Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Učebnice/Odborná literatura » Srovnání cen Sylva Fischerová, Aleš Beran: Medicína mezi jedinečným a univerzálním

Učebnice/Odborná literatura

Sylva Fischerová, Aleš Beran: Medicína mezi jedinečným a univerzálním

Hodnocení: 1x
  • 4

Medicína mezi jedinečným a univerzálním - Aleš Beran, Sylva Fischerová. Publikace si klade za cíl představit jedinečný charakter medicíny jakožto disciplíny rozkročené jak ve sféře přírodních, tak humanitních věd a pohybující se sice na bázi všeobecně platných zákonů, zároveň však ustavičně konfrontované se ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Medicína mezi jedinečný..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Sylva Fischerová, Aleš Beran: Medicína mezi jedinečným a univerzálním koupíte i tady

Specifikace Sylva Fischerová, Aleš Beran: Medicína mezi jedinečným a univerzálním

Kategorie Učebnice/Odborná literatura
Nejnižší cena 216 Kč

Publikace si klade za cíl představit jedinečný charakter medicíny jakožto disciplíny rozkročené jak ve sféře přírodních, tak humanitních věd a pohybující se sice na bázi všeobecně platných zákonů, zár ... a dál?

Produkt Sylva Fischerová, Aleš Beran: Medicína mezi jedinečným a univerzálním

Sylva Fischerová, Aleš Beran: Medicína mezi jedinečným a univerzálním - parametry

Název produktu: Sylva Fischerová, Aleš Beran: Medicína mezi jedinečným a univerzálním
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 216 Kč
Maximální cena: 412 Kč
Ušetríte až: 196 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Medicína mezi jedinečným a univerzálním - Aleš Beran, Sylva Fischerová. Publikace si klade za cíl představit jedinečný charakter medicíny jakožto disciplíny rozkročené jak ve sféře přírodních, tak humanitních věd a pohybující se sice na bázi všeobecně platných zákonů, zároveň však ustavičně konfrontované se singularitou v podobě jedinečné a neopakovatelné osobnosti každého pacienta, ale přirozeně také lékaře. Téma je nasvíceno různými aspekty, které představují vztah mezi zdravím a nemocí, mezi pacientem a lékařem, mezi medicínou a ostatními vědami, mezi teorií a terapií, mezi individuálním terapeutickým přístupem založeným na osobní zkušenosti, empatii a intuici a "nezaujatým" či "objektivním" přístupem lékařské vědy. Jednotlivé studie, jejichž autory jsou renomovaní badatelé a lékaři stejně jako začínající vědci, objímají široký časový záběr od Hippokrata po současnost a nabízejí pohled filosofie i historie lékařství, antropologie a epistemologie, a také mimořádně zajímavé reflexe ze sféry současné lékařské praxe (psychiatrie, geriatrie, systémové medicíny); tato reflexe se mnohdy dotýká samotných základů fungování současného biomedicínského komplexu. Medicína mezi jedinečným a univerzálním - Aleš Beran, Sylva Fischerová od nakladatelství Pavel Mervart v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.