Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy naučná literatura » Srovnání cen Sri Chinmoy: Zahrada srdce

Knihy naučná literatura

Sri Chinmoy: Zahrada srdce

Hodnocení: 1x
  • 3.5

„Buď šťastný! Buď šťastný ráno s tím, co máš.� Buď šťastný večer s tím, čím jsi.“ Každý z aforismů v této sbírce je jako rozeznělý himálajský zvon, který ozvěnou přináší čtenáři moudrost dávných, věčných pravd, prodchnutou hlubokým pochopením moderního světa. � Kolekce aforismů rozdělená podle témat:�Štěstí, Srdce, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Zahrada srdce
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Sri Chinmoy: Zahrada srdce koupíte i tady

Specifikace Sri Chinmoy: Zahrada srdce

Kategorie Knihy naučná literatura
Nejnižší cena 127 Kč

„Buď šťastný! Buď šťastný ráno s tím, co máš. Buď šťastný večer s tím, čím jsi.“ Každý z aforismů v této sbírce je jako rozeznělý himálajský zvon, který ozvěnou přináší čtenáři moudrost dávných ... a dál?

Produkt Sri Chinmoy: Zahrada srdce

Sri Chinmoy: Zahrada srdce - parametry

Název produktu: Sri Chinmoy: Zahrada srdce
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 127 Kč
Maximální cena: 216 Kč
Ušetríte až: 89 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

„Buď šťastný! Buď šťastný ráno s tím, co máš.� Buď šťastný večer s tím, čím jsi.“ Každý z aforismů v této sbírce je jako rozeznělý himálajský zvon, který ozvěnou přináší čtenáři moudrost dávných, věčných pravd, prodchnutou hlubokým pochopením moderního světa. � Kolekce aforismů rozdělená podle témat:�Štěstí, Srdce, Naděje, Inspirace, Meditace, Mysl, Úvahy, Hledající a Sebedávání. Jedna z nejprodávanějších knih Sri Chinmoye „Zahrada srdce“ je jedním z prvních knižních vydání aforismů pro veřejnost. Sbírka se člení do kategorií dekorativně zdobených kaligrafickými ptáčky, které vlastnoručně nakreslil autor této knihy. Jednotlivá témata dovedou čtenáře vnést do fontány inspirace a radosti. Tato vázaná kniha dokáže být ideálním dárkem pro mnohé ve vašem okolí. Přeloženo z originálu Sri Chinmoy´s Heart-Garden, vydaného v Austrálii. Každý z vybraných aforismů v této sbírce je jako rozeznělý himálajský zvon, který ozvěnou přináší čtenáři moudrost dávných, věčných pravd, prodchnutou hlubokým pochopením

moderního světa. Utište tedy svou mysl, probuďte své srdce a nechte se naplnit touto ozvěnou, jejímž zdrojem a zároveň cílem je poznání naší vlastní duše. Kéž se moudrost těchto aforismů stane světlem na životní cestě hledajícího uvnitř vás a bude vám přinášet radost, soucit, inspiraci a – především – schopnost plně si uvědomit krásu a jedinečnost vašeho zvláštního poslání v tomto světě. � Do té doby, než jsem navštívil cyklus bezplatných kurzů meditace, vedených studenty Sri Chinmoye, jsem se nikdy nepovažoval za duchovně založeného člověka. O meditaci jsem nevěděl nic a stejně tak ani o onom zvláštním vztahu, který může vzniknout mezi duchovním učitelem a hledajícím. Bylo by zapotřebí mnoha, mnoha kapitol, abych úplně popsal šíři velikých změn, které se v mém životě udály – a stále dějí – od chvíle, kdy jsem se před jedenácti lety stal žákem Sri Chinmoye. Mého srdce se dotklo mnoho věcí, ale zvlášť pak skutečnost, že pár prostých slov dokáže ve své jednoduchosti a moudrosti odhalit tak hluboké poznání.

Tyto aforismy mají schopnost změnit život a stát se mu neustálým zdrojem radosti a inspirace. Přál bych si, aby vás každý z nich po svém podnítil spočinout, zamyslet se nad vyšším významem a smyslem bytí, a dal tak vašemu životu plnost, bohatost a štěstí. – Sahayak Plowman (editor knihy Zahrada srdce, Austrálie) � �


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.