Sony DVP-SR170

TOP 26
Sony DVP-SR170

60%
od 1 162 Kč
Hledáte jednoduché řešení pro televizní koutek? DVD přehrávač Sony DVP-SR170 nabízí tenký a skladný design. Váží méně než 1 kg, takže se snadno přenáší z pokoje do pokoje. Přijde vhod v ložnici i v dětském pokoji. K televizoru ho jednoduše připojíte přes konektor SCART. Pak už si vychutnáte špičkový obraz a prostorový zvuk. Přehrávač podporuje širokou škálu audio i video formátů. Třeba MP3, AAC, WMA, MPEG1 a také JPEG. Proto si na TV obrazovce…
Czc.cz Spolehlivý eshop
Za dopravu 89 Kč 2 dny
1 162 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Sony DVP-SR170
Výrobce: SONY
Minimální cena: 1 162 Kč
Maximální cena: 1 290 Kč
Ušetříte až: 128 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3,00 bodů z 5
Hodnocení:
3

Popis produktu

Hledáte jednoduché řešení pro televizní koutek? DVD přehrávač Sony DVP-SR170 nabízí tenký a skladný design. Váží méně než 1 kg, takže se snadno přenáší z pokoje do pokoje. Přijde vhod v ložnici i v dětském pokoji. K televizoru ho jednoduše připojíte přes konektor SCART. Pak už si vychutnáte špičkový obraz a prostorový zvuk. Přehrávač podporuje širokou škálu audio i video formátů. Třeba MP3, AAC, WMA, MPEG1 a také JPEG. Proto si na TV obrazovce prohlédnete například fotky z dovolené.

Recenze

Celkové hodnocení

60
60%
5
0x
4
0x
3
1x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.

Vaše recenze

Poláková Jitka

3 z 5
13.05.2015

  • Tak tady už mám výhrady. Přehrávač je totiž v reklamaci. Chtěla jsem si pustit dvd která jsem koupila jako orginálky a nešly mi spustit.naproti tomu dvd které bylo zkopírované od přátel šlo spustit bez problémů. Dvd přahrávač mi totiž vždycky spustil pouze reklamy a upoutávky na jiné dvd,ale když mělo dojít na spuštění toho konkrétního filmu tak obrazovka s menu kde si volím v jakém jazyce to chci jestli to chci spustit celé nebo jenom nějakou kapitolu mi prstě začalao zničeho nic blikat a nešlo navolit absloutně nic natož spustit film. podotýkám, že jsem vyzkoušela tři různé dvd a nefungoval ani jeden. Ale myslím si, že tday šlo pouze o jeden vadný kus nic víc.