Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Tereza Švarcová, Jiří Veselý: Antikoagulační léčba u fibrilace síní

Učebnice/Odborná literatura

Tereza Švarcová, Jiří Veselý: Antikoagulační léčba u fibrilace síní

Hodnocení: 1x
  • 4

Antikoagulační léčba u fibrilace síní - Švarcová Tereza, Veselý Jiří. Antikoagulační léčba u fibrilace síní brilace síní je nejčastější klinicky významnou arytmií a kvůli narůstající prevalenci, dané zejména stárnutím populace, je považována za jednu z epidemií 21. století. Její důležitost je dána zejména vlivem na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Antikoagulační léčba u ..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tereza Švarcová, Jiří Veselý: Antikoagulační léčba u fibrilace síní koupíte i tady

Specifikace Tereza Švarcová, Jiří Veselý: Antikoagulační léčba u fibrilace síní

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 293 Kč

Fibrilace síní je nejčastější klinicky významnou arytmií a kvůli narůstající prevalenci, dané zejména stárnutím populace, je považována za jednu z epidemií 21. století. Její důležitost je dána zejména vlivem na prognózu nositelů, která je, kromě negativního vlivu arytmie na funkci srdce jako pumpy, ovlivněna zejména několikanásobně zvýšeným rizikem embolizačních příhod. Tato několik desetiletí známá skutečnost vedla nejprve k periprocedurální antikoagulační léčbě při elektrické či farmakologické verzi na sinusový » ... a dál?

Produkt Tereza Švarcová, Jiří Veselý: Antikoagulační léčba u fibrilace síní

Tereza Švarcová, Jiří Veselý: Antikoagulační léčba u fibrilace síní - parametry

Název produktu: Tereza Švarcová, Jiří Veselý: Antikoagulační léčba u fibrilace síní
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 293 Kč
Maximální cena: 420 Kč
Ušetríte až: 127 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Antikoagulační léčba u fibrilace síní - Švarcová Tereza, Veselý Jiří. Antikoagulační léčba u fibrilace síní brilace síní je nejčastější klinicky významnou arytmií a kvůli narůstající prevalenci, dané zejména stárnutím populace, je považována za jednu z epidemií 21. století. Její důležitost je dána zejména vlivem na prognózu nositelů, která je, kromě negativního vlivu arytmie na funkci srdce jako pumpy, ovlivněna zejména několikanásobně zvýšeným rizikem embolizačních příhod. Tato několik desetiletí známá skutečnost vedla nejprve k periprocedurální antikoagulační léčbě při elektrické či farmakologické verzi na sinusový rytmus, posléze ke hledání těch pacientů, pro které je přínosná chronická antikoagulační léčba. Tu donedávna reprezentovala léčba kumariny, zejména warfarinem, která má ale mnohá úskalí, kvůli nimž není jednoduché se vyhnout nedostatečné efektivitě, znamenající riziko embolizačních příhod na straně jedné, a nežádoucím účinkům léčby ve formě krvácivých komplikací na straně druhé. V posledních letech proběhlo klinické hodnocení několika nových antikoagulačně působících molekul, z nichž pro dabigatran, rivaroxaban a apixaban již máme dostatečnou evidenci pro jejich zařazení do běžného léčebného armamentaria. Naše publikace určená zejména internistům, kardiologům a neurologům a praktickým lékařům se věnuje v první řadě stále se vyvíjejícímu pohledu na indikace a kontraindikace antikoagulační léčby u fibrilace síní. Druhá, obsáhlejší část publikace se pak zaměřuje na všechny čtyři výše uvedené molekuly z hlediska stupně evidence v jednotlivých klinických situacích a zejména na praktické použití těchto léčebných modalit, se kterými v případě nových perorálních antikoagulancií teprve postupně získáváme zkušenosti. Antikoagulační léčba u fibrilace síní - Švarcová Tereza, Veselý Jiří od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.