Tom Clancy's The Division 2 Washington D.C. pro Xbox 360
Tom Clancy's The Division 2 Washington D.C. pro Xbox 360

TOP 2
Tom Clancy's The Division 2 Washington D.C. pro Xbox 360

od 158 Kč
EDICE OBSAHUJE: Hra Tom Clancy's The Division 2 v prémiovém obalu Kniha litografií The Art of the Division 2 Washington, D.C. plán - mapa herního světa Digitální obsah - balíček The Battleworn secret service (oblek Secret Service, Emote v kvalitě rare, Skin pro M4A1 v kvalitě exotic) Uplynulo 7 měsíců od chvíle, kdy smrtící virus zasáhl New York City a poté i celý svět, ochromujíc celou populaci. Po vypuknutí nákazy byla jako poslední obranná…
eFitness.cz
Za dopravu 79 Kč Skladem
158 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Tom Clancy's The Division 2 Washington D.C. pro Xbox 360
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 158 Kč
Maximální cena: 158 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

EDICE OBSAHUJE:

  • Hra Tom Clancy's The Division 2 v prémiovém obalu
  • Kniha litografií The Art of the Division 2
  • Washington, D.C. plán - mapa herního světa
  • Digitální obsah - balíček The Battleworn secret service (oblek Secret Service, Emote v kvalitě rare, Skin pro M4A1 v kvalitě exotic)
Uplynulo 7 měsíců od chvíle, kdy smrtící virus zasáhl New York City a poté i celý svět, ochromujíc celou populaci. Po vypuknutí nákazy byla jako poslední obranná linie aktivována Divize, jednotka elitních agentů ukrývající se mezi civilisty. Od té doby agenti Divize neúnavně bojují za záchranu toho, co ze světa zbylo. Washington, D.C - nejbedlivěji střežené město na Zemi - je v ohrožení a celé USA se ocitají na pokraji kolapsu. Pokud padne Washington, padne celá země. Jste agentem Divize nasazeným v poli už 7 měsíců a spolu s vaším týmem jste poslední nadějí na zastavení rozpadu společnosti po kruté ráně zasazené pandemií. Vývoj hry probíhal pod taktovkou studia Ubisoft Massive a stejné týmy, které byly u zrodu prvního dílu. Tom Clancy's The Division 2 je akční RPG střílečka v online otevřeném světě, zasazená do hroutícího se Washingtonu, D.C. Toto nové bohaté prostředí kombinuje širokou škálu realisticky zpracovaných překrásných, ikonických lokací, ve kterých hráči zažijí pro sérii typickou rychlou akci a bohaté RPG systémy tak jako nikdy dřív.
  • Hrajte sami nebo s až 3 přáteli ve 40 hodin dlouhé příběhové kampani zasazené do hroutícího se Washingtonu, D.C. a prodlužte si cestu Division 2 se vždy novými, unikátními a rozmanitými výzvami.
  • Prozkoumejte obrovský a dynamicky žijící svět, který se vyvíjí v odpovědi na vaše činy a taktickými zásahy pomozte osvobodit město.
  • Objevte od základu přepracované PvP herní módy ve zcela nové Dark Zone navržené tak, aby poskytovala vyvážené a vzrušující zážitky všem hráčům, bez ohledu na jejich úroveň.
  • Užijte si dosud neviděný endgame obsah a minimálně jeden rok dalšího obsahu zdarma: budou přidávány nové mise, lokace i herní vlastnosti.
Tom Clancy's The Division 2, Washington D.C. Edition (Xbox One)Ve hře Tom Clancy's The Division 2 se ocitnete v hlavním městě USA, které se nachází na pokraji záhuby. Washington D.C. se totiž vzpamatovává z ničivé pandemie. Lidská společnost ji sice přežila, ale nevyhnula se zdánlivě nezvratným důsledkům. V celém městě teď vládne chaos, nestabilita a bezpráví. Mezi lidmi navíc kolují zvěsti o tom, že v budově Kongresu dojde k násilnému převratu. Situace je zkrátka neúprosná. Nastal tak čas, abyste stanuli v čele elitních agentů a pokusili se obnovit pořádek a zachránit Washington před absolutním kolapsem, který se zdá být nesmírně blízko. Připravte se však na to, že nic není zadarmo a cesta ke slávě vede jen přes důmyslnou taktiku, otevřenou mysl a boj n

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.