Televize 32" CHiQ L32G5W
Televize 32" CHiQ L32G5W

Televize 32" CHiQ L32G5W

od 2 999 Kč
Klasická elegantní televize s Dolby Audio a obrazovkou s HD rozlišením 1366 × 768 pixelů vám přinese úplný zážitek ze sledování vašich seriálů, filmů či her. Je na ni úžasný pohled z každého úhlu. Díky svému střídmému dizajnu dokonale zapadne do vašeho domova. Efektivní dekódování videa. Proměňte svůj televizor ve videopřehrávač. Televizor umí dekódovat různé video formáty a disponuje dekódováním Blu-ray HD. To znamená, že svůj televizor…
Mall.cz
Za dopravu 88 Kč Neznámá dodací lhůta
3 615 Kč Do eshopu

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Televize 32" CHiQ L32G5W
Výrobce: CHIQ
Minimální cena: 2 999 Kč
Maximální cena: 3 615 Kč
Ušetříte až: 616 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Vlastnosti

Chytrá televize: Ne
Přenosná televize do auta: Ne
Herní televize: Ne
Rolovací televize: Ne

Technické parametry

Uhlopříčka v palcích: 32 "
Uhlopříčka v cm: 80 cm

Popis produktu

Klasická elegantní televize s Dolby Audio a obrazovkou s HD rozlišením 1366 × 768 pixelů vám přinese úplný zážitek ze sledování vašich seriálů, filmů či her.

Je na ni úžasný pohled z každého úhlu. Díky svému střídmému dizajnu dokonale zapadne do vašeho domova.

Efektivní dekódování videa. Proměňte svůj televizor ve videopřehrávač.

Televizor umí dekódovat různé video formáty a disponuje dekódováním Blu-ray HD. To znamená, že svůj televizor můžete použít k přehrávání souborů HD médií uložených v mnoha formátech.

Standardní rozhraní k různému využití

Díky rozhraní HDMI a USB vám televizor umožňuje snadno připojit USB flash disky, počítače, reproduktory nebo herní konzole a mnoha způsoby využívat jeho výkonné funkce. Televizor je vybaven CI+ slotem, 3 x HDMI, 2 x USB, 1 x AV vstupem, 1 x optickým výstupem pro digitálním zvuk, 1 x ANT RF a 1 x LNB.

Proměňte svůj televizor v herní konzoli.

Rozhraní HDMI umožňuje připojení ke konzoli Play Stattion4 nebo Xbox. To okamžitě promění váš televizor na herní systém s velkou obrazovkou. Pohlcující herní zážitek je zaručen.

Udělejte ze své televize monitor.

Rozhraní HDMI umožňuje připojení stolního počítače nebo notebooku. Díky tomu se váš televizor okamžitě promění v počítačový monitor s pohodlím velké obrazovky.

Sledujte filmy online podle libosti.

Rozhraní HDMI vám umožňuje připojit váš Android Smart Box a přeměnit tak váš televizor na Smart TV, abyste mohli pohodlně streamovat online obsah.

Obrazovka s 16 milióny barev

Obrazovka s 16,7 miliony barev, 170° pozorovacím úhlem, barevným gamutem sRGB 99 % a jasem 220 cd/m2 - zobrazuje živější a realističtější obraz.

Vertikální podsvícení

Svislé LED diody směřující dolů se používají k zajištění rovnoměrného podsvícení celé obrazovky. To zlepšuje kontrast a zároveň zajišťuje jednotný jas a barvy pro vytvoření realističtějšího obrazu.

Osm funkcí zpracování obrazu

Osm funkcí zpracování obrazu je kombinováno s profesionálním ladicím softwarem pro vylepšení vašeho zážitku ze sledování a poskytnutí realističtější kvality obrazu.

Reproduktory směřující dolů zajistí rovnoměrný zvuk.

Zvuk vydávaný z reproduktorů směřujících dolů se odráží od povrchů a předmětů v místnosti dříve, než se dostane k vašemu uchu, a vytváří tak realističtější smyslový zážitek.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.