SWITCH Animal Crossing: New Horizons
SWITCH Animal Crossing: New Horizons

TOP 3
SWITCH Animal Crossing: New Horizons

od 1 334 Kč
Oblíbená série Animal Crossing poprvé pro Nintendo Switch!Pokud vás už nudí život v městském ruchu, Tom Nook pro vás má nové dobrodružství, které si určitě zamilujete: Nook Inc. Deserted Island Getaway Package! Jistě, už jste se potkali s barevnými postavami mnohokrát. Pobavili jste se jako člen města. Možná jste se rozhodli trochu obrátit a dát se do služby veřejnosti jako starosta! Ale není ve vás nějaká malá část, která touží… po svobodě? Tak…
T.S.BOHEMIA a.s.
Doprava zdarma Skladem
1 334 Kč Do eshopu

Doporučujeme

Řadit dle

Jak vybíráme doporučené nabídky

Především pečlivě vážíme mezi cenou produktu, kvalitou a reputací eshopu.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: SWITCH Animal Crossing: New Horizons
Výrobce: NINTENDO
Minimální cena: 1 334 Kč
Maximální cena: 1 647 Kč
Ušetříte až: 313 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Parametry

Žánr: adventury, rodinné
Speciální edice: Standard Edition
PEGI: PEGI 3
Česká lokalizace: Ne

Popis produktu

Oblíbená série Animal Crossing poprvé pro Nintendo Switch!Pokud vás už nudí život v městském ruchu, Tom Nook pro vás má nové dobrodružství, které si určitě zamilujete: Nook Inc. Deserted Island Getaway Package! Jistě, už jste se potkali s barevnými postavami mnohokrát. Pobavili jste se jako člen města. Možná jste se rozhodli trochu obrátit a dát se do služby veřejnosti jako starosta! Ale není ve vás nějaká malá část, která touží… po svobodě? Tak možná dlouhá procházka po opuštěném ostrově, kde na vás čekají bohatství přírody, je právě to, co potřebujete!

 

Čeká tu na vás tvořivost a okouzlení, tedy hned jak si vyhrnete rukávy a dáte se do svého nového života, ať už ho chcete jakýkoliv. Sbírejte materiály a vyrábějte si různé věci od praktického nářadí k životnímu blahobytu. Přijměte svůj přírodní talent při nových interakcích s květinami a stromy. Postavte si usedlost, ve které pravidla, kdo může a nemůže dovnitř, už neplatí. Spřátelte se s nově příchozími, užívejte si jednotlivá roční období, skákejte o tyči přes řeky při objevování a mnoho dalšího!

Hlavní rysy konzole Nintendo Switch Animal Crossing New Horizons:

  • Upravte si svou postavičku i domov a ozdobte si krajinu (nábytkem, když budete chtít!) při vytváření svého vlastního ostrovního ráje.
  • Vyzkoušejte nový systém craftění – sbírejte materiály k výrobě všeho od nábytku po nářadí!
  • Vyzkoušejte si řadu známých relaxujících aktivit jako je zahradničení, rybaření, zdobení, rozhovory s okouzlujícími zvířátky a další, zatímco se vrátí Animal Crossing ve zcela novém rozhraní opuštěného ostrova.
  • Na ostrově může být až osm hráčů: čtyři obyvatelé stejného ostrova mohou hrát společně na jednom zařízení z rodiny Nintendo Switch.
  • Osm hráčů může hrát společně na ostrově jednoho z hráčů přes online multiplayer nebo bezdrátové lokální připojení.

Počet hráčů: 1 až 4

Online hra pro více hráčů: ANO

Podporované příslušenství: Pro Controller Compatible, AMIIBO Doporučený věk:(Rating PEGI)

Minimální konfigurace hry Animal Crossing New Horizons pro konzole Nintendo Switch:  (minimum system requirements)  konzole Nintendo Switch, pro hru po síti internetové připojení a placené členství Nintendo Switch Online

 Přidej se k účastníkům cestovního balíčku společnosti Nook s.r.o. a začni žít nový bezstarostný život plný zajímavých aktivit, kreativity a svobody v pokračování slavné série Animal Crossing 

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.