Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen STU Hodnotenie nebezpečenstva chemických procesov - Ľudovít Jelemenský, Juraj Labovský, Zuzana Labovská

Knihy

STU Hodnotenie nebezpečenstva chemických procesov - Ľudovít Jelemenský, Juraj Labovský, Zuzana Labovská

Hodnocení: 1x
  • 4

Učebnica má za cieľ objasniť základné postupy, najčastejšie využívané na identifikáciu nebezpečenstva v chemických prevádzkach, pričom časť týchto metód sa ďalej používa aj na kvantitatívne hodnotenie už samotného rizika vyplývajúce z identifikovaného nebezpečenstva. Hodnotenie nebezpečenstva je organizované úsilie ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.79564

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace STU Hodnotenie nebezpečenstva chemických procesov - Ľudovít Jelemenský, Juraj Labovský, Zuzana Labovská

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 156 Kč

Učebnica má za cieľ objasniť základné postupy, najčastejšie využívané na identifikáciu nebezpečenstva v chemických prevádzkach, pričom časť týchto metód sa ďalej používa aj na kvantitatívne hodnotenie už samotného rizika vyplývajúce z identifikovaného nebezpečenstva. Hodnotenie nebezpečenstva je organizované úsilie zamerané na identifikáciu a anlýzu významu nebezpečných situácií spojených s procesom alebo činnosťou. Konkrétne hodnotenie nebezpečenstva sa využíva na určenie nedostatkov v konštrukciách a v » ... a dál?

Produkt STU Hodnotenie nebezpečenstva chemických procesov - Ľudovít Jelemenský, Juraj Labovský, Zuzana Labovská

STU Hodnotenie nebezpečenstva chemických procesov - Ľudovít Jelemenský, Juraj Labovský, Zuzana Labovská - parametry

Název produktu: STU Hodnotenie nebezpečenstva chemických procesov - Ľudovít Jelemenský, Juraj Labovský, Zuzana Labovská
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 156 Kč
Maximální cena: 156 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Učebnica má za cieľ objasniť základné postupy, najčastejšie využívané na identifikáciu nebezpečenstva v chemických prevádzkach, pričom časť týchto metód sa ďalej používa aj na kvantitatívne hodnotenie už samotného rizika vyplývajúce z identifikovaného nebezpečenstva. Hodnotenie nebezpečenstva je organizované úsilie zamerané na identifikáciu a anlýzu významu nebezpečných situácií spojených s procesom alebo činnosťou. Konkrétne hodnotenie nebezpečenstva sa využíva na určenie nedostatkov v konštrukciách a v prevádzkových zariadeniach, ktoré by mohli viesť k náhodnému úniku chemických látok, požiaru alebo výbuchu. Mnohé z týchto metód na hodnotenie nebezpečenstva možno použiť aj na problematiku súvisiacu s funkčnosťou, ekonmikou a environmentálnymi aspektmi prevádzky. Učebnica je určená poslucháčom bakalárskeho a inžinierskeho štúdia na Fakulte chemickej a potravinárskej technológie STU v Bratislave.


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.