Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Tomáš Barčík: Úspěch neměřitelný penězi

Knihy naučná literatura

Tomáš Barčík: Úspěch neměřitelný penězi

Hodnocení: 1x
  • 4

Úspěch neměřitelný penězi - Tomáš Barčík. "Kniha o úspěchu, která vám pomůže dosáhnout vašich životních cílů a plánů. Popisuje fungující principy, podle nichž žijí úspěšní lidé. Autor knihy, manažer, marketér, kouč a podnikatel, předkládá odpovědi na časté otázky týkající se dosahování úspěchu. Na praktických ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.78231

Jaké má kniha
Úspěch neměřitelný penězi
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Tomáš Barčík: Úspěch neměřitelný penězi

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 199 Kč

Publikace: Úspěch neměřitelný penězi - Tomáš Barčík. Kniha o úspěchu, která vám pomůže dosáhnout vašich životních cílů a plánů. Popisuje fungující principy, podle nichž žijí úspěšní lidé. Autor knihy, manažer, marketér, kouč a podnikatel, předkládá odpovědi na časté otázky týkající se dosahování úspěchu. Na praktických příkladech ukazuje, na jaké hodnoty zaměřují úspěšní lidé svou pozornost a proč na nich systematicky pracují. Publikace: Úspěch neměřitelný penězi - Tomáš Barčík. ... a dál?

Produkt Tomáš Barčík: Úspěch neměřitelný penězi

Tomáš Barčík: Úspěch neměřitelný penězi - parametry

Název produktu: Tomáš Barčík: Úspěch neměřitelný penězi
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 199 Kč
Maximální cena: 209 Kč
Ušetríte až: 10 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Úspěch neměřitelný penězi - Tomáš Barčík. "Kniha o úspěchu, která vám pomůže dosáhnout vašich životních cílů a plánů. Popisuje fungující principy, podle nichž žijí úspěšní lidé. Autor knihy, manažer, marketér, kouč a podnikatel, předkládá odpovědi na časté otázky týkající se dosahování úspěchu. Na praktických příkladech ukazuje, na jaké hodnoty zaměřují úspěšní lidé svou pozornost a proč na nich systematicky pracují." Úspěch neměřitelný penězi - Tomáš Barčík od nakladatelství v kategorii | Rozvoj osobnosti | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.