Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Srovnání cen Stopex 30 mg 30 tablet

Léky

Stopex 30 mg 30 tablet cena od 0 Kč

Stopex 30 mg 30 tablet

Hodnocení: 7x
  • 3.71429

Přípravek Stopex se užívá k léčbě suchého, dráždivého a obtížně ztišitelného kašle. Přípravek Stopex mohou užívat děti od 6 let a dospělí. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE Stopex 30 mg tablety tablety dextromethorphani hydrobromidum monohydricum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Stopex 30 mg 30 tablet - parametry

Název produktu: Stopex 30 mg 30 tablet
Výrobce: Walmark
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.71 bodů z 5
Počet hodnocení: 7 x
Hodnocení:
  • 3.71429
Podrobný popis:

Přípravek Stopex se užívá k léčbě suchého, dráždivého a obtížně ztišitelného kašle. Přípravek Stopex mohou užívat děti od 6 let a dospělí. - PŘÍBALOVÁ INFORMACE Stopex 30 mg tablety tablety dextromethorphani hydrobromidum monohydricum Přečtěte si pozorně tuto příbalovou informaci, protože obsahuje pro vás důležité údaje. Tento přípravek je dostupný bez lékařského předpisu. Přesto však musíte užívat pečlivě podle návodu, aby Vám co nejvíce prospěl. Ponechte si příbalovou informaci pro případ, že ji budete potřebovat přečíst znovu. Požádejte svého lékárníka, pokud potřebujete další informace nebo radu. Pokud se příznaky zhorší nebo se nezlepší během 7 dnů od začátku léčby u dospělých nebo 3 dnů od začátku léčby u dětí ve věku 6-12 let, musíte se poradit s lékařem. Pokud se kterýkoli z nežádoucích účinků vyskytne v závažné míře, nebo pokud si všimnete jakýchkoli nežádoucích účinků, které nejsou uvedeny v této příbalové informaci, prosím, sdělte to svému lékaři. V příbalové informaci naleznete: 1.

Co je Stopex a k čemu se užívá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Stopex užívat 3. Jak se Stopex užívá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Uchovávání přípravku Stopex 6. Další informace 1. CO JE STOPEX A K ČEMU SE POUŽÍVÁ Přípravek Stopex se užívá k léčbě suchého, dráždivého a obtížně ztišitelného kašle. Neúčinkuje proti bolesti a má jen minimálně zklidňující (tlumivý) účinek. Přípravek Stopex mohou užívat děti od 6 let a dospělí. 2. ČEMU MUSÍTE VĚNOVAT POZORNOST, NEŽ ZAČNETE STOPEX UŽÍVAT Neužívejte Stopex: jestliže jste přecitlivělý(á), alergický(á) na léčivou látku dextromethorphan nebo na kteroukoli pomocnou látku přípravku Stopex jestliže máte kašel s hojným odkašláváním hlenu jestliže trpíte rizikem rozvoje selhání dýchacího systému ( dušnost, sípavé dýchání) jestliže máte průduškové astma jestliže pro léčbu deprese užíváte antidepresiva ze skupiny inhibitorů monoaminooxidázy (MAO) a 2 týdny po skončení této léčby u dětí mladších 6-ti let jestliže máte závažné onemocnění jater Zvláštní opatrnosti

při použití přípravku Stopex je zapotřebí: jestliže trpíte jaterním onemocněním, můžete přípravek užívat pouze na základě výslovného doporučení lékaře Těhotenství a kojení: Poraďte se se svým lékařem dříve, než začnete užívat jakýkoliv léčivý přípravek. Přípravek Stopex neužívejte v posledních třech měsících těhotenství. O užívání přípravku v průběhu prvních šesti měsíců těhotenství se vždy poraďte s lékařem. Přípravek Stopex neužívejte během kojení. Řízení dopravních prostředků a obsluha strojů: Přípravek Stopex může ovlivnit nepříznivě činnost vyžadující zvýšenou pozornost, koordinaci pohybů a rychlé rozhodování např. řízení motorových vozidel, obsluha strojů, práce ve výškách. Tuto činnost byste měl(a) vykonávat pouze na základě souhlasu lékaře. Vzájemné působení s dalšími léčivými přípravky: Účinky přípravku Stopex a účinky jiných současně užívaných léků se mohou vzájemně ovlivňovat. Jde především o jiné léky proti kašli (přípravky podporující vykašlá


Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.