MENU

Srovnání cen » Jídlo a nápoje » Destiláty » Rum » Srovnání cen ŠVEJKŮV TUZEMÁK JELÍNEK 1 L

Rum

ŠVEJKŮV TUZEMÁK JELÍNEK 1 L

Hodnocení: 1x
  • 3.5
EAN: 8595198801062

Výrobce: Rudolf Jelínek, Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 1 l, Další informace: Řada Švejk je založena na tradičních metodách a postupech. Základem je melasový lih, cukr a aroma.Dobrý voják Švejk je ideálním představitelem této řady českých lihovin. Tyto produkty se vyrábí za užití nejmodernějších technologií, přitom ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 1
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme ŠVEJKŮV TUZEMÁK JELÍNEK 1 L

Specifikace ŠVEJKŮV TUZEMÁK JELÍNEK 1 L

Kategorie Rum
Nejnižší cena 249 Kč

Výrobce: Rudolf Jelínek, Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 1 l, Další informace: Řada Švejk je založena na tradičních metodách a postupech. Základem je melasový lih, cukr a aroma.Dobrý voják Švejk je ideálním představitelem této řady českých lihovin. Tyto produkty se vyrábí za užití nejmodernějších technologií, přitom však starých, tradičních receptur. ... a dál?

Produkt ŠVEJKŮV TUZEMÁK JELÍNEK 1 L

Není to ono?

ŠVEJKŮV TUZEMÁK JELÍNEK 1 L - parametry

Název produktu: ŠVEJKŮV TUZEMÁK JELÍNEK 1 L
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 249 Kč
Maximální cena: 249 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Výrobce: Rudolf Jelínek, Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 1 l, Další informace: Řada Švejk je založena na tradičních metodách a postupech. Základem je melasový lih, cukr a aroma.Dobrý voják Švejk je ideálním představitelem této řady českých lihovin. Tyto produkty se vyrábí za užití nejmodernějších technologií, přitom však starých, tradičních receptur. Švejk řada jsou tradiční lihoviny, vyráběné klasickými metodami za použití moderních technologických postupů. Jejich podstata spočívá ve smíchání jemného melasového lihu, aromat, cukru a dalších komponent. Nejoblíbenější tuzemská lihovina s obsahem alkoholu 37,5%.


Přidat recenzi pro ŠVEJKŮV TUZEMÁK JELÍNEK 1 L

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.