MENU

Srovnání cen » Zboží pro děti » Hračky » Ostatní z kategorie hračky » Srovnání cen TM Toys Peppa Pig Lékařská pojízdná ordinace

Ostatní z kategorie hračky

TM Toys Peppa Pig Lékařská pojízdná ordinace

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 5029736067229

Herní set pro kluky i holky, vhodné od 3 let . S prasátkem Pepou si teď můžete zahrát na doktora. Lékařská stanice v sobě skrývá čekárnu s pohodlnými sedačkami a recepcí. V ordinaci je nemocniční lehátko s rentgenem. K dispozici je i operační sál. Celá ordinace je plně pojízdná, tak lékař může za svými pacienty dojet ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.68853
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme TM Toys Peppa Pig Lékařská pojízdná ordinace

Specifikace TM Toys Peppa Pig Lékařská pojízdná ordinace

Kategorie Ostatní z kategorie hračky
Výrobce TM Toys
Nejnižší cena 1 029 Kč

Herní set pro kluky i holky, vhodné od 3 let . S prasátkem Pepou si teď můžete zahrát na doktora. Lékařská stanice v sobě skrývá čekárnu s pohodlnými sedačkami a recepcí. V ordinaci je nemocniční lehátko s rentgenem. K dispozici je i operační sál. Celá ordinace je plně pojízdná, tak lékař může za svými pacienty dojet a vyšetřit je prakticky kdekoliv. V ordinaci mu pomáhá vždy ochotná a usměvavá sestřička - prasátko Peppa. S herním setem Peppa Pig Lékařská pojízdná ordinace se o své zdraví bát nemusíte. » ... a dál?

Produkt TM Toys Peppa Pig Lékařská pojízdná ordinace

TM Toys Peppa Pig Lékařská pojízdná ordinace - parametry

Název produktu: TM Toys Peppa Pig Lékařská pojízdná ordinace
Výrobce: TM Toys
Minimální cena: 1 029 Kč
Maximální cena: 1 029 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Herní set pro kluky i holky, vhodné od 3 let . S prasátkem Pepou si teď můžete zahrát na doktora. Lékařská stanice v sobě skrývá čekárnu s pohodlnými sedačkami a recepcí. V ordinaci je nemocniční lehátko s rentgenem. K dispozici je i operační sál. Celá ordinace je plně pojízdná, tak lékař může za svými pacienty dojet a vyšetřit je prakticky kdekoliv. V ordinaci mu pomáhá vždy ochotná a usměvavá sestřička - prasátko Peppa. S herním setem Peppa Pig Lékařská pojízdná ordinace se o své zdraví bát nemusíte. Hračka je vhodná pro děti od tří let. Klíčové vlastnosti herního setu Peppa Pig Lékařská pojízdná ordinace Herní set je včetně figurek medvídka, doktora Browna a sestřičky PeppyPro fanoušky oblíbeného seriálu prasátko Pepa Lékařská pojízdná ordinace obsahuje čekárnu s recepcí a ordinaci s operačním sálemHerní set Peppa Pig Lékařská pojízdná ordinace je vhodný pro děti od tří let Vytvořte si vlastní dobrodružství s postavičkami z oblíbeného seriálů Prasátko Peppa. Lékařská pojízdná ordinace má otočná kolečka, po rozložení nabízí spousta zábavy. Zvedněte střechu a uvidíte čekárnu se sedadly a recepci. Otevřete boky a odhalte operační sál s rentgenovým přístrojem a lůžkem. Set obsahuje také postavičky Medvídka, sestřičku Peppu a také exkluzivní figurku Doktora Browna. Dětí si mohou odehrávat scény z oblíbeného seriálu nebo vymýšlet svůj vlastní příběh. Kvalitní zpracování, figurky mají ohebné ruce a nohy. Po zabavě hračky snadno uklidíte dovnitř ordinace. Rozdáváme jedničky! Využijte slevu 111 Kč na všechny hračky a aktovky s kódem: HRACKY111. Akce platí jen do neděle při nákupu nad 1000 Kč. Uvnitř plně vybavené pojízdné ordinace najdete čekárnu, recepci, operační sál s rentgenem a také nemocniční postel. Auto je plně otevírací, set obsahuje také 3 figurky: medvídka, doktora Browna a sestřičku Peppu. Mobilní medicínské centrum sestava obsahuje : ambulanci, recepci, čekárnu, lůžko pro pacienta, figurku medvěda dr. Brauna a figurku Peppy - jako sestřičky. rozměry balení : 37,5 x 23 x 21 cm Sada obsahuje figurku doktora, sestřičky, malého pacienta a doplňky, bez kterých se žádný doktor neobejde. Po rozložení auta na vás čeká ordinace a čekárna. Rozměr krabice: 37,5 x 23 x 21 cm

Vhodné od 3 let Prasátko Pepa a jeho veselé dobrodružství, které děti milují!!


Recenze TM Toys Peppa Pig Lékařská pojízdná ordinace

Přidáno: 26. ledna 2020

Přidat recenzi pro TM Toys Peppa Pig Lékařská pojízdná ordinace

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

TM Toys Prasátko Peppa - Vláček + 3 figurky

TM Toys Prasátko Peppa - Vláček + 3 figurky

Herní set pro kluky i holky, doporučený věk od 3 let . Prasátko Peppa z oblíbeného dětského seriálu se svým bratrem Tomem a dědečkem vyrazilo na výlet vláčkem. V herním setu od TM Toys najdete vše co je potřeba pro perfektní zábavu - 3 figurky a dědečkův »

od 589 Kč

v 5 obchodech

TM Toys Prasátko Peppa - Školní třída + 5 figurek

TM Toys Prasátko Peppa - Školní třída + 5 figurek

Herní set pro kluky i holky, vhodné od 3 let . Prasátko Peppa z oblíbeného dětského seriálu je se svými kamarády ve škole, kde je učí paní Gazela. V herním setu od TM Toys najdete vše co je potřeba pro perfektní zábavu - 5 figurek, tabuli a školní lavice. »

od 439 Kč

v 6 obchodech

TM Toys Prasátko Peppa - Domeček se zahrádkou + figurka a příslušenství

TM Toys Prasátko Peppa - Domeček se zahrádkou + figurka a příslušenství

Herní set pro kluky i holky, vhodné od 3 let . Prasátko Peppa z oblíbeného dětského seriálu se svým bratrem Tomem bydlí v krásném domečku se zahradou. V herním setu od TM Toys najdete vše co je potřeba pro perfektní zábavu - 2 figurky, houpačku, vybavení »

od 789 Kč

v 5 obchodech

TM Toys Peppa Pig - kempingový vůz + figurka

TM Toys Peppa Pig - kempingový vůz + figurka

Žlutý kempingový vůz s prasátkem Peppou je vyrobený podle oblíbeného seriálu. Vůz má vyndávací sedačky, které je možné použít na piknik. Přednosti: nezávadný plast Obsah »

od 489 Kč

v 5 obchodech

TM Toys Prasátko Peppa - plyšový George 35,5 cm

TM Toys Prasátko Peppa - plyšový George 35,5 cm

Plyšák pro kluky i holky, doporučený věk od 1 let, výška 35,5 cm . Snad každý rodič rád vidí záblesk radosti v dětských očích! Potěšte svou ratolest novým plyšovým kamarádem z oblíbeného dětského seriálu Prasátko Peppa. Peppa Pig - plyšový George 35,5 cm »

od 265 Kč

v 6 obchodech

TM Toys Peppa Pig Rodinné auto + figurka

TM Toys Peppa Pig Rodinné auto + figurka

Herní set pro kluky i holky, vhodné od 3 let . Pro všechny malé fanoušky prasátka Peppy tu je úžasný herní set, s nimž se děti skvěle zabaví. Stačí nasednout do rodinného auta rodiny prasátek a nová dobrodružství mohou začít! A kam to bude? Do knihovny, »

od 469 Kč

ve 3 obchodech

TM Toys Prasátko Peppa - plyšový George s kamarádem 35,5 cm

TM Toys Prasátko Peppa - plyšový George s kamarádem 35,5 cm

Plyšák pro kluky i holky, doporučený věk od 1 let, výška 35,5 cm . Snad každý rodič rád vidí záblesk radosti v dětských očích! Potěšte svou ratolest novým plyšovým kamarádem z oblíbeného dětského seriálu Prasátko Peppa. Peppa Pig - plyšový George s »

od 289 Kč

ve 3 obchodech

TM Toys plyšové prasátko Peppa, Tom 25 cm

TM Toys plyšové prasátko Peppa, Tom 25 cm

Plyšák pro kluky i holky, doporučený věk od 1 let, výška 25 cm . Snad každý rodič rád vidí záblesk radosti v dětských očích! Potěšte svou ratolest novým plyšovým kamarádem z oblíbeného dětského seriálu Prasátko Peppa. Peppa Pig - plyšový George 25 cm je »

od 269 Kč

ve 4 obchodech

TM Toys Prasátko Peppa - plyšová Peppa 25 cm

TM Toys Prasátko Peppa - plyšová Peppa 25 cm

Plyšák pro holky a kluky, prasátko s výškou 25cm, znáte z pohádky Prasátko Peppa, vhodné od 1 roku . Snad každý rodič rád vidí záblesk radosti v dětských očích! Potěšte svou ratolest novým plyšovým kamarádem z oblíbeného dětského seriálu Prasátko Peppa. »

od 269 Kč

ve 4 obchodech

TM Toys Prasátko Peppa - plyšová Peppa 35,5 cm

TM Toys Prasátko Peppa - plyšová Peppa 35,5 cm

Plyšák pro holky a kluky, prasátko s výškou 35,5cm, znáte z pohádky Prasátko Peppa, vhodné od 1 roku . Snad každý rodič rád vidí záblesk radosti v dětských očích! Potěšte svou ratolest novým plyšovým kamarádem z oblíbeného dětského seriálu Prasátko Peppa. »

od 265 Kč

ve 3 obchodech

Egmont Peppa Pig Od pohádky k pohádce: Začínáme číst

Egmont Peppa Pig Od pohádky k pohádce: Začínáme číst

Od pohádky k pohádce - Peppa Pig Prasátko Peppa má pro vás novou knížku plnou zábavných příhod a zážitků. Kromě Peppy na vás čeká celá rodina Prasátkových a všichni zvířecí kamarádi. Pojďte si s nimi hrát a zažívat nejedno veselé dobrodružství. Přečtěte »

od 133 Kč

ve 2 obchodech

TM Toys Prasátko Peppa - plyšový George 61 cm

TM Toys Prasátko Peppa - plyšový George 61 cm

Plyšák pro holky a kluky, prasátko s výškou 61cm, znáte z pohádky Prasátko Peppa, vhodné od narození . Snad každý rodič rád vidí záblesk radosti v dětských očích! Potěšte svou ratolest novým plyšovým kamarádem z oblíbeného dětského seriálu Prasátko Peppa. »

od 769 Kč

ve 2 obchodech

Character Prasátko Peppa: Karavan

Character Prasátko Peppa: Karavan

Prasátko Peppa kempuje! Prasátko Peppa a jeho skvělá rodinka si vyrazili do lesa na dobrodružné kempování. Na cestu se vydali svým velkým karavanem a nechybí jim stan, kola a kotlík, ve kterém bude máma vařit nad ohněm dobroty. Na tyhle prázdniny rozhodně »

od 1 299 Kč

v 1 obchodě

TM Toys Prasátko Peppa - Vláček + 2 figurky

TM Toys Prasátko Peppa - Vláček + 2 figurky

Herní set pro kluky i holky, vhodné od 3 let . Prasátko Peppa z oblíbeného dětského seriálu se slečnou Zaječicí vyrazilo na výlet vláčkem. V herním setu od TM Toys najdete vše co je potřeba pro perfektní zábavu - 2 figurky a vláček. Lokomotiva s »

od 703 Kč

ve 2 obchodech

TM Toys Peppa Pig Sada do koupele se síťkou

TM Toys Peppa Pig Sada do koupele se síťkou

Hračka do vody pro kluky i holky, vhodné od 3 let . Prasátko Pepa z oblíbeného dětského seriálu velmi rádo dovádí v kalužích . Má také rádo koupání ve vaně, stejně jako vaše malé dítě. Hračka do vody Peppa Pig obsahuje dvě figurky do koupele, které si ji »

od 569 Kč

ve 2 obchodech

TM Toys Prasátko Peppa - Sada kouzelník + 2 figurky

TM Toys Prasátko Peppa - Sada kouzelník + 2 figurky

Herní set pro kluky i holky, doporučený věk od 36 měsíce . Prasátko Peppa z oblíbeného dětského seriálu si se svým bratrem Tomem hraje na kouzelníka. V herním setu od TM Toys najdete vše co je potřeba pro perfektní zábavu - 2 figurky, stolek, dárky a »

od 386 Kč

ve 2 obchodech

TM Toys Prasátko Peppa - Letadlo + figurka

TM Toys Prasátko Peppa - Letadlo + figurka

Herní set pro kluky i holky, vhodné od 3 let . Prasátko Peppa z oblíbeného dětského seriálu se vydalo na výlet letadlem, které pilotuje králík Rebeka. V herním setu od TM Toys najdete vše co je potřeba pro perfektní zábavu - jednu figurku, zavazadla a »

od 695 Kč

v 1 obchodě

TM Toys Peppa Pig - plyšová Peppa 61 cm

TM Toys Peppa Pig - plyšová Peppa 61 cm

Plyšák pro holky a kluky, prasátko s výškou 61cm, znáte z pohádky Prasátko Peppa, vhodné od 1 roku . Snad každý rodič rád vidí záblesk radosti v dětských očích! Potěšte svou ratolest novým plyšovým kamarádem z oblíbeného dětského seriálu Prasátko Peppa. »

od 769 Kč

v 1 obchodě

TM Toys Prasátko Peppa - Kuchyňská sada + 2 figurky

TM Toys Prasátko Peppa - Kuchyňská sada + 2 figurky

Herní set pro kluky i holky, doporučený věk od 36 měsíce . Prasátko Peppa z oblíbeného dětského seriálu pomáhá své mamince v kuchyni. V herním setu od TM Toys najdete vše co je potřeba pro perfektní zábavu - 2 figurky, ledničku, sporák a další doplňky. »

od 512 Kč

v 1 obchodě

TM Toys Peppa Pig - školní autobus s figurkou

TM Toys Peppa Pig - školní autobus s figurkou

Herní set pro kluky i holky, vhodné od 3 let . Prasátko Peppa míří do školy. Školní autobus má odklápěcí střechu pro snadné nastoupení i vystoupení. Řidička Rebeka odveze všechny své pasažéry bezpečně do cíle. Do autobusu se pohodlně vejdou tři figurky. »

od 578 Kč

v 1 obchodě

TM Toys Prasátko Peppa - plyšová Peppa s kamarádem 35,5cm

TM Toys Prasátko Peppa - plyšová Peppa s kamarádem 35,5cm

Plyšák pro kluky i holky, doporučený věk od 0 let, výška 35,5 cm . Snad každý rodič rád vidí záblesk radosti v dětských očích! Potěšte svou ratolest novým plyšovým kamarádem z oblíbeného dětského seriálu Prasátko Peppa. Peppa Pig - plyšová Peppa s »

od 289 Kč

ve 2 obchodech

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.