Srovnání cen » Nářadí a zahrada » Kotle » Plynové kotle » Srovnání cen THERMONA THERM 17 KD.A

Plynové kotle

THERMONA THERM 17 KD.A

Hodnocení: 5x
  • 4

THERMONA THERM 17 KD.A 1066.7 - kondenzační plynový kotel s úsporným čerpadlem, ErP   Odkouření k tomuto kotli ceníme individuálně dle Vašich požadavků a dodržení požadavků výrobce pro správnou funkci kotle.   Závěsné kondenzační kotle THERM 17 KD.A nabízejí svým majitelům vysoce ekologický provoz. Svými parametry se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
doprava zdarma
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace THERMONA THERM 17 KD.A

Kategorie Plynové kotle
Výrobce Thermona
Nejnižší cena 31 650 Kč

Thermona THERM 17 KD.A 1066.7. Moderní plynový teplovodní kotel spalující zemní plyn. Jejich provoz je hospodárný a nezatěžuje tak životní prostředí. Můžeme jej využít i k ohřevu teplé vody v nepřímotopném externím zásobníku pomocí externího trojcestného ventilu. Vhodné pro nízkoenergetické domy a pro kombinaci s podlahovým vytápěním. Vybaveny energeticky úsporným oběhovým čerpadlem, úspora el. energie až 50 %. Možnost regulace podle prostorové nebo venkovní teploty (ekvitermní regulace). Z kategorie Heureka.cz | » ... a dál?

Produkt THERMONA THERM 17 KD.A

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Novinky z okolí


Thermona THERM 28 TLX.A

Thermona THERM 28 TLX.A

od 19 900 Kč

Thermona THERM 14 KD.A

Thermona THERM 14 KD.A

od 28 943 Kč

Thermona THERM 28 TLXZ.A

Thermona THERM 28 TLXZ.A

od 26 900 Kč

Thermona THERM 28 LXZ.A

Thermona THERM 28 LXZ.A

od 22 449 Kč

Thermona THERM 17 KDZ.A

Thermona THERM 17 KDZ.A

od 33 225 Kč

THERMONA THERM 17 KD.A - parametry

Název produktu: THERMONA THERM 17 KD.A
Výrobce: Thermona
Minimální cena: 31 650 Kč
Maximální cena: 34 800 Kč
Ušetríte až: 3 150 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 5 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

THERMONA THERM 17 KD.A 1066.7 - kondenzační plynový kotel s úsporným čerpadlem, ErP   Odkouření k tomuto kotli ceníme individuálně dle Vašich požadavků a dodržení požadavků výrobce pro správnou funkci kotle.   Závěsné kondenzační kotle THERM 17 KD.A nabízejí svým majitelům vysoce ekologický provoz. Svými parametry se hodí pro nízkoteplotní topné systémy, tedy jsou vhodné se systémem podlahového vytápění. Kotlová jednotka nabízí plynulou regulaci výkonu kotle a samozřejmostí je možnost regulace podle prostorové nebo venkovní teploty (ekvitermní regulace). Kotel THERM 17 KD.A je možné mimo vytápění využít navíc i k ohřevu teplé vody v nepřímotopném externím zásobníku pomocí externího trojcestného ventilu. Kotle jsou vybaveny energeticky úsporným oběhovým čerpadlem přičemž spotřeba elektrické energie je až o 50 % nižší než u podobných oběhových čerpadel.       Přednosti kotlů THERM 17 KD.A: Možnost regulace podle prostorové nebo venkovní teploty (ekvitermní regulace) Plynulá regulace výkonu 3,5 - 17,0 kW Použití nové řídící automatiky HDIMS 20-TH20 Energeticky úsporné čerpadlo - úspora el. energie až 50 % Vysoce ekologický provoz Vhodná kombinace se systémem podlahového vytápění Možno doplnit o ohřev vody v externím zásobníku pomocí externího trojcestného ventilu       Technické údaje pro kotel THERM 17 KD.A   Třída sozóní energetické účinnosti topení - B Maximální tepelný příkon kW 16,0 Minimální až maximální tepelný výkon na vytápění kW 3,5 - 17,0 Palivo - zemní plyn Spotřeba plynu - zemní plyn m3/h 0,35 - 1,70 Minimální až maximální přetlak topného systému bar 0,8 - 3,0 Maximální výstupní teplota topné vody °C 80 Účinnost kotle % 98 - 106 Objem expanzomatu topné vody l 6 Jmenovité napájecí napětí / frekvence V/Hz 230/50~ Pomocná el. energie při jmenovitém tepelném příkonu W 63,7 Stupeň krytí el. částí - IP 41 (D) Průměr kouřovodu mm 60/100, 80/125, 2x80 Rozměry: výška / šířka / hloubka mm 725 / 430 / 300 Hmotnost kotle kg 38     Výrobce: www.thermona.eu   Objednací číslo výrobku: 1066.7   Obrázek je pouze ilustrativní. THERM kondenzační kotle pro vytápěníKondenzační kotle získaly své pojmenování po principu kondenzace, jenž při svém provozu využívají. Při spalování plynu v kotli vzniká určité množství vodních par. Tyto vodní páry spolu s oxidem uhličitým a dalšími produkty hoření tvoří spaliny a ty jsou odváděny spalinovou cestou do vnějšího prostředí. Spaliny tak v sobě nesou část akumulované tepelné energie. Pokud se tyto spaliny ochladí pod teplotu jejich rosného bodu, dojde ke změně skupenství a předání části tepelné energie vodní páry pomocí tzv. kondenzačního výměníku topné vodě, která se vrací ochlazená z topného systému zpět do kotle. Často se pro zjednodušení říká, vratní voda je takto předehřívána. Protože spaliny obsahují asi 11% spalného tepla, říkáme, že v součtu s běžnou účinností kotle se celková účinnost kondenzačního kotle pohybuje nad 100%. Kondenzační kotle ve srovnání s klasickými kotli spotřebují méně energie a obsah škodliv


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.