Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na bolest a zvýšenou teplotu » Srovnání cen Strepsils Citron bez cukru 24 pastilek

Léky na bolest a zvýšenou teplotu

Strepsils Citron bez cukru 24 pastilek

Hodnocení: 1x
  • 4

Co obsahuje přípravek STREPSILS CITRON BEZ CUKRU? Jedna pastilka obsahuje dvě léčivé látky: 0,6 mg amylmetakresolu a 1,2 mg dichlorbenzenmethanolu. Přípravek dále obsahuje tyto pomocné látky: Kyselina vinná, dihydrát sodné soli sacharinu, citronové aroma, chinolinová žluť, isomalt, roztok maltitolu. Jak přípravek ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.29667
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Strepsils Citron bez cukru 24 pastilek koupíte i tady

Specifikace Strepsils Citron bez cukru 24 pastilek

Kategorie Léky na bolest a zvýšenou teplotu
Výrobce RECKITT BENCKISER
Nejnižší cena 115 Kč

K léčbě zánětlivých a infekčních onemocnění dutiny ústní, nosohltanu a hltanu jako je bolest v krku,stomatitida, afty, soor, gingivitida a podpůrná léčba angíny. ... a dál?

Produkt Strepsils Citron bez cukru 24 pastilek

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Strepsils Citron bez cukru 24 pastilek - parametry

Název produktu: Strepsils Citron bez cukru 24 pastilek
Výrobce: RECKITT BENCKISER
Minimální cena: 115 Kč
Maximální cena: 172 Kč
Ušetríte až: 57 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Co obsahuje přípravek STREPSILS CITRON BEZ CUKRU?

Jedna pastilka obsahuje dvě léčivé látky:

0,6 mg amylmetakresolu a 1,2 mg dichlorbenzenmethanolu.

Přípravek dále obsahuje tyto pomocné látky:

Kyselina vinná, dihydrát sodné soli sacharinu, citronové aroma, chinolinová žluť, isomalt, roztok maltitolu. Jak přípravek STREPSILS CITRON BEZ CUKRU působí?

Léčivé látky obsažené v přípravku mají antiseptické účinky a ničí bakterie způsobující bolesti v krku a záněty v ústní dutině. Kdy se přípravek užívá?

Přípravek se užívá ke zmírnění nebo místnímu zaléčení zánětů dutiny ústní a nosohltanu, při zánětech sliznice dutiny ústní (stomatitis, soor, afty), při zánětech dásní (gingivitis) a jako podpůrná léčba u anginy. Kdy byste neměli přípravek užívat?

Přípravek neužívejte, pokud jste alergický/á (přecitlivělý/á) na amylmetakresol, dichlorbenzenmethanol nebo na kteroukoli další složku přípravku. Přípravek není určen dětem do 5 let, velikost pastilky není vhodná pro malé děti. Pokud jste těhotná nebo kojíte, neměla byste přípravek užívat. Než začnete užívat jakýkoli léčivý přípravek, poraďte se se svým lékařem. Nedoporučuje se užívat pastilky během jídla. Může se užívat přípravek zároveň s dalšími léky?

Při současném užívání s dalšími místními antiseptiky nebo antibiotiky může dojít k prohloubení antimikrobiálního účinku. Další interakce (tj. ovlivnění účinků současně užívaných léků) nejsou známy. Jak se přípravek užívá?

Přípravek je určen dospělým a dětem starším 5 let.

Dospělí a děti od 15 let: každé 2-3 hodiny nechte volně rozpustit v ústech 1 pastilku.

Užívejte maximálně 6 pastilek během jednoho dne.

Děti od 8 do 15 let : Užívá se 4x denně 1 pastilka

Děti od 5 do 7 let : Užívá se 3x denně 1 pastilka Co je třeba udělat v případě předávkování?

Při předávkování, které je vzhledem k charakteru přípravku velmi nepravděpodobné, nebo při náhodném požití přípravku dítětem se poraďte s lékařem. Jaké nežádoucí účinky se mohou objevit v průběhu léčby?

Přípravek je obvykle dobře snášen, v ojedinělých případech se mohou vyskytnout bolestivé projevy na jazyku.

Ve výjimečných případech se objevuje přecitlivělost, která se může projevovat jako kožní vyrážka, pocit pálení v ústech, horečka, průjem.

Při případném výskytu jakýchkoliv nežádoucích reakcí se poraďte s lékařem. Upozornění:

Přetrvávají-li příznaky onemocnění déle než 5 dní u dospělých nebo déle než 3 dny u dětí nebo vyskytne-li se horečka, je nutné vyhledat lékaře.

Přípravek je určen ke krátkodobé léčbě, léčba by neměla trvat déle než 2-3 týdny. Jedna pastilka obsahuje přibližně 1,8 g isomaltu a 0,46 g roztoku maltitolu. Proto, jestliže Vám Váš lékař řekl, že nesnášíte některé cukry, poraďte se se svým lékařem, než začnete tento léčivý přípravek užívat.

Při vyšších dávkách může mít přípravek mírný projímavý účinek. Energetická hodnota maltitolu (nebo isomaltu) je 9,66 kJ/g (2,3 kcal/g). Jak se přípravek uchovává?

Uchovávejte přípravek při teplotě do 25 ºC. Neužívejte po uplynutí doby použitelnosti vyznačené na oba


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.