Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na dýchání » Srovnání cen Strepsils Mentol a eukalyptus 24 pastilek

Léky na dýchání

Strepsils Mentol a eukalyptus 24 pastilek

Hodnocení: 1x
  • 4

Užívají se ke zmírnění nebo místnímu zaléčení zánětů dutiny ústní a nosohltanu, při zánětech sliznice dutiny ústní, při zánětech dásní a jako podpůrná léčba u angíny. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat,protože obsahuje pro Vás důležité ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.71727
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Strepsils Mentol a eukalyptus 24 pastilek koupíte i tady

Specifikace Strepsils Mentol a eukalyptus 24 pastilek

Kategorie Léky na dýchání
Výrobce RECKITT BENCKISER
Nejnižší cena 106 Kč

Strepsils Mentol a Eukalyptus pastilky dichlorbenzenmetanol a amylmetakresol   Přečtěte si pozorně příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat, protože obsahuje pro Vás důležité údaje. Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svého lékaře nebo lékárníka - Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu. - Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. - Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli » ... a dál?

Produkt Strepsils Mentol a eukalyptus 24 pastilek

Strepsils Mentol a eukalyptus 24 pastilek - parametry

Název produktu: Strepsils Mentol a eukalyptus 24 pastilek
Výrobce: RECKITT BENCKISER
Minimální cena: 106 Kč
Maximální cena: 162 Kč
Ušetríte až: 56 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Užívají se ke zmírnění nebo místnímu zaléčení zánětů dutiny ústní a nosohltanu, při zánětech sliznice dutiny ústní, při zánětech dásní a jako podpůrná léčba u angíny. PŘÍBALOVÁ INFORMACE: Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci dříve, než začnete tento přípravek užívat,protože obsahuje pro Vás důležité údaje.Vždy užívejte tento přípravek přesně v souladu s příbalovou informací nebo podle pokynů svéholékaře nebo lékárníka- Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že si ji budete potřebovat přečíst znovu.- Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu.- Pokud se u Vás vyskytne kterýkoli z nežádoucích účinků, sdělte to svému lékaři nebo lékárníkovi.Stejně postupujte v případě jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v tétopříbalové informaci. Viz bod 4.- Pokud se do 5 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.Co naleznete v této příbalové informaci: 1. Co je Strepsils Mentol a Eukalyptus a k čemu se používá2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Strepsils Mentol a Eukalyptus užívat3. Jak se Strepsils Mentol a Eukalyptus užívá4. Možné nežádoucí účinky5 Jak Strepsils Mentol a Eukalyptus uchovávat6. Obsah balení a další informace1. CO JE STREPSILS MENTOL A EUKALYPTUS A K ČEMU SE POUŽÍVÁLéčivé látky obsažené v pastilkách Strepsils Mentol a Eukalyptus, dichlorbenzenmetanol aamylmetakresol, mají antiseptické účinky a ničí bakterie způsobující bolesti v krku a záněty v ústnídutině.Pastilky Strepsils Mentol a Eukalyptus se užívají ke zmírnění nebo místnímu zaléčení zánětů dutinyústní a nosohltanu, při zánětech sliznice dutiny ústní (stomatitis, soor, afty), při zánětech dásní(gingivitis) a jako podpůrná léčba u angíny.Pokud se do 5 dnů nebudete cítit lépe nebo pokud se Vám přitíží, musíte se poradit s lékařem.2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE STREPSILS MENTOL A EUKALYPTUS UŽÍVATNeužívejte Strepsils Mentol a Eukalyptus: - jestliže jste alergický(á) na dichlorbenzenmetanol a amylmetakresol nebo na kteroukoli dalšísložku tohoto přípravku (uvedenou v bodě 6).Upozornění a opatření: Jestliže máte cukrovku, poraďte se o vhodnosti užívání přípravku se svým lékařem.Děti a dospívající: Přípravek Strepsils Mentol a Eukalyptus není určen dětem do 12 let.2/4Další léčivé přípravky a Strepsils Mentol a Eukalyptus: Informujte svého lékaře nebo lékárníka o všech lécích, které užíváte, které jste v nedávné doběužíval(a) nebo které možná budete užívat.Při současném užívání s dalšími místními antiseptiky nebo antibiotiky může dojít k prohloubeníantimikrobiálního účinku.Další interakce (tj. ovlivnění účinků současně užívaných léků) nejsou známy.Strepsils Mentol a Eukalyptus s jídlem a pitím: Nedoporučuje se užívat pastilky během jídla.Těhotenství, kojení a plodnost: Pokud jste těhotná nebo kojíte, domníváte se, že můžete být těhotná, nebo plánujete otěhotnět,poraďte se se svým lékařem nebo lékárníkem dříve, než začnete tento přípravek užívat.Řízení dopravních prostředků a obsluh


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.