Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Taran Matharu: Učedník

Knihy pro děti a mládež

Taran Matharu: Učedník

Hodnocení: 1x
  • 4

Než mu schopnost přivolávat démony obrátila život naruby, byl Fletcher prostým kovářským pomocníkem. Nyní se má stát válečným mágem a bojovat proti divokým orkům, kteří ohrožují jeho vlast. Jenže po moci touží i falešní šlechticové a ti tajně připravují zradu. Osud císařství leží ve Fletcherových rukou a ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Učedník
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Taran Matharu: Učedník koupíte i tady

Specifikace Taran Matharu: Učedník

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 119 Kč

Než mu schopnost přivolávat démony obrátila život naruby, byl Fletcher prostým kovářským pomocníkem. Nyní se má stát válečným mágem a bojovat proti divokým orkům, kteří ohrožují jeho vlast. Jenže po m ... a dál?

Produkt Taran Matharu: Učedník

Taran Matharu: Učedník - parametry

Název produktu: Taran Matharu: Učedník
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 119 Kč
Maximální cena: 300 Kč
Ušetríte až: 181 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Než mu schopnost přivolávat démony obrátila

život naruby, byl Fletcher prostým kovářským

pomocníkem. Nyní se má stát válečným mágem

a bojovat proti divokým orkům, kteří ohrožují

jeho vlast. Jenže po moci touží i falešní šlechticové

a ti tajně připravují zradu. Osud císařství

leží ve Fletcherových rukou a jeho jediným pomocníkem

je démon Ignatio…Úryvek Fletcher nebyl víc než prostým kovářským učedníkem, když ho náhodné setkání přivedlo ke zjištění, že má schopnost přivolávat démony z jiného světa.

Ze své vesnice utekl před pronásledováním pro zločin, který nespáchal, a i se svým rarachem musel nastoupit jako adept na vojenské akademii, kde jsou nadaní jedinci cvičeni v umění invokace.

Na akademii musel Fletcher projít tvrdými lekcemi vyčerpávajících cvičení, jimiž měl být vyškolen ve válečného mága, který by za Hominum bojoval ve válce proti divokým orkům.

Fletcher si musel počínat obezřetně, protože se na akademii učil společně s potomky nejmocnějších šlechticů země. Ti jsou velmi chtiví moci, vyhledávají různá výhodná spojenectví a Fletchera obklopuje všudypřítomná obava z nekalých záměrů. Forsythova dvojčata, lačnící po moci, číhali skrytí ve stínech a intrikovali ve prospěch zájmů své rodiny. dále tu byla Sylva, elfka, která byla ochotna udělat cokoli, aby umožnila navázání spojenectví mezi svým lidem a Hominem, i kdyby to mělo být za cenu zrady na přátelích. Othello je vůbec první trpaslík, který byl přijat na akademii, protože jeho lid řada hominských vládců dlouho utlačovala. Jenomže trpaslíci znají tajemství výroby mušket, takže král neměl na vybranou a musel jim umožnit vysloužit si plné občanství.

Fletcher zjistil, že se ocitl uprostřed mísení mocných sil a na pomoc nemá nikoho než svého démona Ignatia. Jak se přesouvají figurky na šachovnici ve snaze získat nadvládu, musí se Fletcher rozhodnout, komu vlastně má zachovat věrnost. Osud císařství leží v jeho rukou.

NOVIC je první část trilogie o Fletcherovi, jeho démonovi Ignatiovi a o válce proti orkům.

Učedník - Matharu Taran Než mu schopnost přivolávat démony obrátila život naruby, byl Fletcher prostým kovářským pomocníkem. Nyní se má stát válečným mágem a bojovat proti divokým orkům, kteří ohrožují jeho vlast. Jenže po moci touží i falešní šlechticové a ti tajně připravují zradu. Osud císařství leží ve Fletcherových rukou a jeho jediným pomocníkem je démon Ignatio… Už jste přečetli Harryho Pottera a Pána prstenů, a lačníte po dalším vzrušujícím příběhu? Učedník je tady pro vás,  pohtil miliony čtenářů, pohltí i Vás! z kategorie Knihy | Dětská literatura | Knihy pro mládež | Fantasy, sci-fi, horor pro mládež | Fantasy od ALPRESS naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.