Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Tereza Stöckelová: Akademické poznávání, vykazování a podnikání

Učebnice/Odborná literatura

Tereza Stöckelová: Akademické poznávání, vykazování a podnikání

Hodnocení: 1x
  • 4

Publikace: Akademické poznávání, vykazování a podnikání. - Etnografie měnící se české vědy - Tereza Stöckelová. Současná reforma vědní politiky si za svůj hlavní cíl klade „vytvořit inovační prostředí tak, aby platilo: Věda dělá z peněz znalosti, inovace dělají ze znalostí peníze“. Co tato ekonomizace znalostí ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tereza Stöckelová: Akademické poznávání, vykazování a podnikání koupíte i tady

Specifikace Tereza Stöckelová: Akademické poznávání, vykazování a podnikání

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 144 Kč

Cílem této knihy je přispět na základě kvalitativního výzkumu a teoretických a konceptuálních přístupů z oblasti studií vědy a technologií a genderových studií k diskuzi probíhající transformace vědy a výzkumu v České republice. Nabízíme sociologickou reflexi proměn každodenní výzkumné praxe, kariérních drah badatelů a badatelek, vědních politik a jejich působení, využívání a přetváření ve výzkumných institucích. Věnujeme se přitom jak přírodním, tak sociálním vědám a v závěrečné kapitole nabízíme jejich srovnání » ... a dál?

Produkt Tereza Stöckelová: Akademické poznávání, vykazování a podnikání

Tereza Stöckelová: Akademické poznávání, vykazování a podnikání - parametry

Název produktu: Tereza Stöckelová: Akademické poznávání, vykazování a podnikání
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 144 Kč
Maximální cena: 215 Kč
Ušetríte až: 71 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Publikace: Akademické poznávání, vykazování a podnikání. - Etnografie měnící se české vědy - Tereza Stöckelová. Současná reforma vědní politiky si za svůj hlavní cíl klade „vytvořit inovační prostředí tak, aby platilo: Věda dělá z peněz znalosti, inovace dělají ze znalostí peníze“. Co tato ekonomizace znalostí znamená pro každodenní akademickou praxi v přírodovědných a sociálněvědních oborech? Koho a jaké typy vědění upřednostňuje, koho využívá a koho vylučuje ze hry? Autorský tým nabízí v této knize sociologickou reflexi proměn výzkumné práce a kariérních drah badatelů a badatelek v souvislosti s dnes zaváděnými vědními politikami a jejich působením a přetvářením ve výzkumných institucích. Věnuje se přitom jak přírodním, tak sociálním vědám a v závěrečné kapitole nabízí jejich srovnání v několika vybraných klíčových tématech: ustavování vědy jako soutěže a podnikání; publikační infrastruktury a strategie; epistemické tkáně institucí a postavení doktorandů; utváření a role genderu. Cílem práce je přispět na základě kvalitativního výzkumu a teoretických a konceptuálních přístupů z oblasti studií vědy a technologií a genderových studií k diskuzi o probíhající transformaci vědy a výzkumu v České republice. Publikace: Akademické poznávání, vykazování a podnikání. - Etnografie měnící se české vědy - Tereza Stöckelová. Akademické poznávání, vykaz. - Etnografie měnící se české vědy - Edice: Studie - Slon - Jazyk: CZ - Vazba: Brožovaná bez přebalu Etnografie měnící se české vědySlon 2009, edice StudieKniha, čeština, 158 stran


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.