MENU

Srovnání cen » Zboží pro děti » Hračky » Srovnání cen Spin Master Tlapková patrola Dino věž se zvuky

Hračky

Spin Master Tlapková patrola Dino věž se zvuky

Hodnocení: 1x
  • 5
EAN: 0778988319994

Vytvoř si svou vlastní dinosauří záchrannou misi s Tlapkovou patrolou a její Dino záchrannou věží. Spolu se zvukovými efekty a spirálovou transformací do režimu věže, vypadá tento úžasný hrací set stejně jako nejmodernější centrála ze seriálu. Dino záchranná věž má vše, co potřebuješ pro své mise, včetně exkluzivní ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 3.5
skladem

Filtrovat: i

Doporučujeme Spin Master Tlapková patrola Dino věž se zvuky

Specifikace Spin Master Tlapková patrola Dino věž se zvuky

Kategorie Hračky
Výrobce Spin Master
Nejnižší cena 1 888 Kč

Vytvoř si svou vlastní dinosauří záchrannou misi s Tlapkovou patrolou a její Dino záchrannou věží. Spolu se zvukovými efekty a spirálovou transformací do režimu věže, vypadá tento úžasný hrací set stejně jako nejmodernější centrála ze seriálu. Dino záchranná věž má vše, co potřebuješ pro své mise, včetně exkluzivní figurky Rexe s vozidlem a tajemné mini dinosauří figurky. Rozbal tajemnou figurku z balení a odhal barevného dinosaura, kterého můžeš použít ve všech svých záchranných dobrodružstvích. Zaparkuj Rexovo » ... a dál?

Produkt Spin Master Tlapková patrola Dino věž se zvuky

Spin Master Tlapková patrola Dino věž se zvuky - parametry

Název produktu: Spin Master Tlapková patrola Dino věž se zvuky
Výrobce: Spin Master
Minimální cena: 1 888 Kč
Maximální cena: 2 099 Kč
Ušetríte až: 211 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 5 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 5
Podrobný popis:

Vytvoř si svou vlastní dinosauří záchrannou misi s Tlapkovou patrolou a její Dino záchrannou věží. Spolu se zvukovými efekty a spirálovou transformací do režimu věže, vypadá tento úžasný hrací set stejně jako nejmodernější centrála ze seriálu. Dino záchranná věž má vše, co potřebuješ pro své mise, včetně exkluzivní figurky Rexe s vozidlem a tajemné mini dinosauří figurky. Rozbal tajemnou figurku z balení a odhal barevného dinosaura, kterého můžeš použít ve všech svých záchranných dobrodružstvích. Zaparkuj Rexovo vozidlo v základně a umísti Rexe na vrchol věže. Poté jednoduše proměň hrací set z kopule do věže stlačením tlačítka – horní část se zvedne a otočí, vzroste do režimu věže, přesně jako v seriálu. S fungujícícm periskopem na vrcholu Dino záchranné věže máš spolu s Rexem výborný přehled o dinosaurech a jejich potížích. Dalším krokem je aktivace zvukových efektů věže stlačením tlačítka uvnitř Rexovy laboratoře. Jakmile je čas na záchranu

dinosauřího přítele v potížích, zavěs rychle hák, co má Rex v batohu a rychle ho pošli dolů do akce. Znovu si přehrávej svoje vlastní dinosauří mise s Paw Patrol Dino záchrannou věží. Obsahuje: 1 Paw Patrol Dino záchranná věž, 1 Figurka, 1 Vozidlo, 1 Tajemná dinosauří figurka, 1 Instrukce. Herní set pro kluky i holky, vhodné od 3 let . Herní set inspirovaný animovaným dětským seriálem Paw Patrol (Tlapková kontrola) obsahuje řídící věž, kde podobně jako v seriálu začínají všechny záchranné akce. Balení obsahuje věž, pejska Chase, záchranářské auto a tři knoflíkové baterie. Hračka je vhodná pro děti od tří let. Psí záchranáři Tlapkové patroly prožívají napínavá dobrodružství. Dino věž se zvukovými efekty a spirálovou transformací do režimu věže vypadá stejně jako nejmodernější centrála z oblíbeného seriálu. Rex se svým vozidlem je připraven na záchrannou misi. Rozbalte tajemnou mini dinosauří figurku a použijte ji při dobrodružstvích. Rexovo vozidlo zaparkujte v základně a umístěte Rexe na vrchol věže. Pomocí tlačítka proměňte hrací set z kopule na věž, horní část se zvedne a otočí a vznikne úžasná věž. Stlačením tlačítka uvnitř Rexovy laboratoře aktivujte zvukové efekty a záchranná mise může začít! Pomocí periskopu Rex sleduje, zda dinosauři nepotřebují pomoc. Klíčové vlastnos Dino záchranná věž s fungujícím periskopem v horní části, nabízí přehled o dinosaurech a jejich pohybu. Poté co si děti připraví herní set s kopulí mohou se pustiti do zajímavé transformace, kdy stiskem tlačítka aktivují mechanismus měnící kopuli na věž. Rexovo vozidlo zaparkované v na vrcholu základny se ocitne na vrcholu věže. V balení najdou děti dinosauří figurku, která je až do rozbalení překvapením. Tohoto dinosaura může Rex se svým vybavením kdykoli zachránit při jeho potížích. Děti si mohou přehrát záchrannou misi přesně podle animovaného seriálu. Funkčnost: transformace se aktivuje stiskem tlačítka stlačením tlačítka uvnitř Rexovy laboratoře se aktivují zvukové efekty

Obsah


Přidat recenzi pro Spin Master Tlapková patrola Dino věž se zvuky

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.