kdo lže, ten krade? To by bylo příliš jednoduché! Dětské lži Specifické nejen dětské lži Lži a disociální poruchy osobnosti mladistvých Krádeže podmíněné neurotickým napět


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.