Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen SUPRAPHON CD-Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče

Knihy

SUPRAPHON CD-Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče

Hodnocení: 1x
  • 4

Groteska a nadsázka patří v dětské literatuře ke klasice úspěšných výrazových prostředků. Humor nesmyslu je živnou půdou pro fantazii dětského čtenáře, může být zkarikován až do obrovských, téměř obludných rozměrů a stále je vtipný a zábavný. Pohádky pro děti od slovenského autora Dušana Taragela jsou ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.91298
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace SUPRAPHON CD-Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 177 Kč

Groteska a nadsázka patří v dětské literatuře ke klasice úspěšných výrazových prostředků. Humor nesmyslu je živnou půdou pro fantazii dětského čtenáře, může být zkarikován až do obrovských, téměř obludných rozměrů a stále je vtipný a zábavný. Pohádky pro děti od slovenského autora Dušana Taragela jsou četbou, jejíž výjimečnost spočívá v neustálé přítomnosti nečekaného humoru, v mnoha případech velmi černého. Například neposluchové zde končí v prasečím chlívku (protože se nemyjí), mají v břiše buben od » ... a dál?

Produkt SUPRAPHON CD-Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče

SUPRAPHON CD-Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče - parametry

Název produktu: SUPRAPHON CD-Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 177 Kč
Maximální cena: 177 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Groteska a nadsázka patří v dětské literatuře ke klasice úspěšných výrazových prostředků. Humor nesmyslu je živnou půdou pro fantazii dětského čtenáře, může být zkarikován až do obrovských, téměř obludných rozměrů a stále je vtipný a zábavný. Pohádky pro děti od slovenského autora Dušana Taragela jsou četbou, jejíž výjimečnost spočívá v neustálé přítomnosti nečekaného humoru, v mnoha případech velmi černého. Například neposluchové zde končí v prasečím chlívku (protože se nemyjí), mají v břiše buben od pračky, se kterým nakonec vystupují v cirkuse (protože jedli tolik zmrzliny, že jim žaludek zamrzl a musel být nahrazen náhradním dílem), odnese je strašidlo ÖZROTTÖ (kvůli jejich pažravosti), nebo jim, pro jejich žalování, zdřevění jazyk. Ustaraní rodičea příbuzní se většinou snaží své malé miláčky zachránit, ale oni stále umíněně trvají na oblíbených zlozvycích. Děti se rády smějí grotesce a zveličení, proto měly bizarní Pohádky pro neposlušné děti takový úspěch u slovenských čtenářů a okamžitě se zařadily mezi bestsellery! Komický text pro děti láká i ke zvukové verzi. V nahrávce na CD Supraphonu vypráví tyto směšné pohádky Aňa Geislerová. Brutální příhody dětských hrdinů komentuje svým něžným hlasem, jakoby ony groteskní historky neposluchů byly naší samozřejmou a každodenní zkušeností. Nekárá, nenabádá, jen informuje o podivuhodných příbězích, které se kdesi - kdysi staly - nestaly, s bezprostřední vazbou k nadsázce. Bláznivé situace využívá k jejich zveličení nebo parodii. Zvláště povedené jsou její interpretace protivných učitelek, rozčilených ředitelůškol nebo lékařů podivínů. Aňa násobí účinek textu do veliké legrace, která pobaví nejen děti, ale i jejich starostlivé rodiče. Pohádky, které pobaví nejen neposlušné děti

Detail titulu: Katalogové číslo

SU 5748-2 831 Médium

CD Celkový čas

01:16:08 Rok vydání

2006 (P)

2006 Vydavatel

SUPRAPHON MUSIC a.s. Čárový kód

099925574826 Nahráno

DDD Seznam stop: 1.

Pohádky pro neposlušné děti a jejich starostlivé rodiče

01:16:08

  1.

Pohádka o Lidce, která stále žalovala

00:07:28

  2.

Pohádka o chlapečkovi, který při jídle mlaskal

00:05:17

  3.

Pohádka o žravém Petříkovi

00:04:52

  4.

Pohádka o Věrce, která se dloubala v nose

00:14:44

  5.

Pohádka o Frantíkovi, který dělal všechno naopak

00:03:28

  6.

Pohádka o Anče, která se nemyla a smrděla

00:08:54

  7.

Pohádka o Pavlíkovi a zmrzlině

00:04:51

  8.

Pohádka o lakomé Dorotce

00:01:54

  9.

Pohádka o kazisvětu Milanovi

00:09:43

  10.

Pohádka o Dušanovi, který stále brblal a odmlouval

00:14:06

  11.

Závěr

00:00:45 Neobvyklé, netradiční pohádky o zlobivých či jinak „nedokonalých“ dětech a jejich více či méně úspěšné výchově či převýchově. Trochu crazy a s notnou dávkou nadsázky, při které se pobaví děti i dospělí. Pohádky vypráví Aňa Geislerová.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.