MENU

Srovnání cen » Knihy, filmy, hudba » Knihy » Knihy pro děti a mládež » Srovnání cen Soman Chainani: Škola dobra a zla

Knihy pro děti a mládež

Soman Chainani: Škola dobra a zla

Hodnocení: 1x
  • 4
EAN: 9788074474231

Škola dobra a zla - Soman Chainani Věříte pohádkám? Sofie čekala celý život na to, až ji unesou… Ptáte se kam? Do pohádky. Do Školy dobra, kde se z ní stane princezna, najde si toho pravého prince a budou spolu navěky šťastní. Tedy alespoň takový byl plán. Sofie a její kamarádka Agáta totiž pochází z Gavaldonu, ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 2.15239
skladem

Jaké má kniha
Škola dobra a zla
hodnocení na ČBDB?

Filtrovat: i

Srovnání cen Soman Chainani: Škola dobra a zla

Čerstvá hodnocení Soman Chainani: Škola dobra a zla

  • 5

Květa A., 27. listopadu 2015

Škola dobra a zla, je originálním, vtipným a hlavně okouzlujícím příběhem, který je určený všem čtenářům. Kdo by se rád nevrátil do dětských let, kdy mu rodiče četli před spaním právě takové pohádky, ve kterých dobro vítězí nad zlem. A věřte, že hranice mezi pohádkou a skutečností, je velmi tenká.


Specifikace Soman Chainani: Škola dobra a zla

Kategorie Knihy pro děti a mládež
Nejnižší cena 252 Kč

Sofie čekala celý život na to, až ji unesou…Ptáte se kam? Do pohádky. Do Školy dobra, kde se z ní stane princezna, najde si toho pravého prince a budou spolu navěky šťastní. Tedy alespoň takový byl plán. Ale co když ji umístí do Školy zla? ... a dál?

Produkt Soman Chainani: Škola dobra a zla

Soman Chainani: Škola dobra a zla - parametry

Název produktu: Soman Chainani: Škola dobra a zla
Výrobce: NEUVEDEN
Minimální cena: 252 Kč
Maximální cena: 268 Kč
Ušetríte až: 16 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Škola dobra a zla - Soman Chainani Věříte pohádkám? Sofie čekala celý život na to, až ji unesou… Ptáte se kam? Do pohádky. Do Školy dobra, kde se z ní stane princezna, najde si toho pravého prince a budou spolu navěky šťastní. Tedy alespoň takový byl plán. Sofie a její kamarádka Agáta totiž pochází z Gavaldonu, městečka, kde se každé čtyři roky ztratí dvě děti. Má se za to, že je unáší Školník právě do Školy dobra a zla. Zde se z nich pak podle předurčení stanou kladné nebo záporné pohádkové postavy. Všechny děti se únosu bojí, jen Sofie tiše doufá, že právě z ní se stane krásná princezna. Ale co když se Školník splete a umístí ji do Školy zla? Může být krásná Sofie čarodějnicí? Se Sofií a Agátou poznáte, jak je nebezpečné věřit pohádkám, které vás vtáhnou do děje a nebudou chtít pustit zpět. z kategorie Knihy | Literatura pro děti a mládež | Knihy pro mládež | Fantasy, sci-fi, horor pro mládež | Fantasy od COOBOO naleznete ne e-shopu KnihyDobrovsky.cz!


Recenze Soman Chainani: Škola dobra a zla

Přidáno: 24. května 2018

Přidáno: 23. května 2018

Přidáno: 19. května 2018

Květa A., 27. listopadu 2015Škola dobra a zla, je originálním, vtipným a hlavně okouzlujícím příběhem, který je určený všem čtenářům. Kdo by se rád nevrátil do dětských let, kdy mu rodiče četli před spaním právě takové pohádky, ve kterých dobro vítězí nad zlem. A věřte, že hranice mezi pohádkou a skutečností, je velmi tenká.

Zobrazit celou recenzi
Hodnocení:
  • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidat recenzi pro Soman Chainani: Škola dobra a zla

  • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Nejoblíbenější knihy:

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2021 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.