Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Výtvarné hračky » Srovnání cen Teddies Unikolky modelářské barvy

Výtvarné hračky

Teddies Unikolky modelářské barvy

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Barvy Unikolky v 9 lesklých odstínech. Vodou ředitelné modelářské barvy s lesklým povrchem jsou určeny k nátěrům všech typů modelů aut, letadel, lodí a dále všech drobných předmětů ze dřeva, plastu, kovů, skla, keramiky, betonu apod. Barvy vykazují velmi dobrou přilnavost k uvedeným podkladům, přesto je nutné dbát na ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 1.67
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Teddies Unikolky modelářské barvy koupíte i tady

Specifikace Teddies Unikolky modelářské barvy

Kategorie Výtvarné hračky
Výrobce Teddies
Nejnižší cena 99 Kč

Kittfort Unikolky modelářské barvy, vodou ředitelné v 9 odstínech (bílá, žlutá, červená, zelená, modrá, šedá, hnědá, stříbrná, černá + matný lak) jsou určeny k nátěrům všech tipů modelů aut, letadel, lodí a všech předmětů ze dřeva, plastu, kovu, skla, keramiky, betonu a pod. Barvy vynikají velmi dobrou přilnavostí k uvedeným podkladům. Matný lak je určen pro konečnou úpravu modelu nebo předmětu pro sametově matný povrch. Všechny odstíny se dají vzájemně » ... a dál?

Produkt Teddies Unikolky modelářské barvy

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Teddies Unikolky modelářské barvy - parametry

Název produktu: Teddies Unikolky modelářské barvy
Výrobce: Teddies
Minimální cena: 99 Kč
Maximální cena: 139 Kč
Ušetríte až: 40 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Barvy Unikolky v 9 lesklých odstínech. Vodou ředitelné modelářské barvy s lesklým povrchem jsou určeny k nátěrům všech typů modelů aut, letadel, lodí a dále všech drobných předmětů ze dřeva, plastu, kovů, skla, keramiky, betonu apod. Barvy vykazují velmi dobrou přilnavost k uvedeným podkladům, přesto je nutné dbát na dokonalé očištění a odmaštění povrchu určeného k nátěru. Matný lak je určen k možné konečné úpravě Vašeho modelu či předmětu na sametově matný povrch. Všechny odstíny jsou vzájemně mísitelné. Řada Unikolky nabízí 9 tradičních odstínů a navíc jsme do základní řady přidali matný lak. Teplota vzduchu a podkladu pro nanášení je od +5 do 30 °C. Nátěr je přetíratelný po 2-4 hod/ 20°C, plně zatížitelný po 48 hod./20 °C.

vydatnost: 1 m/ 125 g při jednom nátěru

způsob nanášení: štětec

Hygiena a bezpečnost práce: výrobek není chemicky nebezpečným přípravkem ve smyslu zákona. Může však mít dráždivé účinky na oko, méně na pokožku. Nelze vyloučit alergii. Při práci nejíst, nepít, nekouřit. Uchovávejte mimo dosah dětí. Při požití okamžitě vyhledejte lékařskou pomoc a ukažte tento obal nebo označení.

Ředění: v případě potřeby je možno ředit max. 6% vody, tj. max. 1 g vody/ balení barvy

Údržba: všechny pracovní pomůcky okamžitě po skončení práce omýt vodou 

Balení: papírová krabička – set 9 barev + lak zdarma

odstíny: bílá, černá, šedá, hnědá, modrá, zelená, žlutá, červená, hliník, matný lak  MODELÁŘSKÉ BARVY Modelářské barvy určené k nátěrům všech typů modelů aut, letadel, lodí a dalších drobných předmětů ze dřeva, plastu, kovu, skla, keramiky, betonu a jiných materiálů. Celá sada obsahuje bílou, šedou, černou, hnědou, modrou, zelenou, žlutou, červenou a hliníkovou barvu s matným lakem pro konečnou úpravu. Vodou ředitelné barvy s lesklým povrchem se nanášejí pomocí štětce a vykazují velmi dobrou přilnavost k různým povrchům. Všechny odstíny je možné vzájemné míchat. Barvy jsou přetíratelné po 2-4 hodinách a plně zatížitelné až po 48 hodinách. Set je

vhodným příslušenstvím do dílniček všech kreativních dětí, které rády tvoří vlastní výrobky nebo různé modely.


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.