MENU

Srovnání cen » Domácnost a kancelář » Sodastream » Srovnání cen SODASTREAM jet white red

Sodastream

SODASTREAM jet white red

Hodnocení: 12x
 • 3.33333

Zachvátila vás pravá letní žízeň? SODASTREAM jet white red rychle zvlaží vyprahlá hrdla. Za pár vteřin promění obyčejnou vodu na perlivou sodovku. Přípravu zvládnete stiskem jediného tlačítka. Prostě jen naplníte lahev studenou vodou, zašroubujete ji do výrobníku a zmáčknete knoflík. Abrakadabra, sodovka je na světě. Chcete ji ještě perlivější? Stiskněte knoflík znovu a dostanete ještě více bublinek. více podrobností

Radost vám udělá:
 • 4.78773
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Srovnání cen SODASTREAM jet white red

SODASTREAM jet white red v kostce

Průměrné hodnocení

3,3
 • 3.33333

Na základě 12 hodnocení

67 % zákazníků vám produkt doporučuje

Pro a proti SODASTREAM jet white red

 • Vše v pořádku.
 • Jednoduché použití

 • Nevím o ničem.

Specifikace SODASTREAM jet white red

Kategorie Sodastream
Výrobce SODASTREAM
Nejnižší cena 1 390 Kč

Domácí výrobník sodové vody / perlivých nápojů S výrobníkem sody Sodastream JET WHITE připravíte sodovku nebo perlivou limonádu během chvilinky. Pracuje na mechanickém principu - žádné baterie, žádná spotřeba elektrické energie. Bombička CO2 s kapacitou až na 80 litrů sodovky. Speciální plastová tlaku odolná lahev na sodovou vodu (0,9 l). Hermetický plastový uzávěr lahve pomáhá udržet nápoj dlouho » ... a dál?

Produkt SODASTREAM jet white red

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranouSODASTREAM jet white red - parametry

Název produktu: SODASTREAM jet white red
Výrobce: SODASTREAM
Minimální cena: 1 390 Kč
Maximální cena: 1 799 Kč
Ušetríte až: 409 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 3.33 bodů z 5
Počet hodnocení: 12 x
Hodnocení:
 • 3.33333
Podrobný popis:

Výrobník nápojů SodaStream JET WHITE/RED-SUMMER. Výrobník nápojů SodaStream JET WHITE/RED-SUMMER je moderní, elegantní, zábavný a jednoduchý na použití, s přípravou podle vlastních preferencí spotřebitelů. SodaStream JET WHITE/RED-SUMMER se vyznačují jednoduchou obsluhou a elegantním designem. Pomocí přístrojů SodaStream JET WHITE/RED-SUMMER si připravíte doma snadno a rychle, perlivé svěží nápoje. Pouhým stlačením tlačítka si připravíte sodovku s požadovanou intenzitou perlivosti – jemně perlivá, perlivá a silně perlivá.   Jak to funguje? Naplňte láhev studenou vodou, vyklopte hlavu výrobníku sodovky a zašroubujte do ní hrdlo láhve s vodou. Opakovaným stiskem tlačítka připravte sodovku s požadovanou intenzitou perlivosti. Láhev vyšroubujte a dle chuti doplňte množství sirupu. Není nic jednodužšího. Přístroje SodaStream JET WHITE/RED-SUMMER změní běžnou vodu z vodovodu za pár sekund v sodovku nebo perlivé nápoje.   Zdravý životní styl - S přístroji SodaStream připravíte čerstvé nápoje pro Vaši rodinu. Pohodlí a úspora místa v kuchyni - Už není potřeba tahat těžké lahve z obchodu domů, skladovat je a po spotřebování obsahu likvidovat nebo vracet prázdné lahve. Úspora nákladů - 1 litr sodovky z výrobníku sody (SodaStream) je levnější než perlivá voda zakoupená v běžném obchodě a vyjde na 2,90 Kč. Nápoje podle vlastní chuti - Udělejte si nápoj právě tak jak ho máte rádi silně perlivý nebo jemně perlivý, sladší, měně sladký nebo snad light…? Zábava pro celou rodinu - Výroba domácí sodovky je snadná a zábavná i pro děti   Společnost Soda-Club je největším světovým výrobcem, distributorem a obchodníkem s domácími výrobníky sycených nápojů. Výrobky se prodávají pod obchodními značkami Soda-Club a SodaStream a to ve více než 30 zemích světa. Dlouhá tradice se datuje až do roku 1903, kdy Soda-Club uvedl na trh s nápoji první pokrokový výrobník sodové vody. Výrobky SodaStream umožňují zákazníkovi sytit vodu a ochutit ji na sycené nápoje přímo doma jako alternativu k baleným vodám nebo nápojům v plechovkách. Každý rok SodaStream zásobuje 8 milionů domácností 600 miliony litry sycených nápojů. SodaStream splňuje všechny níže uvedené mezinárodních standardy kvality vývoje a výroby: ISO 9001:2000, TUV NORD & SVTI (EU, Švýcarsko), TPED a PED (EU), DOT (USA), GMP & HACCP, IFS. SodaStream je přítomen ve více než 30 zemích světa a prodává své produkty přímo nebo prostřednictvím distribučních partnerů v Austrálii, Rakousku, Belgii, Kanadě, České republice, Dánsku, Estonsku, Finsku, Francii, Německu, Maďarsku, Izraeli, Itálii, Lotyšsku, Litvě, Lucembursku, Nizozemí, Novém Zélandu, Norsku, Jihoafrické republice, Jižní Koreji, Španělsku, Švédsku, Švýcarsku, Velké Británii a Spojených státech. Proč SodaStream ? 1. Méně odpadu z plechovek a lahví 2. Menší znečištění ovzduší způsobeného přepravou lahví s nápoji od výrobce do obchodů 3. Studie ukazují, že výroba sodovky v domácím výrobníku sodovek zanechává až 100x menší dopad na životní prostředí než limonády v lahvích.


Recenze SODASTREAM jet white red

Josef Kolačný, 7. května 2017


PRO:   spokojen
PROTI:   zatím nic

Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Martina, 25. srpna 2016


PRO:   Jednoduché použití

Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Miroslav Štiller, 31. července 2016


PRO:   je dobry

Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

dagmar, 23. června 2016


PRO:   Vše v pořádku.
PROTI:   Nevím o ničem.

Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Míša, 16. prosince 2015


PROTI:   nic

Hodnocení:
 • 5
Pomohlo Vám toto hodnocení? ANO | NE
Děkujeme, vaše hlasování bylo uloženo.

Přidáno: 30. prosince 2010

Přidáno: 21. dubna 2010

Přidat recenzi pro SODASTREAM jet white red

 • 0

* Položky označené hvězdičkou jsou povinné!

Sodastream Bombička

Sodastream Bombička

 • 3.43478

Sodastream |

* Kovová bombička pro 425 g CO2 na přípravu až 80 l perlivého nápoje je součástí každého balení přístroje. * Možnost opakovaného plnění CO2 plynem pouze na výměnných místech SodaStream. Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): »

od 599 Kč

v 34 obchodech

SODASTREAM Penguin Lahev 0,7 L

SODASTREAM Penguin Lahev 0,7 L

Sodastream Láhev 0,7 l skleněná Penguin Společnost Soda-Club je největším světovým výrobcem, distributorem a obchodníkem s domácími výrobníky sycených nápojů. Přístroje snadno změní běžnou vodu z vodovodu za pár sekund v sodovku nebo perlivé nápoje. Láhve »

od 249 Kč

v 10 obchodech

SODASTREAM GREY DUO PACK 1L

SODASTREAM GREY DUO PACK 1L

 • 3.09091

Sodastream |

Speciální plastová tlaku odolná lahev na sodovou vodu Hermetický uzávěr Plastové dno a uzávěr Sada 2 kusů Objem láhve 1 l Objem pro sycení 0,9 »

od 182 Kč

v 32 obchodech

SodaStream Tri-Pack ORANGE/RED/BLUE

SodaStream Tri-Pack ORANGE/RED/BLUE

 • 3.94737

Sodastream |

speciální tlaku odolná lahev na sodovou vodu objem 1 l hermetický uzávěr plastové dno a uzávěr sada 3 kusů (oranžová, červená a »

od 399 Kč

ve 4 obchodech

Sodastream láhev TriPack Cola 1 l

Sodastream láhev TriPack Cola 1 l

 • 3.25

Sodastream |

Objem (l): 0.9 * 3 vysoce odolné plastová láhve vyrobené z bezpečného plastu, který odolává zvýšeným tlakům * Objem 0,9 litru Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): 0.472 Výška (cm): 26.00 Šířka (cm): 26.00 Hloubka (cm): 9.00 Rozměry balení: Hmotnost (kg): »

od 349 Kč

v 32 obchodech

Sodastream TriPack láhev 1 l

Sodastream TriPack láhev 1 l

 • 3.66667

Sodastream |

Sada 3ks opakovaně použitelných tlakových nápojových lahví pro přípravu domácí perlivé vody ve výrobnících SodaStream*. Atraktivní barevné provedení z prémiové edice Black&White potěší na jídelním stole rodinu i hosty. Lahve SodaStream vám navíc pomohou »

od 365 Kč

v 24 obchodech

Sodastream Pen 1l

Sodastream Pen 1l

 • 3.85714

Sodastream |

SODASTREAM FĽA&Scaron,A . POPIS: . Fľa&scaron,e SodaStream sú, vyrobené, z kvalitný,ch materiá,lov a sú, zdravotne nezá,vadné, s dlhou životnosťou. Fľa&scaron,e sú, »

od 349 Kč

v 28 obchodech

SODASTREAM SOURCE/PLAY Láhev 1 L

SODASTREAM SOURCE/PLAY Láhev 1 L

3 vysoce odolné plastové láhve vyrobené z bezpečného plastu, který odolává zvýšeným tlakům. Objem 0,9 litru Sada 3 ks tlakových nápojových lahví pro přípravu domácí perlivé vody ve výrobnících SodaStream*. »

od 349 Kč

v 12 obchodech

SODASTREAM Sirup Orange 750 ml

SODASTREAM Sirup Orange 750 ml

 • 3.875

Sodastream |

Sirup s příchutí pomeranče na 18 l nápoje Konzistence sirupu je určena speciálně pro sodovou vodu Poměr ředění 1:23 Příchuť pomeranč 750 ml +Koncentrovaná příchuť pro perlivou vodu +Pomeranč +Velké balení »

od 149 Kč

v 23 obchodech

SODASTREAM Malina 750 ml

SODASTREAM Malina 750 ml

Objem nápoje (l): 18 Objem sirupu (l): 0.75 Měrný objem výrobku (l): 0.75 Sirup s příchutí Maliny na 18 litrů perlivého nápoje. * Konzistence sirupu je určena speciálně pro sodovou vodu * Poměr ředění 1:23 * (750 ml sirupu --> 18 litrů perlivého nápoje) »

od 142 Kč

v 26 obchodech

Sodastream Sirup Pink Grapefruit 750 ml

Sodastream Sirup Pink Grapefruit 750 ml

Sirup s příchutí růžového grepu na 18 litrů perlivého nápoje. Konzistence sirupu je určena speciálně pro sodovou vodu Poměr ředění 1:23 (750 ml sirupu --> 18 litrů perlivého »

od 141 Kč

v 24 obchodech

SodaStream Tonic velký, 750 ml

SodaStream Tonic velký, 750 ml

 • 3.84

Sodastream |

Velikost nápoje: 18 Objem sirupu (l): 0.75 Měrný objem výrobku (l): 0.75   Příchuť tonic 750 ml Koncentrovaná příchuť pro perlivou vodu Tonik Velké balení 750 ml za zvýhodněnou cenu Zažijte na jazyku hořce přitažlivou chuť domácího tonicu s chininem.  »

od 132 Kč

v 27 obchodech

SodaStream GOODNESS Pomeranč, 750 ml

SodaStream GOODNESS Pomeranč, 750 ml

Sirup 750ml, poměr ředění 1:7, určeno pro sodovou vodu, bez umělých přísad, bez umělých barviv, s vitamínem C, možno vyrobit až 6l perlivého nápoje. SODASTREAM je předním výrobcem dispenzorů sodové vody, sirupů a široké škály příslušenství. Hledáte-li »

od 129 Kč

v 20 obchodech

SodaStream COLA 750 ml

SodaStream COLA 750 ml

 • 3.02778

Sodastream |

Velikost nápoje: 18 Objem sirupu (l): 0.75 Měrný objem výrobku (l): 0.75   Příchuť Cola 750 ml Koncentrovaná příchuť pro perlivou vodu Cola Velké balení 750 ml za zvýhodněnou cenu Ochutnejte svůj domácí Cola nápoj, jednu z nejpopulárnějších příchutí »

od 109 Kč

v 31 obchodech

Sodastream Sirup Retro Kola Citrus 750 ml

Sodastream Sirup Retro Kola Citrus 750 ml

Sirup s příchutí retro cola citrus na 18 litrů perlivého nápoje. Konzistence sirupu je určena speciálně pro sodovou vodu Poměr ředění 1:23 (750 ml sirupu --> 18 litrů perlivého »

od 109 Kč

v 22 obchodech

SodaStream Třešeň 500 ml

SodaStream Třešeň 500 ml

Sirup s příchutí Třešně (pro 12 l) Konzistence sirupu je určena speciálně pro sodovou vodu Poměr ředění 1:23 (500 ml sirupu --> 12 litrů perlivého nápoje) Příchuť třešeň 500 ml »

od 79 Kč

v 20 obchodech

SodaStream Cola NEW, 500 ml

SodaStream Cola NEW, 500 ml

 • 3.25

Sodastream |

Příchuť Cola Sugar Free 500 ml Koncentrovaná příchuť pro perlivou vodu Cola bez cukru Ochutnejte svůj domácí Cola nápoj ve verzi bez cukru a s minimálním energetickým příjmem pro vaši »

od 79 Kč

v 21 obchodech

SodaStream Energy, 500 ml

SodaStream Energy, 500 ml

Velikost nápoje: 12 Objem sirupu (l): 0.5 Měrný objem výrobku (l): 0.5   Příchuť Energy 500 ml Koncentrovaná příchuť pro perlivou vodu Energetický nápoj s kofeinem pro aktivní životní styl Obsahuje vitamíny C, B3, B6, B2, B9, B8, B12 Dopřejte tělu »

od 79 Kč

v 30 obchodech

SODASTREAM SOURCE PLAY 3Pack 1 l

SODASTREAM SOURCE PLAY 3Pack 1 l

3 vysoce odolné plastové láhve vyrobené z bezpečného plastu, který odolává zvýšeným tlakům Objem 0,9 litru Sada 3 ks tlakových nápojových lahví pro přípravu domácí perlivé vody ve výrobnících SodaStream*. »

od 349 Kč

v 25 obchodech

SodaStream Lemon Lime, 750 ml

SodaStream Lemon Lime, 750 ml

 • 3.16667

Sodastream |

SodaStream příchuť Zelený čaj jahoda 750 ml pro perlivou vodu - Vysoce koncentrovaná příchuť pro perlivou vodu - 18 velkých SodaStream lahví nápoje z jednoho malého 750 ml balení - Receptura od specialisty na perlivou vodu - Obsahuje jahodovou šťávu z »

od 132 Kč

v 28 obchodech

SODASTREAM Víčka na lahve NEW

SODASTREAM Víčka na lahve NEW

Náhradní víčka 2 ks Toner C-print Alternativní CLP-K300A černý pro Samsung CLP-300, CLX-2160, CLX-3160, 2.000 str. Náhrada za originální toner Samsung CLP-K300A . Tonery značky C-print jsou vyráběny stejně kvalitně jako »

od 139 Kč

v 17 obchodech

SodaStream červený Berry velký, 750 ml

SodaStream červený Berry velký, 750 ml

 • 3.1

Sodastream |

Velikost nápoje: 18 Objem sirupu (l): 0.75 Měrný objem výrobku (l): 0.75   Příchuť lesní plody 750 ml Koncentrovaná příchuť pro perlivou vodu Lesní plody Velké balení 750 ml za zvýhodněnou cenu Ochutnejte perlivou vodu s domácí chutí dobře známých lesní »

od 139 Kč

v 24 obchodech

Čistící tablety SodaStream pro láhve

Čistící tablety SodaStream pro láhve

 • 3.90909

Sodastream |

* Čistící tablety pro láhve SodaStream, balení 10 ks Rozměry výrobku: Hmotnost (kg): Výška (cm): Šířka (cm): Hloubka (cm): Rozměry balení: Hmotnost (kg): 0.100 Výška (cm): 1.50 Šířka (cm): 13.50 Hloubka (cm): 9.50 EAN: 7640108090027 Záruční doba: 24 »

od 119 Kč

v 32 obchodech

Sodastream Sirup Hroznové víno 750 ml

Sodastream Sirup Hroznové víno 750 ml

Příchuť hroznové víno 750 ml Koncentrovaná příchuť pro perlivou vodu Hroznové víno Velké balení 750 ml za zvýhodněnou cenu Ochutnejte perlivou vodu s netradiční »

od 119 Kč

v 5 obchodech

SodaStream Mandarinka 500 ml

SodaStream Mandarinka 500 ml

 • 3.68

Sodastream |

Sirup 500ml, poměr ředění 1:23, určeno pro sodovou vodu, možno vyrobit až 12l perlivého nápoje. SODASTREAM je předním výrobcem dispenzorů sodové vody, sirupů a široké škály příslušenství. Hledáte-li opravdu kvalitní domácí výrobník sody, SODASTREAM je »

od 119 Kč

v 11 obchodech

Sodastream Lahev dětská 0,5 l

Sodastream Lahev dětská 0,5 l

Náhradní láhev na sodu speciální plastová tlaku odolná lahev na sodovou vodu v dětském designu objem 0,5 litru hermetický uzávěr obsahem balení je 1 ks 0,5l lahve »

od 109 Kč

v 6 obchodech

SODASTREAM černé

SODASTREAM černé

Náhradní plastová víčka na plastové láhve SodaStream V balení 2 ks Značka SodaStream patřící společnosti Soda-Club je největším výrobcem, distributorem a obchodníkem s domácími výrobníky sycených »

od 66 Kč

ve 4 obchodech

SODASTREAM set 2 láhve Příšerky + sirup SODA

SODASTREAM set 2 láhve Příšerky + sirup SODA

 • 3.66667

Sodastream |

Náhradní láhev 2ks dětská tlaková lahev pro výrobníky perlivé vody, atraktivní motivy lesních příšerek, . Akční sada SodaStream obsahuje 2 dětské tlakové lahve pro výrobníky perlivé vody a 1 koncentrovanou příchuť pro perlivou vodu. Sirup je bez »

od 399 Kč

v 1 obchodě

SODASTREAM Lahev 1 l

SODASTREAM Lahev 1 l

speciální tlaku odolná lahev na sodovou vodu objem 1 l hermetický uzávěr plastové dno a uzávěr sada 3 kusů (zelená, červená a »

od 359 Kč

v 1 obchodě

SodaStream Jahoda 500 ml

SodaStream Jahoda 500 ml

Sirup s příchutí Jahody (pro 12 l) Konzistence sirupu je určena speciálně pro sodovou vodu Poměr ředění 1:23 (500 ml sirupu --> 12 litrů perlivého nápoje) SPIRIT Black+ »

od 129 Kč

v 1 obchodě

SodaStream Isotonic Grep - pomeranč, 500 ml

SodaStream Isotonic Grep - pomeranč, 500 ml

 • 3.28205

Sodastream |

Objem nápoje (l): 12 Objem sirupu (l): 0.5 Měrný objem výrobku (l): 0.5 * Sirup s příchutí Isotonicu (pro 12l). * Konzistence sirupu je určena speciálně pro sodovou vodu. * Poměr ředění 1:23 (500 ml sirupu --> 12 litrů perlivého nápoje) Rozměry »

od 128 Kč

v 1 obchodě

V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2019 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.