Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Thorwald Dethlefsen, Ruediger Dahlke: Nemoc jako cesta

Knihy naučná literatura

Thorwald Dethlefsen, Ruediger Dahlke: Nemoc jako cesta

Hodnocení: 32x
  • 3.0625

Kniha Nemoc jako cesta nabízí originální pohled na tělesná onemocnění - infekce, bolesti hlavy, úrazy, srdeční a žaludeční potíže, nádory a AIDS - z pera dvou odborníků na fenomén nemoci a je doplněna podrobným přehledem symptomů a jejich interpretací. Popis Dr. Ruedigera Dahlke je proslulý německý lékař a terapeut v ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Jaké má kniha
Nemoc jako cesta
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Thorwald Dethlefsen, Ruediger Dahlke: Nemoc jako cesta koupíte i tady

Specifikace Thorwald Dethlefsen, Ruediger Dahlke: Nemoc jako cesta

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 141 Kč

Originální pohled na tělesná onemocnění – infekce, bolesti hlavy, úrazy, srdeční a žaludeční potíže, nádory a AIDS – z pera dvou odborníků na fenomén nemoci, Ruedigera Dahlkeho, lékaře, přírodního léčitele a psychoterapeuta, a Thorwalda Dethlefsena, diplomovaného psychologa a psychoterapeuta. Nemoc je podle nich obecným stavem, projevem života ve stresu a nepohodě, a všechny choroby jsou jen hmotná vyjádření poselství z duchovní sféry, která nám naznačují, co bychom v životě rozhodně měli změnit. Pokud tvrdohlavě » ... a dál?

Produkt Thorwald Dethlefsen, Ruediger Dahlke: Nemoc jako cesta

Thorwald Dethlefsen, Ruediger Dahlke: Nemoc jako cesta - parametry

Název produktu: Thorwald Dethlefsen, Ruediger Dahlke: Nemoc jako cesta
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 141 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 108 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.06 bodů z 5
Počet hodnocení: 32 x
Hodnocení:
  • 3.0625
Podrobný popis:

Kniha Nemoc jako cesta nabízí originální pohled na tělesná onemocnění - infekce, bolesti hlavy, úrazy, srdeční a žaludeční potíže, nádory a AIDS - z pera dvou odborníků na fenomén nemoci a je doplněna podrobným přehledem symptomů a jejich interpretací. Popis Dr. Ruedigera Dahlke je proslulý německý lékař a terapeut v oblasti přírodního léčitelství, homeopatie a psychoterapie.

Thorwald Dethlefsen byl německý psycholog a psychoterapeut využívající ve své praxi poznatky z ezoterických nauk, astrologie, homeopatie a reinkarnační hypnoterapie.

Nemoc je podle Dahlkeho a Dethlefsena obecným stavem, projevem života ve stresu a nepohodě, a všechny choroby jsou jen hmotná vyjádření poselství z duchovní sféry, která nám naznačují, co bychom v životě rozhodně měli změnit. Pokud tvrdohlavě trváme na nezdravých vzorcích uvažování a chování, tělo nám to dá nekompromisně najevo. Podle autorů často postačí změna postoje k tomu, aby člověk pocítil znatelnou úlevu i na fyzické úrovni.

Úryvek z úvodu:

Tato kniha je nepříjemná tím, že připravuje člověka o možnost svádět na nemoc neschopnost řešit své problémy. Chceme jí ukázat, že nemocný není nevinná oběť jakýchsi nedokonalostí přírody, nýbrž je sám původcem svých vlastních potíží. Nemáme přitom na mysli znečištěné životní prostředí, civilizační vlivy, nezdravý způsob života či podobné známé "viníky", naopak, rádi bychom zdůraznili metafyzický aspekt nemoci. Z tohoto úhlu pohledu se symptomy jeví jako formy tělesného vyjádření duševních konfliktů a jsou kvůli své symbolice schopny odhalit konkrétní pacientův problém.

(...)

Současně jsme použili nemoc jako výchozí téma umožňující rozvinout mnoho světonázorových a ezoterických úvah, jejichž platnost přesahuje užší rámec nemoci. Tato kniha není složitá, ale ani jednoduchá nebo banální, jak se snad může jevit těm, kteří nechápou naši koncepci. Nejde o "vědecké pojednání", neboť postrádá obezřelost "vědeckého výkladu". Psali jsme ji pro ty, kteří jsou ochotni vydat se na cestu a nevysedávat na jejím okraji a marnit čas přemíláním nezávazných frází. Lidé, kteří chtějí dospět k osvícení, nemají čas na vědu; potřebují vědět. Tato kniha jistě narazí na mohutný odpor - my ale současně doufáme, že se dostane k menšímu či většímu počtu lidí, kteří budou ochotni použít ji jako pomůcku na své cestě. A právě pro ně jsme ji také napsali!

Počet stran: 290

Rozměry: 200 x 140 mm Další sdělení V naší nabídce najdete také další knihy a DVD Reudigera Dahlkeho: Nemoc jako řeč dětské duše (Dr. Reudiger Dahlke, Vera Kaesemann), Očista těla i duše (Dr. Ruediger Dahlke, Doris Ehrenbergerová), Nejlepší tipy pro zdraví (Dr. Ruediger Dahlke), Tělo jako zrcadlo duše - Co prozradí fyziognomie (Dr. Ruediger Dahlke), ,

Skutečné příčiny nemocí (Dr. Reudiger Dahlke) DVD. Další informace o knize Nemoc jako cesta naleznete v článku Za nemoci si můžeme sami. Originální pohled na tělesná onemocnění – infekce, bolesti hlavy, úrazy, srdeční a žaludeční potíže, nádory a AIDS – z pera dvou odborníků na fenom


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.