Srovnání cen » Krása, zdraví a léky » Léky » Léky na kůži » Srovnání cen Skinoren krém 30 g

Léky na kůži

Skinoren krém 30 g

Hodnocení: 2x
  • 4

Přípravek k léčbě akné s léčivou látkou kyselinou azelaovou. Přípravek k léčbě akné s léčivou látkou kyselinou azelaovou. Řeší hlavní příčiny akné. Viditelné zlepšení obvykle po 4 týdnech používání. Pro dosažení maximálního účinku je třeba Skinoren krém používat pravidelně po dobu více měsíců, potom působí ve formě ...a dál?

Radost vám udělá:
  • 4.9113
skladem

Filtrovat: i

Za tyto obchody dáme ruku do ohně

Specifikace Skinoren krém 30 g

Kategorie Léky na kůži
Výrobce BAYER
Nejnižší cena 194 Kč

Skinoren krém obsahuje léčivou látku Acidum azelaicum. Působí proti bakterii Propionibacterium acnes, která je hlavním činitelem při vzniku akné. Potlačuje proces rohovatění buněk pokožky, které ucpávají póry pokožky a tak způsobují vznik komedonů. Čtěte pozorně příbalový leták. ... a dál?

Produkt Skinoren krém 30 g

Pro jedno kvítí slunce nesvítí. Vždycky máte na vybranou


Skinoren krém 30 g - parametry

Název produktu: Skinoren krém 30 g
Výrobce: BAYER
Minimální cena: 194 Kč
Maximální cena: 237 Kč
Ušetríte až: 43 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4 bodů z 5
Počet hodnocení: 2 x
Hodnocení:
  • 4
Podrobný popis:

Přípravek k léčbě akné s léčivou látkou kyselinou azelaovou. Přípravek k léčbě akné s léčivou látkou kyselinou azelaovou.

Řeší hlavní příčiny akné.

Viditelné zlepšení obvykle po 4 týdnech používání. Pro dosažení maximálního účinku je třeba Skinoren krém používat pravidelně po dobu více měsíců, potom působí ve formě udržovací léčby.

Volně prodejný lék, k dostání ve Vaší lékárně. 3 HLAVNÍ ÚČINKY SKINOREN KRÉMU Omezuje ucpávání pórů

Potlačuje rohovatění buněk pokožky, které ucpávají póry, což vede ke vzniku pupínků s bílou čepičkou a také černých teček (tzv. komedonů)

Antibakteriální

Působí proti bakterii Propionibacterium acnes, která je jednou z hlavních příčin vzniku akné

Protizánětlivý JAK POUŽÍVAT SKINOREN KRÉM? pokožku pečlivě očistěte čistou vodou nebo šetrným kožním čistícím prostředkem (např. micelární vodou) a osušte

na postižená místa pokožky rovnoměrně naneste tenkou vrstvou Skinoren krému, nejlépe 2× denně – ráno a večer

je důležité nanést Skinoren v dostatečném množství, ale ne nadbytečně (přibližně 2,5 cm krému vytlačeného z tuby je dostatečné pro ošetření celého obličeje) LÉČIVÁ LÁTKA SKINOREN KRÉMU – KYSELINA AZELAOVÁ přirozeně se vyskytuje v lidském organismu

není fotosenzitivní (po aplikaci možný pobyt na slunci) DŮLEŽITÉ INFORMACE O SKINOREN KRÉMU Skinoren krém je možné používat dlouhodobě během celého roku. Po aplikaci je možný pobyt na slunci.

Používání těhotnými a kojícími ženami je třeba konzultovat s lékařem.

Viditelné zlepšení obvykle po 4 týdnech používání. Pro dosažení maximálního účinku je třeba Skinoren krém používat pravidelně po dobu více měsíců, potom působí ve formě udržovací léčby. Skinoren krém 200 mg/g (acidum azelaicum)   Co naleznete v příbalové informaci 1. Co je Skinoren krém a k čemu se používá 2. Čemu musíte věnovat pozornost, než začnete Skinoren krém používat 3. Jak se Skinoren krém používá 4. Možné nežádoucí účinky 5. Jak Skinoren krém uchovávat 6. Obsah balení a další informace   1. Co je Skinoren krém a k čemu se používá Skinoren krém je lék používaný k léčbě akné (zánětlivých i nezánětlivých forem). Skinoren krém působí proti bakterii (Propionibacterium acnes), která je hlavním činitelem při vniku akné. Z&aac SKINOREN KRÉM Skinoren je lék k léčbě akné, působí proti bakterii Propionibacterium acnes, která akné způsobuje. Krém potlačuje proces rohovatění buněk pokožky, které následně ucpávají póry a způsobují tak komedony. Nepoužívejte, jste-li alergický na kyselinu azelaovou. Nanášejte krém pouze na postiženou oblast, omytou a vysušenou dvakrát denně a vetřete. V obličeji nenanášejte do okolí očí, úst či sliznice. Po aplikaci si umyjte ruce. Používejte pravidelně po dobu několika měsíců.&n Léčivý přípravek Skinoren krém léčí akné, a to jak jeho zánětlivou, tak nezánětlivou formu. Působí proti bakteriím, které jsou zodpovědné za vznik akné, působí proti zánětu a ovlivňuje rohovatění kožních buněk, čímž zamezuje vzniku nových pupínků. Krém na efektivní léčbu akné. Obnovuje přirozený vzhled pokožky.Lé


V rámci zpříjemnění uživatelského zážitku používáme soubory cookie. Setrváním na našem webu s jejich použitím souhlasíte. Více informací zde.


© 2006 - 2018 Srovname.cz | Všechna práva vyhrazena.