Škola kouzel - Kouzelný klobouk
Škola kouzel - Kouzelný klobouk

Škola kouzel - Kouzelný klobouk

Kouzelnická sada Kouzelný klobouk – 75 triků a kouzel Kouzelný klobouk vás zavede do jinak přísně střeženého zákulisí světa kouzel a triků. Naučíte se čarovat a stanete se opravdovými kouzelníky! Naše Škola kouzel a její kouzelnické rekvizi Kouzelnická sada Kouzelný klobouk – 75 triků a kouzel Kouzelný klobouk vás zavede do jinak přísně střeženého zákulisí světa kouzel a triků. Naučíte se čarovat a stanete se opravdovými kouzelníky! Naše Škola…
Produkt již neprodává žádný obchod na Srovnáme.cz, ale máme pro vás podobné.

Specifikace

Klíčové vlastnosti

Název produktu: Škola kouzel - Kouzelný klobouk
Výrobce: HM Studio
Průměrné hodnocení uživatelů: 0,00 bodů z 5
Hodnocení:
0

Popis produktu

Kouzelnická sada Kouzelný klobouk – 75 triků a kouzel Kouzelný klobouk vás zavede do jinak přísně střeženého zákulisí světa kouzel a triků. Naučíte se čarovat a stanete se opravdovými kouzelníky! Naše Škola kouzel a její kouzelnické rekvizi Kouzelnická sada Kouzelný klobouk – 75 triků a kouzel Kouzelný klobouk vás zavede do jinak přísně střeženého zákulisí světa kouzel a triků. Naučíte se čarovat a stanete se opravdovými kouzelníky! Naše Škola kouzel a její kouzelnické rekvizity jsou určené všem malým i velkým, kteří rádi pobaví své přátele a příjemně jim zamotají hlavu. Všechna kouzla jsou vybrána tak, abyste je mohli bez náročné přípravy a nacvičování sami snadno úspěšně předvádět. Přejeme hodně okouzlených diváků!

Naučte se čarovat a staňte se opravdovými kouzelníky! Kouzelný klobouk obsahuje 75 triků a kouzel. Sadfa byla připravena ve spolupráci s naším nejúspěšnějším iluzionistou Pavlem Kožíškem a zavede vás do jinak přísně střeženého zákulisí světa kouzel a triků. Tato škola kouzel je určena všem malým i velkým, kteří rádi pobaví své přátele a příjemně jim zamotají hlavu. Všechna kouzla jsou vybrána a pečlivě popsána v návodu tak, abyste je mohli bez náročné přípravy a nacvičování sami snadno úspěšně předvádět. Přejeme hodně okouzlených diváků. Uvnitř kouzelné krabice naleznete navíc vstupenku do Divadla kouzel Pavla Kožíška v hodnotě 250,- Kč zdarma!

Škola kouzel - Kouzelný klobouk . Škola kouzel - KOUZELNÝ KLOBOUK s instruktářní knihou a popisem krok za krokem. 75 kouzel a triků. Tuto kouzelnickou sadu jsme připravili ve spolupráci s naším nejúspěšnějším iluzionistou Pavlem Kožíškem. Naše Škola kouzel je určena všem malým i velkým, kteří rádi pobaví své přátele a příjemně jim zamotají hlavu Sada je určena dětem od 8 let. Uvnitř naleznete dárek v hodnotě 250,-Kč ZDARMA! Rozměry: 25.50 x 30 x 17 cm. Nevhodné pro děti do 3 let. Škola kouzel - Kouzelný klobouk od nakladatelství HM Studio a.s. v kategorii Neroz2 | za skvělé ceny na e-shopu Knihydobrovsky.cz Balení obsahuje tabulku o rozměrech cca 30 cm x 23 cm.Z jedné strany lze na tabulku psát fixou - přiložena v balení spolu s houbičkou a z druhé strany je tabulka magnetická - lze pokládat magnety nebo lze psát křídou - v balení dvě křídy. Součástí balení 74 tvarů o velikosti cca 3,5 cm - 7 cm dle tvaru ve spodní části s magnetem - na tabulku lze tvořit různé obrazce dle fantazie. Součástí balení 2 stojánky na upevnění tabulky. Vše lze uzavřít do boxu o rozměrech cca 33 cm X 30 cm a vzít na cesty.Věk 3+ Škola kouzel Kouzelný klobouk 3+ Kouzelnický klobouk pro mladé kouzelníky. Doporučuje mistr světa Pavel Kožíšek! Sada 75 fantastických triků s podrobnou instruktážní knihou. Díky tajné přihrádce v kouzelnému klobouku můžeš nechat zmizet různé předměty a znovu je klobouku vyndat. S naší sadou jednoduchými a úžasnými triky ohromíš své publikum kdykoliv a kdekoliv! V každé kouzelnické sadě je ukryt dárek v hodnotě 250 Kč ZDARMA! Doporučeno dětem od 8 let. Nevhodné pro děti do 3 let.

Recenze

Celkové hodnocení

0
0%
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Hodnocení je od spotřebitelů, kteří produkt zakoupili.