Televize 32" CHiQ L32G5W
Televize 32" CHiQ L32G5W
Zpět na produkt
Televize 32" CHiQ L32G5W
Televize 32" CHiQ L32G5W
Produkt již neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, ale máme pro vás podobné.

Televize 32" CHiQ L32G5W

Klasická elegantní televize s Dolby Audio a obrazovkou s HD rozlišením 1366 × 768 pixelů vám přinese úplný zážitek ze sledování vašich seriálů, filmů či her. Je na ni úžasný pohled z každého úhlu. Díky svému střídmému dizajnu dokonale zapadne do vašeho domova. Efektivní dekódování videa. Proměňte svůj televizor ve videopřehrávač. Televizor umí dekódovat různé video formáty a disponuje dekódováním Blu-ray HD. To znamená, že svůj televizor…
Produkt již neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, ale máme pro vás podobné.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Televize 32" CHiQ L32G5W
Výrobce: CHIQ
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Vlastnosti

Chytrá televize:
Ne
Přenosná televize do auta:
Ne
Rolovací televize:
Ne
Herní televize:
Ne

Technické parametry

Uhlopříčka v palcích: 32 "
Uhlopříčka v cm: 80 cm

Popis produktu

Klasická elegantní televize s Dolby Audio a obrazovkou s HD rozlišením 1366 × 768 pixelů vám přinese úplný zážitek ze sledování vašich seriálů, filmů či her.

Je na ni úžasný pohled z každého úhlu. Díky svému střídmému dizajnu dokonale zapadne do vašeho domova.

Efektivní dekódování videa. Proměňte svůj televizor ve videopřehrávač.

Televizor umí dekódovat různé video formáty a disponuje dekódováním Blu-ray HD. To znamená, že svůj televizor můžete použít k přehrávání souborů HD médií uložených v mnoha formátech.

Standardní rozhraní k různému využití

Díky rozhraní HDMI a USB vám televizor umožňuje snadno připojit USB flash disky, počítače, reproduktory nebo herní konzole a mnoha způsoby využívat jeho výkonné funkce. Televizor je vybaven CI+ slotem, 3 x HDMI, 2 x USB, 1 x AV vstupem, 1 x optickým výstupem pro digitálním zvuk, 1 x ANT RF a 1 x LNB.

Proměňte svůj televizor v herní konzoli.

Rozhraní HDMI umožňuje připojení ke konzoli Play Stattion4 nebo Xbox. To okamžitě promění váš televizor na herní systém s velkou obrazovkou. Pohlcující herní zážitek je zaručen.

Udělejte ze své televize monitor.

Rozhraní HDMI umožňuje připojení stolního počítače nebo notebooku. Díky tomu se váš televizor okamžitě promění v počítačový monitor s pohodlím velké obrazovky.

Sledujte filmy online podle libosti.

Rozhraní HDMI vám umožňuje připojit váš Android Smart Box a přeměnit tak váš televizor na Smart TV, abyste mohli pohodlně streamovat online obsah.

Obrazovka s 16 milióny barev

Obrazovka s 16,7 miliony barev, 170° pozorovacím úhlem, barevným gamutem sRGB 99 % a jasem 220 cd/m2 - zobrazuje živější a realističtější obraz.

Vertikální podsvícení

Svislé LED diody směřující dolů se používají k zajištění rovnoměrného podsvícení celé obrazovky. To zlepšuje kontrast a zároveň zajišťuje jednotný jas a barvy pro vytvoření realističtějšího obrazu.

Osm funkcí zpracování obrazu

Osm funkcí zpracování obrazu je kombinováno s profesionálním ladicím softwarem pro vylepšení vašeho zážitku ze sledování a poskytnutí realističtější kvality obrazu.

Reproduktory směřující dolů zajistí rovnoměrný zvuk.

Zvuk vydávaný z reproduktorů směřujících dolů se odráží od povrchů a předmětů v místnosti dříve, než se dostane k vašemu uchu, a vytváří tak realističtější smyslový zážitek.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.