SONY SRS-XB3
SONY SRS-XB3

SONY SRS-XB3

80%
od 0 Kč
Reproduktor SONY SRS-XB3 vás ohromí nejen jednoduchým a minimalistickým designem, ale také perfektním výkonem, který by jste do tohoto drobečka neřekli. Moderní technologie Extra Bass poskytuje perfektní zvuk, silné basy i čisté výšky. Hudební zážitek je proto jedinečný. Konstrukce je kompaktní, voděodolná a vhodná pro cestování, na dovolenou i na párty. Stačí se připojit pomocí rozhraní Bluetooth a můžete svou oblíbenou hudbu sdílet z mobilního…
Produkt již neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, ale máme pro vás podobné.

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: SONY SRS-XB3
Výrobce: SONY
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Hodnocení:
4

Popis produktu

Reproduktor SONY SRS-XB3 vás ohromí nejen jednoduchým a minimalistickým designem, ale také perfektním výkonem, který by jste do tohoto drobečka neřekli. Moderní technologie Extra Bass poskytuje perfektní zvuk, silné basy i čisté výšky. Hudební zážitek je proto jedinečný. Konstrukce je kompaktní, voděodolná a vhodná pro cestování, na dovolenou i na párty. Stačí se připojit pomocí rozhraní Bluetooth a můžete svou oblíbenou hudbu sdílet z mobilního telefonu či z tabletu.

Recenze

Celkové hodnocení

80
80%
5
0x
4
1x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Vaše recenze

Thomas

4 z 5
13.02.2017

Sám bych si reprák nikdy nekoupil, ale jako s dárkem jsem naprosto spokojený a samotného mě překvapilo, jak dobře a nahlas hraje.

  • Hlasitost Zvuk Basy Zpracování/design
  • Cena Propojení

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze