Výrobce: Rudolf Jelínek, Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 1 l, Další informace: Řada Švejk je založena na tradičních metodách a postupech. Základem je melasový lih, cukr a aroma.Dobrý voják Švejk je ideálním představitelem této řady českých lihovin. Tyto produkty se vyrábí za užití nejmodernějších technologií, přitom ...a dál?
Výrobce: Rudolf Jelínek, Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 1 l, Další informace: Řada Švejk je založena na tradičních metodách a postupech. Základem je melasový lih, cukr a aroma.Dobrý voják Švejk je ideálním představitelem této řady českých lihovin. Tyto produkty se vyrábí za užití nejmodernějších technologií, přitom však starých, tradičních receptur. ... a dál?
Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou
Výrobce: Rudolf Jelínek, Obsah alkoholu: 37,5 % %, Objem: 1 l, Další informace: Řada Švejk je založena na tradičních metodách a postupech. Základem je melasový lih, cukr a aroma.Dobrý voják Švejk je ideálním představitelem této řady českých lihovin. Tyto produkty se vyrábí za užití nejmodernějších technologií, přitom však starých, tradičních receptur. Švejk řada jsou tradiční lihoviny, vyráběné klasickými metodami za použití moderních technologických postupů. Jejich podstata spočívá ve smíchání jemného melasového lihu, aromat, cukru a dalších komponent. Nejoblíbenější tuzemská lihovina s obsahem alkoholu 37,5%.