Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Srovnání cen Společnost 4 - Příručka učitele

Knihy

Společnost 4 - Příručka učitele

Hodnocení: 1x
  • 3.5

Publikace: Společnost 4 pro ZŠ PU - Dvořáková Michaela;Stará Jana;Strašák Zdeněk. Rozsáhlá příručka učitele uvádí vazbu tematických celků učebnice na RVP ZV včetně rozpracovaných výstupů, konkrétních klíčových kompetencí a souvisejících průřezových témat. Příručka také obsahuje rozvedení otázek a cvičení s nástinem ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 5
skladem

Jaké má kniha
Společnost 4 - Příručka..
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Více možností? Společnost 4 - Příručka učitele koupíte i tady

Specifikace Společnost 4 - Příručka učitele

Kategorie Knihy
Nejnižší cena 224 Kč

Rozsáhlá příručka učitele uvádí vazbu tematických celků učebnice na RVP ZV včetně rozpracovaných výstupů, konkrétních klíčových kompetencí a souvisejících průřezových témat. Příručka také obsahuje rozvedení otázek a cvičení s nástinem možných odpovědí a podrobné popisy možných činností vztahujících se ke každé stránce učebnice. Nechybí ani řada zajímavostí a rozšiřujících informací s odkazy na další literaturu a internetové zdroje. ... a dál?

Produkt Společnost 4 - Příručka učitele

Společnost 4 - Příručka učitele - parametry

Název produktu: Společnost 4 - Příručka učitele
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 224 Kč
Maximální cena: 288 Kč
Ušetríte až: 64 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 3.5
Podrobný popis:

Publikace: Společnost 4 pro ZŠ PU - Dvořáková Michaela;Stará Jana;Strašák Zdeněk. Rozsáhlá příručka učitele uvádí vazbu tematických celků učebnice na

RVP ZV včetně rozpracovaných výstupů, konkrétních klíčových

kompetencí a souvisejících průřezových témat. Příručka také

obsahuje rozvedení otázek a cvičení s nástinem možných

odpovědí a podrobné popisy možných činností vztahujících se

ke každé stránce učebnice. Nechybí ani řada zajímavostí

a rozšiřujících informací s odkazy na další literaturu

a internetové zdroje. Ke stažení: PU - opravená str.

128 (doplněné vrstevnice do úlohy č. 10) Publikace: Společnost 4 pro ZŠ PU - Dvořáková Michaela;Stará Jana;Strašák Zdeněk. Rozsáhlá příručka učitele uvádí vazbu tematických celků učebnice na RVP ZV včetně rozpracovaných výstupů, konkrétních klíčových kompetencí a souvisejících průřezových témat. Příručka také obsahuje rozvedení otázek a cvičení s nástinem možných odpovědí a podrobné popisy možných činností vztahujících se ke každé stránce učebnice. Nechybí ani řada zajímavostí a rozšiřujících informací s odkazy na další literaturu a internetové zdroje. (člověk a jeho svět : pro 4. ročník základní školy) Člověk a jeho svět - Společnost 4 pro ZŠ - příručka učitele - kolektiv autorů. Člověk a jeho svět - Společnost 4 pro ZŠ - příručka učitele - kolektiv autorů od nakladatelství v kategorii za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz


Nejoblíbenější knihy:

Obsah stránek www.srovname.cz je chráněn autorským zákonem. Přepis, šíření nebo další zpřístupňování tohoto obsahu či jeho částí veřejnosti, a to jakýmkoliv způsobem, je bez předchozího souhlasu autorů těchto stránek v rozporu s právním řádem České republiky.
Tyto internetové stránky používají soubory cookie. Používáním tohoto webu s tím souhlasíte. Více informací zde.