Teddies Mozaika kuličková 63ks dřevo
Teddies Mozaika kuličková 63ks dřevo

TOP 40 Teddies Mozaika kuličková 63ks dřevo

80%
od 345 Kč

 

Kuličková mozaika s předlohami

Máte doma dítě, co rádo něco tvoří? Pořiďte mu kreativní sadu Kuličková mozaika. Sada se dodává v krabici, kam můžete mozaiku po hraní vždy uložit, tak bude připravena k dalšímu hraní. Děti se u ní zklidní a soustředí se na svou činnost. Navíc při tom rozvíjí jemnou motoriku. Kuličková mozaika zaujme na první pohled již svou barevností a děti se jistě s nadšením pustí do tvoření.…

Legenio.cz Spolehlivý eshop
Doprava zdarma Skladem
345 Kč Do eshopu

Doporučujeme

Řadit dle

Jak vybíráme doporučené nabídky

Především pečlivě vážíme mezi cenou produktu, kvalitou a reputací eshopu.

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Teddies Mozaika kuličková 63ks dřevo
Výrobce: Teddies
Minimální cena: 345 Kč
Maximální cena: 1 122 Kč
Ušetříte až: 777 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Hodnocení:
4

Popis produktu

 

Kuličková mozaika s předlohami

Máte doma dítě, co rádo něco tvoří? Pořiďte mu kreativní sadu Kuličková mozaika. Sada se dodává v krabici, kam můžete mozaiku po hraní vždy uložit, tak bude připravena k dalšímu hraní. Děti se u ní zklidní a soustředí se na svou činnost. Navíc při tom rozvíjí jemnou motoriku. Kuličková mozaika zaujme na první pohled již svou barevností a děti se jistě s nadšením pustí do tvoření.

Vyrobeno z kvalitního dřeva.Velká čtvercová podložka pro barevné korálky včetně plastového rámečku a 5 oboustraných předloh.

Hra dětí s korálky rozvíjí jejich fantazii, motoriku, trpělivost a dovednosti - učí se počítat, poznávat barvy, rozeznávat geometrické útvary.

Skládáním různobarevných korálků na podložku můžete vytvořit více či méně složité obrázky.

  • Věk: 3+
  • Materiál: plast, dřevo
  • Počet dílků: 63ks
  • Rozměry podložky: 22 x 22 x 3,5 cm

 

Kdo má rád dřevo a tvoření, měl by mít tuto sadu.  V balení je 5 oboustranných šablon, podle kterých můžete skládat, nebo záleží na vaší fantazii, jak bude nakonec obrázek z kuliček vypadat. K vytváření máte celkem 56 kuliček 7 různých barev. Nechte Vaše děti procvičit si motoriku zábavnou formou. Rozvíjí jemnou motoriku a fantazii dítěte. Balení obsahuje: dřevěnou podložku plast na umisťování kuliček 56 kuliček 5 oboustranných šablon Vhodné od 3 let.   Dřevěná čtvercová podložka nabízí dětem ďolíčky, do kterých si mohou děti skládat podle předloh obrázky různé obtížnosti. K podložce je přiloženo 5 oboustraných předloh. Tato barevná mozaika dětem pomáhá rozvíjet jemnou motoriku a představivost.Dřevěné hračky jsou oblíbené nejen dětmi, ale i rodiči. Hračky ze dřeva patří mezi zdravotně nezávadné hračky.Rozměry balení (š v h): 23 x 23 x 4cmMateriál: dřevo, plastObsah balení (63 dílků): základní deska, kuličky, předlohy (5ks)Cena je uvedena za 1 balení - sadu hračkyHračka je vhodná pro děti od 3 let Dřevěná hračka v podobě barevné kuličkové mozaiky, kde může dítě vytvořit nejrůznější obrázky. Tvořit může buď podle mnoha vzorů, které jsou přiloženy a nebo podle své vlastní fantazie. Kuličky jsou vyrobeny z kvalitního tvrdého dřeva. Hračka podporuje rozvoj motoriky a fantazie. Celkem 63ks. Dřevěné kulička jsou v 7 barvách. Součástí je 5 oboustranných předloh. S hračkou lze skládat i 3D objekt třeba pyramidu.   Deska měří 22x22cm. Tato barevná mozaika dtěem pomáhá rozvíjet jemnou motoriku a představivost. V krabici 23x23x4cm. Vhodné od 3 let.Technické údaje:Roky 03Obsah balení:Mozaika kuličková skládací 63ks dřevo s předlohami v krabici 23x23x4cmPokud není uvedeno jinak, cena se vzt

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze