Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Výtvarné hračky » Srovnání cen Teddies Unikolky modelářské barvy

Výtvarné hračky

Teddies Unikolky modelářské barvy

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Barvy Unikolky v 9 lesklých odstínech. Vodou ředitelné modelářské barvy s lesklým povrchem jsou určeny k nátěrům všech typů modelů aut, letadel, lodí a dále všech drobných předmětů ze dřeva, plastu, kovů, skla, keramiky, betonu apod. Barvy vykazují velmi dobrou přilnavost k uvedeným podkladům, přesto je nutné dbát na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Teddies Unikolky modelářské barvy koupíte i tady

Teddies Unikolky modelářské barvy v kostce

Průměrné hodnocení

3,5
  • 3.5

Na základě 1 hodnocení

70% zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti Teddies Unikolky modelářské barvy

  • Cenově dostupné

Čerstvá hodnocení Teddies Unikolky modelářské barvy

  • 5

Zdenek, 3. prosince 2017

  • Cenově dostupné

Dobré barvy za slušnou cenu,udělají stejnou službu jako třeba desetinásobně dražší barvy od Rewelu


Specifikace Teddies Unikolky modelářské barvy

Kategorie Výtvarné hračky
Výrobce Teddies
Nejnižší cena 98 Kč

Technické údaje:Roky 10Obsah balení:Unikolky modelářské barvy sada 9 barev + matný lak zdarma v krabičcePokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce. ... a dál?

Produkt Teddies Unikolky modelářské barvy

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Novinky z okolí


Teddies Unikolky modelářské barvy - parametry

Název produktu: Teddies Unikolky modelářské barvy
Výrobce: Teddies
Minimální cena: 98 Kč
Maximální cena: 203 Kč
Ušetríte až: 105 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Barvy Unikolky v 9 lesklých odstínech. Vodou ředitelné modelářské barvy s lesklým povrchem jsou určeny k nátěrům všech typů modelů aut, letadel, lodí a dále všech drobných předmětů ze dřeva, plastu, kovů, skla, keramiky, betonu apod. Barvy vykazují velmi dobrou přilnavost k uvedeným podkladům, přesto je nutné dbát na dokonalé očištění a odmaštění povrchu určeného k nátěru. Matný lak je určen k možné konečné úpravě Vašeho modelu či předmětu na sametově matný povrch. Všechny odstíny jsou vzájemně mísitelné. Řada Unikolky nabízí 9 tradičních odstínů a navíc jsme do základní řady přidali matný lak.

Teplota vzduchu a podkladu pro nanášení je od +5 do 30 °C. Nátěr je přetíratelný po 2-4 hod/ 20°C, plně zatížitelný po 48 hod./20 °C.

vydatnost: 1 m/ 125 g při jednom nátěru

způsob nanášení: štětec

Hygiena a bezpečnost práce: výrobek není chemicky nebezpečným přípravkem ve smyslu zákona. Může však mít dráždivé účinky na oko, méně na pokožku. Nelze vyloučit alergii. Při práci nejíst, nepít, nekouřit. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení.

Ředění: v případě potřeby je možno ředit max. 6% vody, tj. max. 1 g vody/ balení barvy

Údržba: všechny pracovní pomůcky okamžitě po skončení práce omýt vodou 

Balení: papírová krabička – set 9 barev + lak zdarma

odstíny: bílá, černá, šedá, hnědá, modrá, zelená, žlutá, červená, hliník, matný lak  Unikolky modelářské barvy sada 9 barev Vodou ředitelné barvy s lesklým povrchem jsou výborné svojí přilnavostí. Dají se vzájemně míchat. Po natření barvy a důkladném zaschnutí lze barvy překrýt matným lakem, kdy výrobky získávají sametový povrch. Určeny pro povrch: dřevo, plast, kovů, sklo, keramika, beton

Doba zasychání: přetíratelný po 2-4 hod. / 20 °C, plně zatížitelný po 48 hod. / 20 °C

Barva: bílá, šedá, černá, hnědá, modrá, zelená, žlutá, červená, hliníková + matný lak

Kupte si universální osvědčené barvy na povrch zhotovených výrobků! Země původu: ČR Technické údaje:Roky 10Obsah balení:Unikolky modelářské barvy sada 9 barev + matný lak zdarma v krabičcePokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.Pokud máte zájem o konkrétní druh nebo barvu výrobku, specifikujte to, prosím, do poznámky v objednávce. 1 ks Unikolky modelářské barvy sada 9 barev + matný lak zdarma v krabičce. Upozornění! V případě, že u zboží svítí v externím skladu - je dodání zboží mezi 3 - 7prac. dny. Děkujeme za pochopení.


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.