Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Kotle » Plynové kotle » Srovnání cen THERMONA THERM 28 KDZ10.A

Plynové kotle

THERMONA THERM 28 KDZ10.A

Hodnocení: 1x
  • 5

THERM kondenzační kotle s integrovaným zásobníkem TVKondenzační kotle získaly své pojmenování po principu kondenzace, jenž při svém provozu využívají. Při spalování plynu v kotli vzniká určité množství vodních par. Tyto vodní páry spolu s oxidem uhličitým a dalšími produkty hoření tvoří spaliny a ty jsou odváděny ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace THERMONA THERM 28 KDZ10.A

Kategorie Plynové kotle
Výrobce Thermona
Nejnižší cena 50 867 Kč

THERM kondenzační kotle s integrovaným zásobníkem TVKondenzační kotle získaly své pojmenování po principu kondenzace, jenž při svém provozu využívají. Při spalování plynu v kotli vzniká určité množství vodních par. Tyto vodní páry spolu s oxidem uhličitým a dalšími produkty hoření tvoří spaliny a ty jsou odváděny spalinovou cestou do vnějšího prostředí. Spaliny tak v sobě nesou část akumulované tepelné energie. Pokud se tyto spaliny ochladí pod teplotu jejich rosného bodu, dojde ke změně skupenství a předání části » ... a dál?

Produkt THERMONA THERM 28 KDZ10.A

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Protherm Gepard 23 MOV

Protherm Gepard 23 MOV

od 15 492 Kč

Protherm Gepard 23 MTV

Protherm Gepard 23 MTV

od 18 530 Kč

Protherm Tiger 12 KTZ

Protherm Tiger 12 KTZ

od 24 280 Kč

Thermona THERM 28 TLX.A

Thermona THERM 28 TLX.A

od 19 900 Kč

Novinky z okolí


THERMONA THERM 28 KDZ5.A

THERMONA THERM 28 KDZ5.A

od 45 399 Kč

Thermona THERM 17 KDZ.A

Thermona THERM 17 KDZ.A

od 33 225 Kč

THERMONA THERM 14 KDZ5.A

THERMONA THERM 14 KDZ5.A

od 43 026 Kč

THERMONA THERM 17 KD.A

THERMONA THERM 17 KD.A

od 31 650 Kč

THERMONA THERM 28 KDZ.A

THERMONA THERM 28 KDZ.A

od 35 186 Kč

THERMONA THERM 14 KDZ.A

THERMONA THERM 14 KDZ.A

od 30 879 Kč

THERMONA THERM 28 KDZ10.A - parametry

Název produktu: THERMONA THERM 28 KDZ10.A
Výrobce: Thermona
Minimální cena: 50 867 Kč
Maximální cena: 50 867 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

THERM kondenzační kotle s integrovaným zásobníkem TVKondenzační kotle získaly své pojmenování po principu kondenzace, jenž při svém provozu využívají. Při spalování plynu v kotli vzniká určité množství vodních par. Tyto vodní páry spolu s oxidem uhličitým a dalšími produkty hoření tvoří spaliny a ty jsou odváděny spalinovou cestou do vnějšího prostředí. Spaliny tak v sobě nesou část akumulované tepelné energie. Pokud se tyto spaliny ochladí pod teplotu jejich rosného bodu, dojde ke změně skupenství a předání části tepelné energie vodní páry pomocí tzv. kondenzačního výměníku topné vodě, která se vrací ochlazená z topného systému zpět do kotle. Často se pro zjednodušení říká, vratní voda je takto předehřívána. Protože spaliny obsahují asi 11% spalného tepla, říkáme, že v součtu s běžnou účinností kotle se celková účinnost kondenzačního kotle pohybuje nad 100%. Kondenzační kotle ve srovnání s klasickými kotli spotřebují méně energie a obsah škodlivin CO2 a NOx je snížen na minimum.THERM 17 KDZ5.A, 17 KDZ10.A,THERM 28 KDZ5.A, 28 KDZ10.AŘada kondenzačních kotlů KDZ5.A a KDZ10.A je určena pro vytápění topného systému a ohřev vody integrovaného nepřímotopného zásobníku. Ohřev vody se děje stejným způsobem jako u kombinace kotle a externího nepřímotopného zásobníku. Rozdíl je pouze v tom, že u typů s vestavěným zásobníkem je zásobník ukryt pod pláštěm kotle. Použití je vhodné všude tam, kde chybí technická místnost a kotel je umístěn v interiéru domu či bytu, Výhodou je, že odpadá nutnost propojů mezi kotlem a zásobníkem.Energeticky úsporné čerpadlo - úspora el. energie až 50%Použití nové řídící automatiky HDIMS 20-TH20Součástí kotle je nepřímotopný zásobník o objemu 55l (nerez), nebo 100l (smalt) Plynulá regulace výkonu kotleMožnost regulace podle prostorové nebo venkovní teploty (ekvitermní regulace)Komunikace mezi kotlem a regulátorem pomocí protokolu OpenTherm+Úspora provozních nákladů po výměně starého kotle (až 30%)Vhodná kombinace se systémem podlahového vytápěníVysoce ekologický provozKotle jsou standardně dodávány v bílém opláštění, na přání lze objednat kotel v designu nerez


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.