Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Tibor Novotný: Proč žijeme?

Knihy

Tibor Novotný: Proč žijeme?

Hodnocení: 1x
  • 4

Tato malá knížka nemá děj: Jejím účelem nemá být zkrácení nudného času. Mnozí nebudou chápat poslání těchto řádků. Nevadí. Knížku odložte a vraťte se k ní po určité době. Jsem přesvědčený, že jednou si každý položí otázku: Proč vlastně žijeme tento náš pozemský život? U někoho to bude v mladším věku, předpokládám ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tibor Novotný: Proč žijeme? koupíte i tady

Specifikace Tibor Novotný: Proč žijeme?

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 74 Kč

Publikace: Proč žijeme? - Tibor Novotný. Kniha věnovaná paranormálním jevům. Publikace: Proč žijeme? - Tibor Novotný. ... a dál?

Produkt Tibor Novotný: Proč žijeme?

Tibor Novotný: Proč žijeme? - parametry

Název produktu: Tibor Novotný: Proč žijeme?
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 74 Kč
Maximální cena: 110 Kč
Ušetríte až: 36 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Tato malá knížka nemá děj: Jejím účelem nemá být zkrácení nudného času. Mnozí nebudou chápat poslání těchto řádků. Nevadí. Knížku odložte a vraťte se k ní po určité době. Jsem přesvědčený, že jednou si každý položí otázku: Proč vlastně žijeme tento náš pozemský život? U někoho to bude v mladším věku, předpokládám však, že tato otázka bude u každého čtenáře nastolená až věkem, s přibývajícími šedinami. Zdánlivě neuspořádané a nesouvisející kapitoly by měly čtenáře přivést aspoň k zamyšlení nad smyslem života. Naše pozemská pouť má nepochybně svůj smysl a účel. Domnívám se, že tuto otázku by si měl každý člověk položit a hledat na ni odpověď, hned jak dozraje. Zralost však neztotožňuje s dospělostí. Znám dospělé, kteří mají do zralosti velmi daleko. Ba ani stařecký věk nemusí být předpokladem zralosti. Naopak. Některý člověk už v mladém věku může dosáhnout úplné zralosti. Tibor Novotný Publikace: Proč žijeme? - Tibor Novotný. Kniha věnovaná paranormálním jevům. Publikace: Proč žijeme? - Tibor Novotný. Kniha: Proč žijeme?; Autor: Novotný Tibor; Trestuhodně opomíjené příčiny rakovinových a leukemických onemocnění. Autor knihy Tibor Novotný, Vydavatelstvo Eko-Konzult,


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.