Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Tarábek P. a: Matematika 1/2 - prac. učebnice, pro 1.r. ZŠ

Knihy

Tarábek P. a: Matematika 1/2 - prac. učebnice, pro 1.r. ZŠ

Hodnocení: 1x
  • 4

Matematika 1/2 - prac. učebnice, pro 1.r. ZŠ - P. a kolektiv Tarábek. Je součástí učebnicové sady, která je tvořena ze tří dílů metodicky a motivačně propracovaných pracovních sešitů. Obor čísel je postupně rozšiřován až do počtu 20, přičemž tvoření čísel 11 – 19 je procvičováno také manipulačně pomocí kartiček, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 0

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Tarábek P. a: Matematika 1/2 - prac. učebnice, pro 1.r. ZŠ koupíte i tady

Specifikace Tarábek P. a: Matematika 1/2 - prac. učebnice, pro 1.r. ZŠ

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 80 Kč

Je součástí učebnicové sady, která je tvořena ze tří dílů metodicky a motivačně propracovaných pracovních sešitů. Obor čísel je postupně rozšiřován až do počtu 20, přičemž tvoření čísel 1119 je procvičováno také manipulačně pomocí kartiček, které jsou součástí přílohové části 3. dílu. Žáci řeší operace sčítání a odčítání v oboru 020 bez přechodu přes desítku. Vyvození slovních úloh na sčítání a odčítání je řešeno dynamickou formou, kdy je využívána podrobná vizualizace úlohy. Do » ... a dál?

Produkt Tarábek P. a: Matematika 1/2 - prac. učebnice, pro 1.r. ZŠ

Tarábek P. a: Matematika 1/2 - prac. učebnice, pro 1.r. ZŠ - parametry

Název produktu: Tarábek P. a: Matematika 1/2 - prac. učebnice, pro 1.r. ZŠ
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 80 Kč
Maximální cena: 89 Kč
Ušetríte až: 9 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Matematika 1/2 - prac. učebnice, pro 1.r. ZŠ - P. a kolektiv Tarábek. Je součástí učebnicové sady, která je tvořena ze tří dílů metodicky a motivačně propracovaných pracovních sešitů. Obor čísel je postupně rozšiřován až do počtu 20, přičemž tvoření čísel 11 – 19 je procvičováno také manipulačně pomocí kartiček, které jsou součástí přílohové části 3. dílu. Žáci řeší operace sčítání a odčítání v oboru 0 – 20 bez přechodu přes desítku. Vyvození slovních úloh na sčítání a odčítání je řešeno dynamickou formou, kdy je využívána podrobná vizualizace úlohy. Do zadání slovních úloh byla volena pouze slova a spojení, která děti v daném období dokáží přečíst. S doložkou MŠMT. Matematika 1/2 - prac. učebnice, pro 1.r. ZŠ - P. a kolektiv Tarábek od nakladatelství Didaktis spol. s r.o. v kategorii Matematika za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Druhým dílem provází skřítci Sima a Dan. Postupně se rozšiřuje obor čísel do počtu 20. Žáci řeší operace + a – v oboru 0–20 bez přechodu přes 10, rozkládají počet, pracují se slovními úlohami na + a –. Periodicky je zařazováno učivo geometrie (rovinné obrazce). pracovní učebnice


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.