MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Stanislava Reschová: Veselá kopa pohádek

Knihy pro děti a mládež

Stanislava Reschová: Veselá kopa pohádek cena od 0 Kč

Stanislava Reschová: Veselá kopa pohádek

Hodnocení: 1x
  • 4

Veselá kopa pohádek - Stanislava Reschová Původní cena: 269 Kč, celková sleva: 71% Knížka představuje soubor krátkých pohádkových příběhů pro malé i velké čtenáře, kteří se při čtení rádi smějí. Pohádky si mohou číst rodiče společně s předškolními dětmi nebo sami malí čtenáři. Pohádky jsou stručné, vyprávěné ...a dál?

Produkt neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, zkuste fulltextové vyhledávání:

Stanislava Reschová: Veselá kopa pohádek - parametry

Název produktu: Stanislava Reschová: Veselá kopa pohádek
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 0 Kč
Maximální cena: 0 Kč
Ušetríte až: 0 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Veselá kopa pohádek - Stanislava Reschová Původní cena: 269 Kč, celková sleva: 71% Knížka představuje soubor krátkých pohádkových příběhů pro malé i velké čtenáře, kteří se při čtení rádi smějí. Pohádky si mohou číst rodiče společně s předškolními dětmi nebo sami malí čtenáři. Pohádky jsou stručné, vyprávěné srozumitelným a zároveň nápaditým jazykem, který u dětí zábavnou formou rozvíjí slovní zásobu a cit pro jazyk. Humorné zápletky vycházejí ze světa, který je malým dětem blízký – známé prostředí rodiny, školky, školy, okolí domu, které však „ožívá“ neobvyklými událostmi, zároveň nechybí ani příhody z říše fantazie. Příběhy přinášejí zábavu, zároveň však svou stavbou rozvíjejí u dětí logické myšlení, slovní zásobu a jazykový cit, schopnost vyjadřování, paměť, smysl pro nadsázku a hravý humor. Na konci každé pohádky jsou zařazeny otázky – pro rozvíjení čtení s porozuměním a pro inspiraci k následujícímu rozhovoru, zamyšlení apod. Stanislava Reschová je autorka pohádkových příběhů pro děti. Publikovala knížku Ježkovy voči a jiné pohádky, která získala první místo v literární soutěži o nejlepší původní moderní pohádku, vyhlášené nakladatelstvím Albatros (ročník 2010), a nominaci na Zlatou stuhu 2013. z kategorie Knihy | Učebnice | Předškoláci od PORTÁL naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Přidat recenzi pro Stanislava Reschová: Veselá kopa pohádek

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.