Srovnání cen » Děti a maminky » Hračky » Výtvarné hračky » Srovnání cen STAEDTLER FIMO professional sada Základní barvy

Výtvarné hračky

STAEDTLER FIMO professional sada Základní barvy

Hodnocení: 1x
 • 4

STAEDTLER zareagoval na nové výzvy na poli míchání vyvinutím sady „Základní barvy“ a barevného kruhu pro míchání barev. Pečlivý výběr pigmentů na základě jejich typu, čistoty a koncentrace zajišťuje přesné a cílené výsledky míchání. Sada „Základní barvy“ obsahuje 6 bloků FIMO professional 85g - žlutou, červenou, ...a dál?

Radost vám udělá:
 • 2.9475
doprava zdarma

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? STAEDTLER FIMO professional sada Základní barvy koupíte i tady

Specifikace STAEDTLER FIMO professional sada Základní barvy

Kategorie Výtvarné hračky
Výrobce Staedtler
Nejnižší cena 379 Kč

Modelovací hmota 350 g, 7 základních barev. FIMO je velmi kvalitní modelovací hmota podobná moduritu. Umožňuje vytvářet nejrůznější předměty, ozdoby a dekorace. Práce s ní je velmi lehká - po krátkém ručním hnětení se stává měkkou a poddajnou. Po vytvoření vámi zvoleného motivu je možné vypéct výrobek v troubě nebo jej vařit ve vodě. K dispozici jsou také FIMO laky pro závěrečnou úpravu. Možnosti, která vám FIMO dává, jsou takřka nevyčerpatelné. Probuďte v sobě kreativitu a tvořte. Produktová řada FIMO » ... a dál?

Produkt STAEDTLER FIMO professional sada Základní barvy

STAEDTLER FIMO professional sada Základní barvy - parametry

Název produktu: STAEDTLER FIMO professional sada Základní barvy
Výrobce: Staedtler
Minimální cena: 379 Kč
Maximální cena: 447 Kč
Ušetríte až: 68 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
 • 4
Podrobný popis:
 • STAEDTLER zareagoval na nové výzvy na poli míchání vyvinutím sady „Základní barvy“ a barevného kruhu pro míchání barev. Pečlivý výběr pigmentů na základě jejich typu, čistoty a koncentrace zajišťuje přesné a cílené výsledky míchání. Sada „Základní barvy“ obsahuje 6 bloků FIMO professional 85g - žlutou, červenou, magenta, zelenou, modrou barvu a bílou barvu, které obsahují čisté barevné pigmenty zajišťující míchání skutečně skvělých nových barev. Součástí sady je tabulka a barevný kruh pro míchání barev, de kterým dokážete namíchat minimálně 168 různých odstínů a to s použitím pouhých 7 základních odstínů.Nový, moderní design balení odráží inovativní sílu a kreativitu FIMO umělců. Velikost kostek byla též přizpůsobena potřebám professionálních tvůrců. FIMO professional je dostupné ve dvou baleních: 85 gramů a 350 gramů, což znamená, že z jednoho balení se dají vytvářet větší umělecká díla. Základní řada FIMO Professional obsahuje 24 brilantních barev s vylepšeným pigmentem pro stálost barev a kvalitnějsí míchání barev. Balení kostek FIMO professional je nyní dodáváno ve znovu uzavíratelném balení, takže modelovací hmota, která byla již jednou otevřena se dá skladovat v originálním balení, čistě a bezpečně chráněna před špínou a prachem až do dalšího použití.Vlastnosti produktu:
 • vytvořena speciálně pro potřeby umělců a profesionálních tvůrců
 • optimalizované dávkování pigmentů zajišťuje ještě lepší výsledky míchání
 • výrazně tužší než FIMO soft a FIMO Kids
 • široká paleta jasných barev a možnosti míchání vlastních barev
 • vysoká stálost tvaru a objemu
 • vytvrzuje se pečením v troubě po dobu 30 minut při 110 C°
 • kompatibilní s FIMO soft, efekt a kids FIMO STAEDTLER  Polymerová modelovací hmota FIMO je lehce tvárlivá, vzájemně barevně míchatelná modelovací hmota. Je vhodná k výrobě šperků, figurek, korálků a různých dekorací. Barvy lze kombinovat různě. FIMO hmota po zapečení v troubě zpevní a ztvrdne.Vytvrzuje se v el. troubě na 130°C 20-30min.  Barvy lze kombinovat různě.

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.