Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Tomáš Novák: Asertivitou k sebedůvěře

Knihy naučná literatura

Tomáš Novák: Asertivitou k sebedůvěře cena od 0 Kč

Tomáš Novák: Asertivitou k sebedůvěře

Hodnocení: 1x
  • 4

Asertivitou k sebedůvěře - Tomáš Novák. Asertivita bývá vnímána jako postup sebeprosazení. Mnohým se zdá, že asertivní chování znamená, že s hroší kůží a se širokými lokty donutí okolí, aby obrazně řečeno tancovalo, jak oni písknou. To je, bohužel, častý omyl. Asertivita je postup zaměřený na sebe samého. Zvyšuje ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Tomáš Novák: Asertivitou k sebedůvěře - parametry

Název produktu: Tomáš Novák: Asertivitou k sebedůvěře
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Asertivitou k sebedůvěře - Tomáš Novák. Asertivita bývá vnímána jako postup sebeprosazení. Mnohým se zdá, že asertivní chování znamená, že s hroší kůží a se širokými lokty donutí okolí, aby obrazně řečeno tancovalo, jak oni písknou. To je, bohužel, častý omyl. Asertivita je postup zaměřený na sebe samého. Zvyšuje sebedůvěru, snižuje úzkostné, opakovaně se vnucující obavy a tím vás činí spokojenějším. Jestliže jste spokojeni sami se sebou, jednáte klidněji, účinněji a lépe než v opačném "nespokojeném" případě. Také okolí na vás reaguje kladněji. Kniha se zaměřuje především na techniky a postupy tzv. pozitivní asertivity umožňující projev, jež odpovídá představě klidné, okolí neubližující síly. Zdůrazňuje prvky osobní duševní hygieny. Asertivitou k sebedůvěře - Tomáš Novák od nakladatelství GRADA Publishing, a.s. v kategorii Asertivita za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Jak zvýšit sebevědomí.. Někdy bývá pohled na asertivitu velmi zkreslený. Lidé mají představu, že se jedná o to, být vybaven hroší kůží a ostrými lokty, ale to není úplně správné. Asertivita je především pohled na sebe sama. Jedná se o proces snižování úzkostí a obav, zvyšování sebedůvěry a dalších faktorů, které by měly vést k osobní spokojenosti. Spokojení lidé jednají klidněji a jejich okolí je vnímá kladně. V tomto procesu se Vám tak snaží publikace napomoci a na jednoduchých příkladech Vám ukázat postupy a techniky asertivity.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.