SIZEANDSYMMETRY L-Glutamine 300 g
SIZEANDSYMMETRY L-Glutamine 300 g

SIZEANDSYMMETRY L-Glutamine 300 g

80% 1x
od 485 Kč
Glutamin unikátní regenerační schopnost pro náš organismus, oddaluje stav přetrénování a katabolismu svalové hmoty, podporuje imunitu a zlepšuje obranyschopnost organismu. Glutamin může mít také vliv produkci růstového hormonu a tím výrazné zkvalitnování svalové hmoty. Aminokyselina glutamin přípravek Sizeandsymmetry L-glutamine jsou nejrozšířenější aminokyselinou v našem těle. V kosterním svalstvu se ho nachází dokonce 60% z celkového množství…
BodyWorld CZ Spolehlivý eshop
Za dopravu 39 Kč Skladem
485 Kč Do eshopu

Parametry produktu

Klíčové vlastnosti

Název produktu: SIZEANDSYMMETRY L-Glutamine 300 g
Výrobce: SIZEANDSYMMETRY
Minimální cena: 485 Kč
Maximální cena: 485 Kč
Průměrné hodnocení uživatelů: 4,00 bodů z 5
Počet hodnocení: 1 x
Hodnocení:
4

Popis produktu

Glutamin unikátní regenerační schopnost pro náš organismus, oddaluje stav přetrénování a katabolismu svalové hmoty, podporuje imunitu a zlepšuje obranyschopnost organismu. Glutamin může mít také vliv produkci růstového hormonu a tím výrazné zkvalitnování svalové hmoty. Aminokyselina glutamin přípravek Sizeandsymmetry L-glutamine jsou nejrozšířenější aminokyselinou v našem těle. V kosterním svalstvu se ho nachází dokonce 60% z celkového množství zastoupených aminokyselin. Má unikátní regenerační schopnost pro náš organismus, oddaluje stav přetrénování a katabolismu svalové hmoty, podporuje imunitu a zlepšuje obranyschopnost organismu. Glutamin může mít také vliv produkci růstového hormonu a tím výrazné zkvalitnování svalové hmoty. Naše tělo spotřebovává denně při intenzivním výkonu až 20 g glutaminu, ten si vytahuje ze svalových bílkovin a dochází k jejich rozpadu. Přívodem glutaminu z vnějšího zdroje zamezíme tomuto negativnímu vlivu. Doporučené dávkování: Užívejte 10-20 g denně, a to v dávce 5-10 g po výkonu a dalších 5-10 g před spaním. Složení: 100 % glutamin Nutriční hodnoty na 100 g: Glutamin 99,9 g Balení: 300 g (prášek) Upozornění: Není určeno pro děti, mladistvé do 18let, těhotné a kojící ženy. Ukládejte mimo dosah dětí. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu v teplotě do 25°C mimo přímé sluneční záření. Po otevření spotřebujte do 60 dnů.Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Nenahrazuje pestrou stravu. Neobsahuje látky dopingového charakteru Potravina určená pro zvláštní výživu – vhodné pro sportovce.

SizeAndSymmetry Glutamine obsahuje pouze aminokyselinu glutamin, která je nejrozšířenější aminokyselinou v lidském těle. V kosterním svalstvu se ho nachází až 60% z celkového množství aminokyselin. Jeho hlavní pozitivní účinky se projevují na regeneraci a imunitě.

 

 

1 dávka je 5 - 10 g (1 - 2 čajové lžičky). Užívejte 2 dávky (10 - 20 g) denně, a to dávce 5 - 10 g po výkonu a dalších 5 - 10 g před spaním.

 

Počet dávek v balení:

60 x 3 g / 30 x 10 g

 

Optimální doba užívání:

- po tréninku    

- před spaním

 

 

  v 10 g L-glutamin 9,95 g

 

 

100 % glutamin

 

 

Potravina určená pro zvláštní výživu. Uchovejte mimo dosah dětí. Výrobek není určen pro děti, těhotné a kojící ženy. Neobsahuje látky dopingového charakteru. Skladujte v suchu při teplotě do 25 °C mimo dosah přímého slunečního záření. Chraňte před mrazem. Výrobce neručí za případné škody vzniklé nevhodným použitím nebo skladováním. Po otevření spotřebujte do 60 dnů. Upozornění pro alergiky: vyrobeno v závodě zpracováv

Recenze

Celkové hodnocení

0
0% 0x
5
0x
4
0x
3
0x
2
0x
1
0x

Váš názor nás zajímá!

Přidejte svůj názor a pomozte tak ostatním s nakupováním

Přidat recenzi

Přidejte svůj názor

Ohodnoťte *
* Váš e-mail je potřeba pro ověření recenze