Spin Master Perplexus originál 2019
Spin Master Perplexus originál 2019

Spin Master Perplexus originál 2019

80% 1x
od 429 Kč
Hlavolam - materiál: plast, lehká obtížnost, vhodné od 9 let . Originální a zajímavá zábava nejen pro vaše děti? Ano! S jedinečným hlavolamem Perplexus Original se rozhodně nudit nebudete.Originální a zajímavá zábava nejen pro vaše děti? Ano! S jedinečným hlavolamem Perplexus Original 2019 se rozhodně nudit nebudete. Tato rebelská verze původního Perplexus Originál otestuje vaši zručnost a rychlost formou 3D labyrintu. Navíc přirozeně podporuje…
Alza.cz Spolehlivý eshop
Za dopravu 59 Kč Skladem
479 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Spin Master Perplexus originál 2019
Výrobce: Spin Master
Minimální cena: 429 Kč
Maximální cena: 479 Kč
Ušetříte až: 50 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
4
Věk od: 8 - 11 let

Popis produktu

Hlavolam - materiál: plast, lehká obtížnost, vhodné od 9 let . Originální a zajímavá zábava nejen pro vaše děti? Ano! S jedinečným hlavolamem Perplexus Original se rozhodně nudit nebudete.Originální a zajímavá zábava nejen pro vaše děti? Ano! S jedinečným hlavolamem Perplexus Original 2019 se rozhodně nudit nebudete. Tato rebelská verze původního Perplexus Originál otestuje vaši zručnost a rychlost formou 3D labyrintu. Navíc přirozeně podporuje rozvoj prostorového vnímání a jemné motoriky. Uvidíte, že dostat kuličku po vyznačených trasách k cíli bude s tímto trojrozměrným hlavolamem pořádná legrace. Oproti svému bratrovi Perplexus Rookie obsahuje tento labyrint zajímavější trasu pro kuličku - až 100 překážek, kterými musíte kuličku provést. Hlavolamem Perplexus Original 2019 je vhodný pro děti od 9 let.Klíčové vlastnosti hlavolamu Perplexus Original 2019Jedinečná a vzrušující zábava pro rodinu a přátelePřirozený rozvoj prostorové představivostiRozvoj jemné motorikyZážitek z trojrozměrné hryAž 100 překáž

Nová 2019 verze originálního 3D hlavolamu, kde budete mít za cíl dostat kuličku z bodu 1 do bodu 100. Zábavný, naučný a výborný pro zlepšení jemné motoriky a koordinace ruka-oko.

Revoluční 3D bludiště uzavřené v plastové průhledné kouli. Natáčením musíte manévrovat malou kuličku přes náročné překážky od začátku až do konce.

Plastovou kouli, do které je celý labyrint uzavřen budete muset mnohokrát otočit o 360°než kuličku dostanete ze začátku (pozice 1) až do cíle (pozice 100).

Plast, z kterého je vyroben je velmi odolný při nárazu na zem se neroztříští či jinak nezdeformuje.

  • Věk: 9+
  • Materiál: plast
  • Průměr koule: 17 cm

Hlavolam s malou kuličkou uzavřenou v plastové kouli, která by se měla dostat z bodu 1 do bodu 100. Musí projít 3D bludištěm přes různorodé překážky pomocí natáčení. Kluci a holky budou nejspíše nuceni několikrát protočit kouli o 360°, než se kulička dostane do cíle.

Přednosti:

  • zlepšuje logickou úvahu
  • plast velmi odolný při nechtěném pádu na zem
  • rozvíjí jemnou motoriku a koordinaci rokou a očí
  • obtížností je pro mírně pokročilé řešitele, kteří řešili začátečnickou verzi

Kupte dětem Perplexus hlavolam!

Vhodné pro děti od 9 let Materiál: plast Průměr koule: 17 cm

Otestuj svojí šikovnost a zručnost v tomto revolučním 3D hlavolamu. Perplexus Beast je jedinečný, jeden z nejlepších hlavolamů. Pokud chcete dostat kuličku do cíle, musíte hlavolamem otáčet o 360 stupňů. Není to tak jednoduché jak se zá, v cestě vám stojí různé překážky a nástrahy tak pozor ať si nezamotáte ruce. Rebelská verze bludiště Perplexus se 100 překážkami, které musíš zdolat k překonání sám sebe. Jak jednou začneš, už nejde skončit.Pokud má produkt více obrázků s různými variantami, technicky nelze zajistit dodání konkrétní varianty, kterou upřesníte například v poznámce objednávky.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0% 0x
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze