Teddies Tank RC 2ks 25cm plast tanková bitva na baterie
Teddies Tank RC 2ks 25cm plast tanková bitva na baterie

TOP 24
Teddies Tank RC 2ks 25cm plast tanková bitva na baterie

od 659 Kč
Tiger I a tank Typ 99 jsou dva bojové obrněné vozy, se kterými mohou kluci sehrát bitvu, a to s dálkovým ovládáním. Tanky míří a střílí pomocí infračervených paprsků, po zásahu se ozývá zvuk. Po čtvrtém zásahu se zvuk i tank vypíná. Přednosti: zvukové a světelné efekty Obsah balení: 2 tanky a 2 vysílačky Kupte dětem bitevní RC tanky! Vhodné pro děti od 5 let Délka tanku: 25 cm Baterie ovladače: 2 x AA 1,5V (nejsou součástí) Baterie tank: 4 x…
Alza.cz
Za dopravu 99 Kč Skladem
659 Kč Do eshopu

Doporučujeme

Řadit dle

Jak vybíráme doporučené nabídky

Především pečlivě vážíme mezi cenou produktu, kvalitou a reputací eshopu.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Teddies Tank RC 2ks 25cm plast tanková bitva na baterie
Výrobce: Teddies
Minimální cena: 659 Kč
Maximální cena: 1 086 Kč
Ušetříte až: 427 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Tiger I a tank Typ 99 jsou dva bojové obrněné vozy, se kterými mohou kluci sehrát bitvu, a to s dálkovým ovládáním. Tanky míří a střílí pomocí infračervených paprsků, po zásahu se ozývá zvuk. Po čtvrtém zásahu se zvuk i tank vypíná.

Přednosti:

  • zvukové a světelné efekty

Obsah balení:

  • 2 tanky a 2 vysílačky

Kupte dětem bitevní RC tanky!

Vhodné pro děti od 5 let Délka tanku: 25 cm Baterie ovladače: 2 x AA 1,5V (nejsou součástí) Baterie tank: 4 x AA 1,5V (nejsou součástí) Rozměry balení: 43 x 19 x 17 cm

Zahrajte si na tankovou bitvu. Tank vydává zvuky, střílí, otočná věž se otáčí o 360 stupňů, svítí. Kdo ztratí všechny "životy", prohrál. Baterie celkem 12 x AA nejsou součástí balení. Rozměry balení 43 x 17 x 19 cm.Vhodné pro děti od 3 let.

Technické údaje: -

Obsah balení:

Tank RC 2ks 25cm plast tanková bitva na baterie se zvukem se světlem v krabici 43x17x19cm

Pokud není uvedeno jinak, cena se vztahuje na 1 ks produktu.

Konkrétní barvu nebo druh výrobku není možné z technických důvodů zvolit, objednávce bude přidělena náhodná varianta dle skladových možností.

 

Zahrajte si na tankovou bitvu. Tank vydává zvuky, střílí, otočná věž se otáčí o 360 stupňů, svítí. Kdo ztratí všechny "životy", prohrál. Baterie celkem 12 x AA nejsou součástí balení. Rozměry balení 43 x 17 x 19 cm. Vhodné pro děti od 3 let. Při nákupu druhého tanku, např. pro tankovou bitvu, musí být druhý tank na jiné frekvenci. Tzn. pokud máte tank na frekvenci 40 MHz, druhý tank musí být na frekvenci 27 MHz.Uvedená cena je za 1 kus zboží. Tank na dálkové ovládání pro kluky, hnědá a zelená barva, balení obsahuje baterie, potřeba dokoupit 12ks baterií typu AA, vhodné od 3 let . Tento model tanku je vhodný do jakéhokoliv terénu a byl vybaven velmi odonou konstrukcí. Klíčové parametry tanku na dálkové ovládání Teddies Tank RC 2ks 25cm tanková bitva Model tanku Doporučeno od 3 let V jízdních vlastnostech bude Teddies Tank RC 2ks 25cm tanková bitva znatelně propracovanější, než bývá obvyklé. Technické parametry tanku Teddies Tank RC 2ks 25cm tanková bitva Motor je poháněn energií z AA baterií. Balení obsahuje baterie.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.