MENU

Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Kotle » Plynové kotle » Srovnání cen Thermona THERM 28 LXZE.A

Plynové kotle

Thermona THERM 28 LXZE.A

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Vylepšené vlastnosti a funkce nových kotlů Nová řídící elektronika je konstruována s důrazem na zvýšení uživatelského komfortu, displej integrovaný přímo na desce, nahrazení mechanických přepínačů parametrů softwarovým nastavením zajištěným vstupním kódem atd. Software automatiky je aktualizován, obsahuje několik ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0
skladem

Filtrovat: i

Srovnání cen Thermona THERM 28 LXZE.A

Specifikace Thermona THERM 28 LXZE.A

Kategorie Plynové kotle
Výrobce Thermona
Nejnižší cena 23 135 Kč

THERMONA THERM 28 LXZE.A  - plynový nástěnný kotel     Odkouření k tomuto kotli ceníme individuálně dle Vašich požadavků a dodržení požadavků výrobce pro správnou funkci kotle.   Kotle s možností ohřevu vody v externím zásobníku pracují stejným způsobem jako typová řada kotlů určených pouze pro topení. Tyto kotle jsou navíc doplněny o trojcestný ventil, který umožňuje nátop zásobníku teplé vody. Díky » ... a dál?

Produkt Thermona THERM 28 LXZE.A

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouNovinky z okolí


THERMONA THERM 14 KDZ.A

THERMONA THERM 14 KDZ.A

od 30 879 Kč

THERMONA THERM 17 KD.A

THERMONA THERM 17 KD.A

od 31 650 Kč

Thermona THERM 17 KDZ.A

Thermona THERM 17 KDZ.A

od 33 225 Kč

THERMONA THERM 28 KD.A

THERMONA THERM 28 KD.A

od 35 718 Kč

THERMONA THERM 28 KDC.A

THERMONA THERM 28 KDC.A

od 35 719 Kč

THERMONA THERM 14 KDZ.A

THERMONA THERM 14 KDZ.A

od 30 879 Kč

Thermona THERM 28 LXZE.A - parametry

Název produktu: Thermona THERM 28 LXZE.A
Výrobce: Thermona
Minimální cena: 23 135 Kč
Maximální cena: 23 135 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Vylepšené vlastnosti a funkce nových kotlů Nová řídící elektronika je konstruována s důrazem na zvýšení uživatelského komfortu, displej integrovaný přímo na desce, nahrazení mechanických přepínačů parametrů softwarovým nastavením zajištěným vstupním kódem atd. Software automatiky je aktualizován, obsahuje několik patentovaných řešení - např. systém autodiagnostiky a vyhodnocení poruch Při konstrukci desky je kladen důraz na vyšší spolehlivost obslužných prvků Deska obsahuje univerzální svorkovnici pro pokojový termostat i regulátor s komunikací OpenTherm (odpadá nutnost použití IU 02) Elektronika obsahuje HW i SW vybavení pro řízení kaskády kotlů Software umožňuje komfortní servisní nastavení parametrů pomocí PC (pouze pro autorizovaný servis) Bude možno nadále využít monitoring a tester pro automatiku DIMS 01 (rozdílné konektory - použití převodových mezikusů kabeláže) SW umožňuje u kotlů se zásobníkem funkci vypnutí ohřevu teplé užitkové vody (dále jen TUV) v levé krajní poloze točítka ovládání teploty TUV Možnost propojení se solárním systémem Vylepšené vlastnosti a funkce nových kotlů Potlačení EMC rušení způsobených zapalovací jiskrou a přepínáním kontaktů Řízení činnosti čerpadla, řízení činnosti ventilátoru Kontrola odvodu spalin manostatem, nebo spalinovým termostatem Napájení bezpečnostního a spalinového termostatu bezpečným malým napětím Zajištění nevratného vypnutí Plynulá modulace plamene s PWM regulátorem proudu Řízení teploty regulací typu PID Kontrola teploty topení teplotní sondou NTC (pouze kotle s průtokovým ohřevem vody) Kontrola teploty TUV teplotním sondou NTC Vstup termostatu teploty zásobníku TUV (ohřev nepřímotopného zásobníku) Komunikace s externím regulátorem (OpenTherm), nebo kaskádním systémem (s interface IU04 a IU05) Komunikační port k osobnímu počítači nebo přenosnému počítači pro monitorování kotle a nastavení pracovních parametrů Volitelná integrovaná ekvitermní regulace s použitím externího snímače teploty Informační menu pro zjištění pracovních parametrů Nastavení pracovních parametrů kotle (setup menu) Nastavení konfigurace kotle po zadání vstupního kódu (setup menu 2) Zjišťování poruch kotle v menu historie Tři otočné ovladače volby pracovního módu, žádané hodnota teploty topení a žádaná hodnota teploty TUV (pouze pro průtokový ohřev) Kontrola průtoku, příp. tlaku topné vody průtokovým / tlakovým spínačem  Vodou chlazený nízkoemisní hořák Provedení turbo Provedení komín Zmenšená spalovací komora Modře podsvícený LCD displej Automatika HDIMS 04 - TH01 signalizace teploty topné a užitkové vody mód činností kotle, topení, ohřev TUV, zobrazení tlaku topné vody funkce na seřízení kotle univerzální využití (kotle pro topení, bitermický výměník, zásobník) možnost propojení se solárním systémem (akumulační nádrž) možnost vypnutí ohřevu TUV u verzí se zásobníkem připojení regulátorů s komunikaci Opentherm bez použití interface IU 02       TECHNICKÉ ÚDAJE jed. 28LXZE.A   Tep. výkon na vytápění min-max kW 12-28 Jme


Přidat recenzi pro Thermona THERM 28 LXZE.A

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.