MENU

Srovnání cen » Domácnost a kancelář » Digestoře » Vestavné digestoře » Srovnání cen TEKA GFH 73

Vestavné digestoře

TEKA GFH 73

Hodnocení: 6x
 • 3.16667
EAN: 8421152062814

Kovový tukový filtrUmožňuje pohodlné čištění v myčce nádobí. Využití: Tento filtr lze používat trvale - stačí ho ručně vyčistit, nebo umýt v myčce nádobí a znovu ho nasadit. Čas namáhavého nasazování textilních tukových filtrů je dávno pryč. Zdůvodnění: Na rozdíl od textilních tukových filtrů lze kovový tukový filtr ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 4.47475
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen TEKA GFH 73

Specifikace TEKA GFH 73

Kategorie Vestavné digestoře
Výrobce TEKA
Nejnižší cena 2 751 Kč

Celozástavný odsavač par Tlačítkový ovládací panel Kovové filtry Integrované halogenové osvětlení 3 rychlosti + 1 intenzivní Možnost recirkulace přes uhlíkové filtry Dvojitý turbínový motor s výkonem 540 m3/h Hlučnost 46 dB Šíře 55 cm nebo 73 cmRECIRKULAČNÍ SADA FILTRŮ PRO KOMÍNOVÉ ODSAVAČE PAR V případě, že ve Vaší kuchyni není dostupný externí odvod par z odsavače, nabízí odsavače TEKA možnost použití recirkulačního systému. Při chodu odsavače pak dochází k cirkulaci vzduchu přes » ... a dál?

Produkt TEKA GFH 73

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Guzzanti GSL 50 W

Guzzanti GSL 50 W

od 1 789 Kč

Guzzanti SA 60

Guzzanti SA 60

od 6 799 Kč

Cata EMPIRE VIP OD 723090

Cata EMPIRE VIP OD 723090

od 12 349 Kč


Novinky z okolí


HOOVER HVSD970B

HOOVER HVSD970B

od 8 990 Kč

BOSCH DRC97AQ50

BOSCH DRC97AQ50

od 31 490 Kč

CONCEPT OPK3460

CONCEPT OPK3460

od 2 199 Kč

TEKA GFH 73 - parametry

Název produktu: TEKA GFH 73
Výrobce: TEKA
Minimální cena: 2 751 Kč
Maximální cena: 3 490 Kč
Ušetríte až: 739 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.17 bodů z 5
Počet hodnocení: 6 x
Hodnocení:
 • 3.16667
Podrobný popis:
 • Kovový tukový filtrUmožňuje pohodlné čištění v myčce nádobí. Využití: Tento filtr lze používat trvale - stačí ho ručně vyčistit, nebo umýt v myčce nádobí a znovu ho nasadit. Čas namáhavého nasazování textilních tukových filtrů je dávno pryč. Zdůvodnění: Na rozdíl od textilních tukových filtrů lze kovový tukový filtr po dosažení kapacity nasycení jednoduše vyčistit a zase dále používat.Provoz s cirkulací vzduchuPokud není ze stavebních důvodů možný provoz s odvětráním, můžete takřka všechny odsavače par použít v provozu s cirkulací vzduchu. I při tomto druhu provozu je vzduch čištěn tukovým filtrem. Před navrácením tohoto vzduchu zpět do místnosti navíc odstraňuje aktivní uhlíkový filtr pachové částečky v něm obsažené. Výhody: jednoduchá instalace a žádné tepelné ztráty v zimním ani letním období. Nevýhody: výměna uhlíkového filtru (1x ročně) = dodatečné finanční náklady, vyšší hlučnost, nižší výkon odsavače. Provoz s odvětránímPři provozu s odvětráním je vzduch čištěný kovovým tukovým filtrem odváděn do volného prostoru. Vznikající podtlak v místnosti umožňuje proudění čerstvého vzduchu otevřenými okny a sousedícími místnostmi zpět do místnosti s odsavačem par. Výhody: efektivnější čištění vzduchu. Nevýhody: tepelné ztráty v zimním období a náročnější instalace----------------------------------Popis:
 • Celozástavný odsavač par
 • Montáž do 80 cm široké skříňky
 • Tlačítkový ovládací panel
 • Kovové tukové filtry
 • Bezpečnostní spínač přítomnosti tukových filtrů
 • Integrované halogenové osvětlení 2x20 W
 • 3 rychlosti + 1 intenzivní
 • Možnost recirkulace přes uhlíkové filtry
 • Dvojitý turbínový motor s výkonem 540 m3/h
 • Hlučnost 46 dB
 • Šíře 73 cm
 • Odtah o ∅ 125 mm
 • Uhlíkové filtry (2x filtr 61801251)---------------------------------Skupina TekaSkupina Teka zaměstnává v součastnosti asi pět tisíc pracovníků. Její roční obrat převyšuje jednu miliardu eur. Tento koncern německého původu se může pochlubit více než osmdesátiletými zkušenostmi. Jeho výrobní program tvoří šest hlavních oblastí – výrobky pro domácnost, vybavení profesionálních kuchyní, sanitární zařízení, průmyslové a nápojové kontejnery z nerezu a také elektronika. V oblasti kuchyňské techniky klade Teka důraz na vysoký standart kvality a jednoznačně se řídí potřebami zákazníka. Vyrábí špičkové vestavné kuchyňské spotřebičea z celosvětového hlediska patří k předním značkám. Teka je zkrátka v kuchyni doma. Prostřednictvím dvacetičtyř výrobních závodů v Evropě, třech v Americe a dvou v Ásii, a také díky celoplošné odbytové síti, je přítomna na celém světě. Odbytové společnosti firmy Teka dodávají myčky nádobí a dalšívestavné kuchyňské spotřebiče zákazníkům ve 125 státech světa, ležících na všech pěti kontinentech.Značka TekaJedním z hlavní závazků firmy Teka je vylepšovat povědomí značky jako nehmotné přidané hodnoty. Odtud plyne naše aktivní angažovanost ve více než dvou desetiletích propagačních akcí a sponzorování sportovních odvětví, kterých je Teka průkopníkem. V posledních letech podporovala Teka

Přidat recenzi pro TEKA GFH 73

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2020 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.