Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen TANTUM VERDE roztok 120 ml

Léky

TANTUM VERDE roztok 120 ml

Hodnocení: 1x
  • 4

Roztok je určen k léčbě zánětů a otoků v dutině ústní a hltanu, při zánětech dásní, paradentóze, zánětech mandlí apod. TANTUM VERDE je vhodné používat během léčby po ošetření zubů. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE TANTUM VERDE (Benzydamin- hydrochlorid) kloktadlo a roztok pro ústní výplachy Přečtěte si ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? TANTUM VERDE roztok 120 ml koupíte i tady

Specifikace TANTUM VERDE roztok 120 ml

Kategorie Léky
Výrobce MEDICOM INTERNATIONAL
Nejnižší cena 107 Kč

TANTUM VERDE je roztok, který má výrazné protizánětlivé, dezinfekční a bolest tlumící účinky. ... a dál?

Produkt TANTUM VERDE roztok 120 ml

TANTUM VERDE roztok 120 ml - parametry

Název produktu: TANTUM VERDE roztok 120 ml
Výrobce: MEDICOM INTERNATIONAL
Minimální cena: 107 Kč
Maximální cena: 149 Kč
Ušetríte až: 42 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Roztok je určen k léčbě zánětů a otoků v dutině ústní a hltanu, při zánětech dásní, paradentóze, zánětech mandlí apod. TANTUM VERDE je vhodné používat během léčby po ošetření zubů. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE: INFORMACE PRO UŽIVATELE TANTUM VERDE (Benzydamin- hydrochlorid) kloktadlo a roztok pro ústní výplachy Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však přípravek TANTUM VERDE musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka nebo lékaře, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se vaše příznaky zhorší nebo se nezlepší do 7 dnů, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi. V příbalové informaci naleznete: Co je přípravek TANTUM VERDE a k čemu se používá Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete přípravek TANTUM VERDE užívat Jak se přípravek TANTUM VERDE užívá Možné nežádoucí účinky Jak přípravek TANTUM VERDE uchovávat Další informace 1. CO JE PŘÍPRAVEK TANTUM VERDE A K ČEMU SE POUŽÍVÁ TANTUM VERDE je roztok, který je určen k vyplachování ústní dutiny, ke kloktání či vytírání úst – potírání postižených míst. Léčivá látka benzydamin-hydrochlorid má výrazné protizánětlivé, dezinfekční a bolest tlumící účinky. Po podání přípravku přímo na zanícenou tkáň se dostaví účinek za krátkou dobu a potíže ustoupí. Roztok TANTUM VERDE je účinný při léčbě zánětlivých procesů spojených s bolestí v ústní dutině a v krku. Roztok TANTUM VERDE je určen k léčbě zánětů a otoků v dutině ústní a hltanu, při zánětech dásní, paradentóze, zánětech mandlí apod. TANTUM VERDE je vhodné používat během léčby po ošetření zubů. Přípravek smí užívat dospělí, mladiství a děti od 6 let. U dětí od 4 let je možno postižené místo potírat tamponem namočeným v roztoku. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE PŘÍPRAVEK TANTUM VERDE UŽÍVAT Neužívejte přípravek TANTUM VERDE jestliže jste alergický/á na benzydamin-hydrochlorid nebo na kteroukoli další pomocnou látku obsaženou v přípravku, pokud kojíte. Zvláštní opatrnosti při použití přípravku TANTUM VERDE je zapotřebí jestliže se u Vás vyskytnou nežádoucí účinky, je třeba léčbu přerušit. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky Přípravek působí pouze místně. Ovlivnění jiných současně užívaných léků není známo. O vhodnosti současného používání TANTUM VERDE s jinými volně prodejnými léky k místnímu použití v dutině ústní a hltanu se poraďte s lékařem. Těhotenství a kojení Poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete užívat jakýkoli lék. I když studie neprokázaly účinky poškozující plod, přípravek by se měl v těhotenství užívat pouze po poradě s lékařem. TANTUM VERDE nesmí užívat koj


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.